Sari la conținut

200/300 - Miki 20 ani; bruneta curvy 0736743970


Vizitator

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

 O sa i solicit lui Ciolacu sa scumpeasca alimentele de baza, ca s de calitate premium si s prea ieftine...oare m o baga in seama?

Baietii aia nu ti au sugerat sa ridici si pretul la ora? 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Nu înțeleg cum gândesc ăia care "sfătuiesc" așa. Am două concluzii: ori sunt fătălăi care când văd pizdă se închină, ori au interes în zonă să iasă persoana vizitată din price range-ul respectiv. Altfel nu este logic, nu mai zic că nici românesc, să spui cuiva să crească prețul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 10/19/2023 at 6:00 PM, miki2004 said:

Buna seara.

La sugestia domnilor pe care i-am cunoscut “ amenda” pentru varianta de 30 minute ( o finalizare ) o sa fie de 200 lei 

La varianta de 60 minute “amenda” rămâne neschimbata 

Maine revin incepand cu ora 10:30 

afbc0352-d2ff-4fb6-ad42-211ba92a0882.jpeg.2be72242b111a35c6d8462bc261b928d.jpeg15a866cb-2ef6-4e2f-8d5d-2d3598863eca.jpeg.9a9185ac3b8add23cfa770592e79d4e8.jpeg09a38ba4-d77d-481f-934c-0a09edfcc6e0.jpeg.e5d2ba6ca1d23bff268eed42efd29c75.jpeg

Foarte bine...bravoo👏...eu iti sugeram sa faci 400 fin cu 700 ora...le bagai in draci pe fetele de la lux😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤣

9 hours ago, miki2004 said:

Am “umblat” la sugestia voastră, a bărbaților ce m-ați vizitat” si am si editat prima postare adăugând serviciile de cunnilingus, 69, sex între sâni etc 

Dc nu taxezi serv extra!!??...cine vrea... sa plateasca dai dreq!!

Ai tu ceva vrajeala in tine dar sa stii ca nu prea tine🤦‍♂️.

Succes!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 18 minute, only-me a spus:

Foarte bine...bravoo👏...eu iti sugeram sa faci 400 fin cu 700 ora...le bagai in draci pe fetele de la lux😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤣

Dc nu taxezi serv extra!!??...cine vrea... sa plateasca dai dreq!!

Ai tu ceva vrajeala in tine dar sa stii ca nu prea tine🤦‍♂️.

Succes!!

Multumesc, am înțeles din prima postare, nu era necesar sa postezi de 10 ori același mesaj 

Nu doresc sa intru in discuții contradictorii cu nimeni. Mi-am văzut de treaba mea si am încercat pe cât de mult am putut sa multumesc pe toată lumea

Daca doream 200/300 o făceam din prima, nu doresc “ sa vrajesc “ pe nimeni. Multe din persoanele ce m-au vizitat au considerat ca este un preț mult prea mic si as minți sa spun ca ideea lor nu mi-a suras având in vedere străduința de a oferi servicii de calitate, discreție ( stau singura ), ospitalitate și nu numai 

Adreses acest replay tuturor comentariilor, sa nu citez separat pe fiecare in parte

Daca doriți sa ma cunoaste-ți , va aștept cu mare plăcere sa va bucur cu serviciile mele si nu numai, dacă nu va sunt pe plac, sunt sute de fete aici 

Va multumesc , va urez o seara buna si va anunț ca mâine se pot stabili întâlniri câteva ore după ora 12:00 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata:

 

LOCATIE - 7, blocul celebru de pe cantemir, baia nu foarte curata, prosop curat.

ON - 7, fara deep, doar capul in gura, umed putin…clasicul muian

NP - 7,  vine peste mine cu spatele, sare frumos dar putin, probabil era antrenata forta inainte, se intoarce si cu fata, acolo ii dau eu motor, dupa incepem in misionar, o tin usurel de tatse, dupa care pe lateral, curul e misto, mergea sa intru si in el:)) dupa o pun in doggy sa termin, pt ca parea ff obosita, n am vrut sa o mai chinui si eu. Ma cer la oral, finalizez pe sani.

Halat: 200 ron (1fin)

De revenit: doar daca sunt in zona si nu gasesc altceva.

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, rolexshef a spus:

 

Recenzie intarziata:

 

LOCATIE - 7, blocul celebru de pe cantemir, baia nu foarte curata, prosop curat.

ON - 7, fara deep, doar capul in gura, umed putin…clasicul muian

NP - 7,  vine peste mine cu spatele, sare frumos dar putin, probabil era antrenata forta inainte, se intoarce si cu fata, acolo ii dau eu motor, dupa incepem in misionar, o tin usurel de tatse, dupa care pe lateral, curul e misto, mergea sa intru si in el:)) dupa o pun in doggy sa termin, pt ca parea ff obosita, n am vrut sa o mai chinui si eu. Ma cer la oral, finalizez pe sani.

Halat: 200 ron (1fin)

De revenit: doar daca sunt in zona si nu gasesc altceva.

Multumesc pentru vizita. 
Daca ceva nu îți este 100% pe plac, ca in cazul sexului oral, ma poți ghida și sigur iese mai bine data viitoare 

Sunt la început de drum :angry:

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hei. 
Am analizat sugestiile tuturor și îmi doresc toată lumea sa se simtă bine și multumita in compania mea 

Sa-l citez pe 71laciport și pe only-me , Ciolacu zice sa fie 250 lei 1h și 150 lei 30 minute  și fetele de la lux sa nu fie băgate in draci :)) dar or sa existe și “ servicii in meniu” extra cost ( detaliate pe prima pagina : uro, dominare ; pe care probabil nu le dorește toată lumea și va este mai avantajos ) 

Acestea fiind spune facem un update de servicii și prețuri 

150 lei - 30 minute ( o finalizare )

250 lei - 60 minute ( 2 finalizări sau 1 finalizare plus masaj)

400 lei - 90 minute ( 2 finalizări și masaj )

500 lei  - 120 minute ( 2-3 finalizări plus masaj ) 

Serviciile sunt următoarele : sex oral neprotejat in funcție de igiena cu finalizare corporală , sex normal in orice poziție, dus asistat, role play, sex între sâni, footfetish și handjob cu ulei , sărutări corporale , 69, etc ) 

Locația se afla pe bd I.C Bratianu vis-a-vis de KFC-ul de la Unirii și locuiesc singura dar pot aduce 1 prietena pentru întâlniri in 3 ( sex in 3 nu show lesbi ) 

Imi cer scuze “ pentru zăpăceala “ dar sunt noua in acest domeniu și greu m-am dezmeticit cu acest forum și cu “ cerințelor “ colectivului ! 
Schimbarea intra in vigoare din acest moment și ma găsiți pana la ora 21:30

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...