Sari la conținut

Socializare / Chat


Lubric

Postări Recomandate

Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0

Adrian, sunt ucenicul (inscris in 2012 nu 2014 ca ardeiut). Am ales titlu user de Chilliman (schimbat acum) ca imi placea de omu....pacat ca a "murit" cand avea doar 2 zile. :)

 

Edit: acum sunt (avatar numa) moderatorul Gabriel.....

Link spre comentariu

Adrian, sunt ucenicul (inscris in 2012 nu 2014 ca ardeiut). Am ales titlu user de Chilliman (schimbat acum) ca imi placea de omu....pacat ca a "murit" cand avea doar 2 zile. :)

 

Edit: acum sunt (avatar numa) moderatorul Gabriel.....

 

 Sa-l stapanesti sanatos si sa-i platesti lui Apuci dreptul de folosire ca eu de la el il am :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

  Iti dai seama ce iese ? " No tulai doamne ca fusei la Oradea si vazui toti baietii la peleul gol " :D

Dupa o noapte furtunoasa petrecuta la Oradea, Amelia iese la balcon, sa scuture patura.... dar din patura pica un prezervativ folosit.

Intamplator pe-acolo tocmai trecea un mos, care vazand prezervativul, il ia si se uita foarte mirat, intrebandu-se ce-o fi.

Amelia vazandu-l pe batran, il intreaba:

Dar ce te uiti asa mosule, pe la voi, la Oradea nu se f**e lumea?!

Ba da draga mosului, se f**e lumea si pe la noi, dar nu pana le cade chielea de pe p**a....  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Numa' ashe or invata ungureste si fratii constanteni. :P

 

Sau s-o invatam pe Amelica! :D

 

P.S. Bruneta unguroaica trebuie trimisa "pedagogului" Vertical; baga el (ce) scoala-n ea. :lol:

Link spre comentariu
Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0

 Sa-l stapanesti sanatos si sa-i platesti lui Apuci dreptul de folosire ca eu de la el il am :D 

N-am eu bani pentru asa ceva....mai bine l-am schimbat!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bastioane..........nu este naspeta deloc.Modul ei de a se purta cu clientii insa lasa de dorit.Dar mi-au promis constantenii ca poate vine Obi si o aduce pe calea cea buna. :), sau te sacrifici tu pentru noi?

Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Da milfeta aia blonda ... e ceva de capul ei, ca cetii ceva recenzii si ... asa si asa. Mai iegzista si aia cu tzatze da colectie ....

Duda mea ca-s cam nehotarat si parca vad ca vin numa la chef pana la urma ... dar nu-i bai, sa va cunosc pe voi ma ardelenilor ... ieste nepretzuit, parol !

Femei oi mai gasii io .... sper!

Link spre comentariu
Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0

Chiliman la corp arata ok....restul(atitudinea, comportamentul) lasa de dorit.

Cei cativa ani cat a lucrat ea ca si centurista ( la maimute, apoi pe calea Aradului) le-au cam deformat oleaca atitudinea ei!

Link spre comentariu
Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0

Frig, io-ti recomand expresia: "Azt akorom pina!". :P

Corect se scrie: ma pinát akarok. (azi vreau pizda...tu ai scris: vreau ala pizda)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...