Sari la conținut

Masaj erotic Ștefania 0731762441


Postări Recomandate

  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-30-31-oct-1-noiembrie-targu-mures/028e7346315673hh19d0727dh42hh2dg.html

Am vizitat-o pe tipa,  știe meserie se vede ca nu e începători, le are cu masajul. Păcat ca nu face decât masaj erotic,  fără contac sexual sau ceva în extra.

Recomand și voi revenii și eu în limita timpului...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Salutare...

Daca e tipa cu topic pe Brașov și Sibiu, e super vizita ei.... 

Am vizitat-o la Sibiu... Ca aspect fizic as zice un +8 (as zice undeva la max 30 ani).

Nu oferă mai mult de masaj erotic (de la caz la caz accepta atingeri intime ), dar masajul e foarte bun.  Chiar as vrea sa o vizitez și aici dar timpul e scurt.... 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
Acum 11 ore, m_raducu_2012 a spus:

Salutare...

Daca e tipa cu topic pe Brașov și Sibiu, e super vizita ei.... 

Am vizitat-o la Sibiu... Ca aspect fizic as zice un +8 (as zice undeva la max 30 ani).

Nu oferă mai mult de masaj erotic (de la caz la caz accepta atingeri intime ), dar masajul e foarte bun.  Chiar as vrea sa o vizitez și aici dar timpul e scurt.... 

 

Da e tipa de la Brașov și Sibiu

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures
1 oră în urmă, zoligabi69 a spus:

Sta până sâmbătă,  are f mult clienți și contul pe ninfo e blocat nu are cum sa deie detalii!

E asa buna ca ai fost de 2 ori?nu reusesc sa o prind nicicum

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
1 oră în urmă, gicu69 a spus:

E asa buna ca ai fost de 2 ori?nu reusesc sa o prind nicicum

E bună,  și dacă e chimie între voi se pot întâmplă multe, cel puțin mam simțit foarte bine și mâine mă duc din nou, pt ca sambata plaeca, nu avem oferite la capitol masaj!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA
La 02.11.2023 la 9:32, zoligabi69 a spus:

E bună,  și dacă e chimie între voi se pot întâmplă multe, cel puțin mam simțit foarte bine și mâine mă duc din nou, pt ca sambata plaeca, nu avem oferite la capitol masaj!

Ce se pot întâmpla? La ce te referi ?  Și spune mi te rog ce presupune masajul erotic? Ce face de fapt ? Nu am fost niciodată la masaj erotic. Recomanzi? Că aș încerca și eu să Sint cum e.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
Acum 2 ore, loveyougirl a spus:

Ce se pot întâmpla? La ce te referi ?  Și spune mi te rog ce presupune masajul erotic? Ce face de fapt ? Nu am fost niciodată la masaj erotic. Recomanzi? Că aș încerca și eu să Sint cum e.

Ce se pot întâmpla difera de la om la om, dar fata e priceputa, finalizare prin tehnici de masaje, nu face contact sexual!

Eu recomand, și azi am vrut sa maduc la ea, numai nu era libera.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Fagaras
  • Oras:Fagaras

Am fost și eu aseară pe la domnișoara, e o frumusețe de fată, face un masaj superb,  foarte implicată,e laSB acum, dar a zis că va pleca în câteva zile, păcat că se rezumă tot la masaj. De recomandat, o să mai mer sigur.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...