Sari la conținut

Discutii Generale Hunedoara, Deva si imprejurimi


Postări Recomandate

Reputație: 251
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Sunt și fete locale ok. Chiar la voi nu stiu, dar la un moment dat, sătul fiind de ce este pe publi sau nimfo, am făcut un apel public la colegii care stiu fete locale nelistate. Am primit câteva ponturi in pm, am fost la ele, sunt ok, dar nu le-am deschis topic și nici numerele de tel nu le pot da mai departe să nu inșel increderea colegilor.

Ce este acum pe publi nu prea cred la noi nici nu te contrazic 

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 13 minute, Pumat a spus:

Ok,dar dacă tu ști de ce nu ne zici și noua doar suntem futaci toți aici 

1. Nu stiu pe Hd.

2. Daca omul csre mi-a recomsndat-o m-a rugat sa nu spun mai departe, nu ar fi frumos să ii respect dorinta?

3. Eu v-am scris doar o recomandare de cum sa colaborati.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara

Eu in Hunedoara nu stiu nimic ok, Si am fost de 2 ori dar dezamagire maxima. Am intrebat pe o pagina anterioara de o fata dar nu zice nimeni nimic

Link spre comentariu
Reputație: 95
La 06.04.2024 la 7:19, unsuflet a spus:

Sunt și fete locale ok. Chiar la voi nu stiu, dar la un moment dat, sătul fiind de ce este pe publi sau nimfo, am făcut un apel public la colegii care stiu fete locale nelistate. Am primit câteva ponturi in pm, am fost la ele, sunt ok, dar nu le-am deschis topic și nici numerele de tel nu le pot da mai departe să nu inșel increderea colegilor.

Așa aș propune și eu să facem un grup de băieți pe whatsapp sau altă modalitate și să ne împărtășim ponturi mai discret în ce privește fetele, doar că nu prea știi în cine poți avea sau nu încredere, că se pot infiltra și  șalăi care să își bage produsele lor la înaintare, și tot cu buzele umflate rămânem.  Să mor eu dacă nu suntem ghinioniști.  Ori mă ocolește doar pe mine norocul, ori pe toți.  Cum nu găsim noi în toată Deva asta o curva să se futa bine pe bani cinstiți!?

Link spre comentariu
Reputație: 22
  • Oras:_
  • Oras:_
La 06.04.2024 la 5:19, unsuflet a spus:

Sunt și fete locale ok. Chiar la voi nu stiu, dar la un moment dat, sătul fiind de ce este pe publi sau nimfo, am făcut un apel public la colegii care stiu fete locale nelistate. Am primit câteva ponturi in pm, am fost la ele, sunt ok, dar nu le-am deschis topic și nici numerele de tel nu le pot da mai departe să nu inșel increderea colegilor.

unsuflet cum pot sa iau legatura cu tine?

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 25 minute, altom a spus:

unsuflet cum pot sa iau legatura cu tine?

Momentan doar aici. Mi-am sters contul vechi ca boul si nu am dreptul deocamdata nici la pm decât extrem de limitat.. 

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
1 oră în urmă, Jocopo a spus:

Așa aș propune și eu să facem un grup de băieți pe whatsapp sau altă modalitate și să ne împărtășim ponturi mai discret în ce privește fetele, doar că nu prea știi în cine poți avea sau nu încredere, că se pot infiltra și  șalăi care să își bage produsele lor la înaintare, și tot cu buzele umflate rămânem.  Să mor eu dacă nu suntem ghinioniști.  Ori mă ocolește doar pe mine norocul, ori pe toți.  Cum nu găsim noi în toată Deva asta o curva să se futa bine pe bani cinstiți!?

O altă idee, dar se aplica doar pt membrii colorati, cu drept la pm: puteti crea un pm cu mai multi participanti, până in 6 cred, in care să fiti doar membrii de incredere și sa schimbati ponturi. Pe wa e mai dificil, nu vrei sa iti vada cineva nr de tel, mai ales daca nu ai unul dedicat strict pt mersul la fetele vesele, trebuie sa stergi totul până ajungi acasă, daca unul din grup posteaza noaptea etc

Link spre comentariu
Reputație: 95
Acum 7 minute, unsuflet a spus:

O altă idee, dar se aplica doar pt membrii colorati, cu drept la pm: puteti crea un pm cu mai multi participanti, până in 6 cred, in care să fiti doar membrii de incredere și sa schimbati ponturi. Pe wa e mai dificil, nu vrei sa iti vada cineva nr de tel, mai ales daca nu ai unul dedicat strict pt mersul la fetele vesele, trebuie sa stergi totul până ajungi acasă, daca unul din grup posteaza noaptea etc

Voi investi într-un abonament plătit și voi încerca să fac acest lucru.  Mersi pentru sfat! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 251
Acum 1 oră, Jocopo a spus:

Așa aș propune și eu să facem un grup de băieți pe whatsapp sau altă modalitate și să ne împărtășim ponturi mai discret în ce privește fetele, doar că nu prea știi în cine poți avea sau nu încredere, că se pot infiltra și  șalăi care să își bage produsele lor la înaintare, și tot cu buzele umflate rămânem.  Să mor eu dacă nu suntem ghinioniști.  Ori mă ocolește doar pe mine norocul, ori pe toți.  Cum nu găsim noi în toată Deva asta o curva să se futa bine pe bani cinstiți!?

La noi pe Deva vin toate fetele ce nu au clienti prin alte orase,cu niște figuri si preturi de iti vine sa vb singur,cred ca și eu ori îmi fac cont plătit ori renunț la el 

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 1 minut, Pumat a spus:

La noi pe Deva vin toate fetele ce nu au clienti prin alte orase,cu niște figuri si preturi de iti vine sa vb singur,cred ca și eu ori îmi fac cont plătit ori renunț la el 

Tu mai ai putin pâna la 200 poștări, când devii galben și poti avea reactii. Nu renunta!

Link spre comentariu
Reputație: 251
Acum 2 minute, unsuflet a spus:

Tu mai ai putin pâna la 200 poștări, când devii galben și poti avea reactii. Nu renunta!

Fac ca și tine și pe urma regret.Multumesc frumos pt incurajare! Chiar dacă am avut ceva conflicte în trecut pt fata cu filmatul sper sa nu poți pica pe mine sau ai uitat ?

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 1 minut, Pumat a spus:

Fac ca și tine și pe urma regret.Multumesc frumos pt incurajare! Chiar dacă am avut ceva conflicte în trecut pt fata cu filmatul sper sa nu poți pica pe mine sau ai uitat ?

Nu ma intereseaza deloc sa mai intru in conflicte. Când e rost de unul, fug tare😅.

Daca reușim sa vorbim civilizat, sa ne intelegrm intre noi, de ce nu? Nu port pică.

Link spre comentariu
Reputație: 251
Chiar acum, unsuflet a spus:

Nu ma intereseaza deloc sa mai intru in conflicte. Când e rost de unul, fug tare😅.

Daca reușim sa vorbim civilizat, sa ne intelegrm intre noi, de ce nu? Nu port pică.

Mulțumesc frumos! Dau o bere sau mai multe. Ști despre ce este vb ? Am rămas masca când am văzut ca îți ai închis contul

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 1 minut, Pumat a spus:

Mulțumesc frumos! Dau o bere sau mai multe. Ști despre ce este vb ? Am rămas masca când am văzut ca îți ai închis contul

Asta e, domnia si prostia se plâtesc!

Link spre comentariu
Reputație: 251
Acum 11 ore, LUIS,FIGO a spus:

Am vorbit cu ea acum cateva luni de zile e din Simeria, nu are locatie, 150 fin  300 ora dar trebuie sa plătești si camera 50 lei, undeva la gara la Simeria

Cum naiba sa ceri prețul asta și fără locatie te doare capul jur

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...