Sari la conținut

Adela 0769263511


Postări Recomandate

  • Oras:Not found
  • Oras:Not found

Hey,

Am fost eu la domnișoara Adela și mi-am este o domnișoară cu pielea fina cu un zâmbet frumos , am optat pentru 1 ora și am avut parte de un răsfăț fain, a început cu un masaj de relaxare și apoi cu un oral adânc cu finalizare orala in 5 minute. Mi-am făcut programare cu 1 ora înainte și m-a așteptat, când am intrat a dat telefonul pe silence

The Best blowjob

 

Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Adela 0769263511
  • Oras:Not found
  • Oras:Not found

Face normal protejat, oral protejat sau neprotejat pentru 50 lei extra și pentru finalizare orala încă 50 extra, 150 Nr, 300 ora mi-a zis, am fost pe strada Leon Kalustian în spate la Fostul PSD , este o fata primitoare, zâmbăreață 

Link spre comentariu
  • Oras:Not found
  • Oras:Not found
Acum 3 minute, kidney2015 a spus:

Frate cat e un futai complet cu fata asta?

Pai cel mai bine suna, eu am fost la ea pentru 1 masaj 1 ora cu finalizare orala și oral neprotejat la sfârșit am platit 400, 300 o ora și restul extra

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 ore, gianimatei a spus:

Face normal protejat, oral protejat sau neprotejat pentru 50 lei extra și pentru finalizare orala încă 50 extra, 150 Nr, 300 ora mi-a zis, am fost pe strada Leon Kalustian în spate la Fostul PSD , este o fata primitoare, zâmbăreață 

Ai avut curaj sa stai 1/H în maghernita aia după Leon Kalustian? Nu vreau sa insinuez ca tu ești iubi cel protector dar cam asa pare. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 ore, gianimatei a spus:

Pai cel mai bine suna, eu am fost la ea pentru 1 masaj 1 ora cu finalizare orala și oral neprotejat la sfârșit am platit 400, 300 o ora și restul extra

Pe Leon Kalustian sau la Targu Mures?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 8 minute, gianimatei a spus:

Pe strada Leon Kalustian 2 

Ptiu,ce miroase a hamsiu prăjit cu mălai,vrei sa te mint?

Link spre comentariu
  • Oras:Not found
  • Oras:Not found
Acum 1 minut, ralupop a spus:

Ptiu,ce miroase a hamsiu prăjit cu mălai,vrei sa te mint?

Cred că nu ai ce face și judeci oamenii, nu am nici o treabă cu Adela, eu lucrez pe tir și transitez toată Moldova și m-am oprit la ea la Focșani 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 47 minute, gianimatei a spus:

Cred că nu ai ce face și judeci oamenii, nu am nici o treabă cu Adela, eu lucrez pe tir și transitez toată Moldova și m-am oprit la ea la Focșani 

Nea Giani,asa este nu prea am ce face astăzi ca e sărbătoare.Nu te judeca nimeni dar ai deschis matale un cont miercuri unde ai lăudat 2 prințese la Mureș,apoi te-a prins pauza de 45 la Focșani, a încăput semiremorca pe Leon Kalustian?

Link spre comentariu
  • Oras:Not found
  • Oras:Not found
Acum 13 minute, ralupop a spus:

Nea Giani,asa este nu prea am ce face astăzi ca e sărbătoare.Nu te judeca nimeni dar ai deschis matale un cont miercuri unde ai lăudat 2 prințese la Mureș,apoi te-a prins pauza de 45 la Focșani, a încăput semiremorca pe Leon Kalustian?

Am oprit la Socar și a incaput

Link spre comentariu
  • Oras:Not found
  • Oras:Not found
Acum 22 minute, ralupop a spus:

Nea Giani,asa este nu prea am ce face astăzi ca e sărbătoare.Nu te judeca nimeni dar ai deschis matale un cont miercuri unde ai lăudat 2 prințese la Mureș,apoi te-a prins pauza de 45 la Focșani, a încăput semiremorca pe Leon Kalustian?

Eu am lasat recenzie la 2 fete , ce nu am voie? Fiecare e liber la o recenzie

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, gianimatei a spus:

Eu am lasat recenzie la 2 fete , ce nu am voie? Fiecare e liber la o recenzie

Ei draci,ai voie cum sa nu!!! E bine ca nu ești pretențios ca alții după acest forum.Drumuri bune fără cuie sa rămână bani de o muie.

Link spre comentariu

  • Oras:Not found
  • Oras:Not found
Acum 9 minute, ralupop a spus:

Ei draci,ai voie cum sa nu!!! E bine ca nu ești pretențios ca alții după acest forum.Drumuri bune fără cuie sa rămână bani de o muie.

Mersi 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...