Jump to content

Masaj erotic Ștefania 0731762441

Recommended Posts

• Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Da a revenit Stefi, dar nu sta numai până joi, adică joi pleca deja🙃

Am revizitat, e tot asa drăguța și simpatica, intr-un cuvânt m-am simtit foarte bine!

Voi reveni la ea de câte ori vine la noi.

3 hours ago, alin27 said:

Salut....cum prestează Ștefania,se dezbracă de tot ,unde are locația? înțeleg că e ok domnișoara... dacă reușesc să o prind la telefon o sa o vizitez .

Salut. Merita vizitata fata. Da se dezbraca si face un masaj de nota 10, din toate puctele de vedere.

• Like 3
  • Oras:Maros
  • Oras:Maros
La 23.11.2023 la 18:42, loveyougirl a spus:

Ce se pot întâmpla? La ce te referi ?  Și spune mi te rog ce presupune masajul erotic? Ce face de fapt ? Nu am fost niciodată la masaj erotic. Recomanzi? Că aș încerca și eu să Sint cum e.

Merita sa incerci macar odata. Eu o vizitam in trecut pe faimoasa Cristina pentru asa ceva. Incepea cu un masaj de relaxare , apoi isi freca sanii de spatele tau , apoi iti spunea sa te intoric pe spate , iti punea sanii pe fata in timp ce te masturba ( o fata priceputa care foloseste uleiurile potrivite face masturabarea foarte placuta ) , mima un oral , isi dadea parul peste fata sa nu vezi ce face cu mana dar aveai impresia ca chiar iti face ON. Nu avea cum sa nu iti placa. Daca nu ai fost la asa ceva si colegii psun ca aceasta fata este buna , cand se intoarce in oras nu ezita! 

• Like 3