Sari la conținut

Tinutsa Ingridutsa Dorita De Clujeni


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vii pana la Brasov cu tren, si de acolo ai curse spre Galati de maxitaxi la 6.30, 7.45, 16.00, rezervari bilete la numarul 0745826679, autocar la 15.00, rezervari la nr 0744-386.075, toate de langa gara CFR

 

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu inteleg cine mi-a suparat printesa prin Cluj..... :no2

 

Pana in urma cu cateva ore imi facea capul patrat ce-i place la Cluj, "hai Sori cu mine la Cluj", "cand mergem la Cluj". Cluj in sus, Cluj in jos..."ce faci Tinuta, esti bine, cum iti este?!?!", raspuns: "Cluj"... ei, imi zic, excelent ca Tinuta este fericita si vine binedispusa sa se iubeasca cu mine la Galati.

 

Mai devreme ce vad pe mess? Tinuta suparata pe Cluj...cum asa?!?!? Nu se poate, asa ceva refuz sa cred. Pai dupa ce mi-a bagat in cap sa vin cu ea inapoi la Cluj acum fata e suparata?!?!? Pai eu ce sa mai inteleg mai oameni buni?!?!

 

De ce este printesa suparata, ce i-ati facut?!?! Va rog muuuult sa nu o mai intristati, ea este o mica zgatie care se consuma din cauza voastra. Nu merita sa fie suparata. Este prea mica, prea frumoasa, prea futacioasa :P ca sa fie trista  :no2  Eu o vreau vesela cum m-am obisnuit cu ea, eu vreau sa-i aud rasul ei zglobiu, nu o voce trista...eu vreau sa o intalnesc vesela, fericita..cu pofta de mine, nu suparata si dezamagita...

 

Oameni buni, va rog, imi vreau printesa fericita la Galati, cu mine. O puteti inveseli pentru mine?  :bow  Cu siguranta ca si ea ma va inveseli pentru voi la un moment dat ;)

Link spre comentariu

Eu nu inteleg cine mi-a suparat printesa prin Cluj..... :no2

 

De ce este printesa suparata, ce i-ati facut?!?! Va rog muuuult sa nu o mai intristati, ea este o mica zgatie care se consuma din cauza voastra. Nu merita sa fie suparata. Este prea mica, prea frumoasa, prea futacioasa :P ca sa fie trista  :no2  Eu o vreau vesela cum m-am obisnuit cu ea, eu vreau sa-i aud rasul ei zglobiu, nu o voce trista...eu vreau sa o intalnesc vesela, fericita..cu pofta de mine, nu suparata si dezamagita...

 

Oameni buni, va rog, imi vreau printesa fericita la Galati, cu mine. O puteti inveseli pentru mine?  :bow  Cu siguranta ca si ea ma va inveseli pentru voi la un moment dat ;)

Cine are cea mai scumpa iubita din lume? :X

Ms mult iubita, esti ca un pansament cu rivanol si miere! :*

Nebunaticii astia nu ma mai vor, s-au suparat p mine :( niste rai! Lasa ca vad ei, mai vine tinutza cand o creste invers putza.. :(

Noi sa fim sanatoase! Pupix!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nebunaticii astia nu ma mai vor, s-au suparat p mine :( niste rai! Lasa ca vad ei, mai vine tinutza cand o creste invers putza.. :(

Noi sa fim sanatoase! Pupix!

esti o fata rea
dar nu asta e ideea

 

ideea e ca in perioada aceasta studentele din cj sunt f stresate si cautatoare de relax la maxim, pe gratis, uneori platesc chiar ele, probabil ai ales o perioada gresita pentru sex contracost in cluj, nimic nevinovat:)

Link spre comentariu

Omg, ora.2, that was the best reply ever =))

Am zis ca lesin d ras la video :)) mega tare, super artisti! :) :X

Stiu ca is o fata rea. :( dar nu in totalitate.. :P asa ca ma simt un pic aiurea cand mie imi place atata ghie mult la voi ca am ajuns sa va iau si accientul, iar voi.. :( nu mai zic nimic! :D lasa, lasa, ca doamne-doamne e sus si vede!

Glumesc. Totusi informatia despre studente pe care tocmai mi-ai dat-o (mersi) mi-ar fi fost mult mai utila de ar fi fost primita d undeva (Oriunde!!) ceva mai devreme... Ca sa stiu sa aman si sa vin intr-o perioada <buna>..

In fine! Ce mai conteaza. Mai sunt aici doar pana duminica la prima ora. Pipix! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta cu studentele e super mega extra vrajeala ieftina ca sa scazi pretul. Nu tinne domnule "Ora h", am fost si eu studenta si te rog sa ma crezi ca, ultimul lucru la care ma gandeam cand invatam pentru examene, era brebenelul ;)

 

In schimb, cand se termina sesiunea.....eheeeeee, vreti sa va povestesc?!?!? Costa :P evident glumesc  :laugh2 

 

Tina, for you,  thousand kisses deep  :hug1

 

https://www.youtube.com/watch?v=n8CBduErWak

 

P.S. Acest poem mi l-a dedicat un barbat din Constanta. M-a electrocutat, jur ca nu am sa uit acel PM niciodata....ti-l dedic si eu tie  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Asta cu studentele e super mega extra vrajeala ieftina ca sa scazi pretul. Nu tinne domnule "Ora h", am fost si eu studenta si te rog sa ma crezi ca, ultimul lucru la care ma gandeam cand invatam pentru examene, era brebenelul ;)

 

.............

Esti penibila.

Omul chiar a incercat sa o detensioneze putin pe titulara topicului cu aceasta glumitza visavis de studente si punand un clip misto. Nu a propus nici o negociere, a lipsit orice urma de badaranie.

Tu in schimb vii si te bagi in seama expunandu-ti problema care te framanta cel mai mult, scaderea pretului. Pe urma pui un video, (deh, sa nu creada nimeni ca tu nu ai ce pune in fata ochisorilor nostri)  si ne impartasesti un nou moment deosebit care, se poate ghici usor, ti s-a intamplat tot tie.

Am senzatia ca esti genul de om care oriunde vede o coada, fie si formata din 2 persoane, incearca sa intre in fata. In acest caz incerci sa-i intri in fata "prietenei" Tina.

Trebuie sa te suportam peste tot ca asa vrei tu? Pentru ca poti posta oriunde?

Nu veni cu alte exemple de trolli ca si tine, pt ca nu ma intereseaza.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa si ?!?! Care este problma ta ca ma bag eu in seama?!?! Ma bag in seama pe unde am EU chef. Ce zici de asta, "domnule" dailabuci?!?!  :bye

 

Vezi ca exista functia Ignore, foloseste-o cu incredere. 

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Asa si ?!?! Care este problma ta ca ma bag eu in seama?!?! Ma bag in seama pe unde am EU chef. Ce zici de asta, "domnule" dailabuci?!?!  :bye

 

Vezi ca exista functia Ignore, foloseste-o cu incredere. 

Iegzact asta am si facut.

 

Adio, tzatza Sorina.

Link spre comentariu

Cine are cea mai scumpa iubita din lume? :X

Ms mult iubita, esti ca un pansament cu rivanol si miere! :*

Nebunaticii astia nu ma mai vor, s-au suparat p mine :( niste rai! Lasa ca vad ei, mai vine tinutza cand o creste invers putza.. :(

Noi sa fim sanatoase! Pupix!

 

          :laugh2  :laugh2  Ce combinatii... ce arome ... :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scurt review....Eu in vizita la Cluj cu treaba cateva zile si in cautare de actiune. Sun la Tina pe la 1 si ceva noaptea si, minune, ea raspunde.

O conving oarecum cum greu sa ma primeasca, desi isi cam dorea sa se bage in pat. Nota 10 de la mine pentru atitudine...Ajung destul de repede, cam in jumatate de ora cu taxiul dupa ce am oprit pe drum dupa niste bere, tigari, si prezervative ca ea mai ramasese doar cu o bucata...Funny.

 

Ajung la bloc si ma primeste de jos, ca nu mergea interfonul. Facem conversatie, ne simtim bine, bem o bere si apoi dupa ca ii fac un masaj atat pe tot corpul cat si la piersicuta, da buzna la un oral umed si cu note de deep foarte placuteș cu atentie la zonele adiacente. Am trecut la normal si am terminat in prezervativ cam dupa inca 20 de minute bine intretinute.

 

Cotatii:

Atitudine - 9

Locatie - 8

GFE - 9,5

Curatenie - 10

Oral - 9

Normal - 8 (eram prea obositi sa mai schimbam pozitii)

Anal - nu am intrebat

CIM - a zis ca nu face

COB - nu am intrebat

Halatul - cerut 200, dat 250 RON, simtit foarte bine

Recomandare - eu o recomand

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Ei Tina vezi ca si in Cluj se mai lasa "ciubuc".....:)))))

 

:)

ciubucul se lasa domnilor si domnisoarelor,in baruri in restaurante,sau la ceinarie,nu cand se duce omu la futut!!!

dece tipa iti face un ciubuc inca un oral in plus,inafara de ce ai platit?

face o laie.

si se mai supara lumea nu merg curvarii la futut,nu toata ziua omu merge la futut,mai are si servici si familie.

:)

:)

Link spre comentariu

  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Io cred ca l-a adus Tina sa bata "apa in piua" :)))))))))))

Daca s-o plans data trecuta ca noi clujenii nu lasam ciubucel..... dar na vb. lui "ciucurel".... mai face un oral bonus ?

Tina sa nu te superi pe mine .... e o discutie nevinovata...in rest succes iti doresc...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...