Sari la conținut

Doamna matura 0749802729


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 2 ore, Eagel a spus:

probabil depinde și de persona dar colegul are dreptate

Salut am vazut ca ai fost la Innes ,la Brașov in spate la ict ,nu mai stii nimic de ea ?De vreo 2ani nu mai stiu nimic si de curind nici de colega ei blondă! Innes era zeiță ,inalta cred ca cea mai inalta fata !

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
Acum 17 ore, Lp012 a spus:

dute naibi de limbist ordinar,labagiu !

Deși nu aduci nimic util forumului, mai ai și tupeul ordinar să îi înjuri pe alții. Și nu e prima data.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 5 ore, florinmoldovan a spus:

Individu e f instabil si libidinos...ar trebui raportat si scos de pe Forum...in toate postarile da dovada de maxima  proasta crestere

taci naibi taran labagiu

  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Lp012 a spus:

taci naibi taran labagiu

Prietene când 10 ( zece ) oameni îți scriu ca ai o problema, crede-i pe cuvânt, singurele tale înscrisuri pe site sunt

ai futut-o? Cum ai futut-o ? Scrie-mi în privat.

Relaxeaza-te și vezi ca în viata sunt și alte lucruri mai frumoase decât blonda tatuata pe care vrei sa o muiesti. 

Alta chestie, tu la orice domnișoară sau doamna care prestează masaj intrebi:

se fute? 

Frate vrei sa futi mergi și de  banii aceia futi în alta parte , nu fi scartar și nu îți mai manca căcatul de sub unghii, ai mers la masaj, te masează, dacă pica la futut sau la supt pica. Dacă nu asta e . Nu poți avea chimie, sau o relație ok cu toată lumea . Când mergi undeva mergi și tu relaxat nu axat pe alte chestii, nu ai cum sa rezoneze cu toată lumea .

Și nu mai întreba  lumea cum a futut-o sau alte cele, trăiești pe labă din experientele erotice ale altora? 

Toate cele bune 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 11.09.2023 la 16:11, unulaltul12 a spus:

De ce nu zici lumii că e doamna care făcea masaj și la Reghin. Doamna face câte puțin din toate , dar cam la fiecare capitol e corigenta

masaj: slăbut un 4  cu indulgenta, 

oral : in timp ce o freacă cu mana o mai baga și în guriță, ii mai da cate un pupic, dar nu le are. Mai mult de reclama suge.

normal : într-adevăr după două trei penetrări băltoacă face in fofoloanca, și după ce se inunda dai in ea că în găleată, plus că după două trei minute de înotat in ea deja se plânge că sa termini. 

Referitor la tarif adevărul e că la 150 lei le ai pe toate dar nici una calumea executat.

A și era să uit vorbește mult și aiurea , te strica de cap .

Cicoane tari să aveți . 

 

👍

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:O
  • Oras:O
La 01.09.2024 la 6:24, Surdumarcel a spus:

nu mai se aude de ea nimic?Face si finalizare orala?

Ce finalizare nu mai lucrează la noi sau  a schimbat numarul de telefon. Eu nu am mai auzit nimic de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...