Sari la conținut

0724941769 - NEW ELENA


Vizitator sexaddict

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai...ce sa zic New Elena s-a schimbat, sau situatia actuala ( aia care o fi) o constrange sa actioneze asa. Am fost client fidel si din pacate nu am reusit sa o revad ...cu toate telefoanele si sms-urile date.

Mi a raspuns doar de 2 ori si o data mi a stras teapa cand stabilisem o ora si o zi ( nu a mai raspuns deloc in ziua cu pricina).

Eu, ii doresc noroc si sanatate!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai...ce sa zic New Elena s-a schimbat, sau situatia actuala ( aia care o fi) o constrange sa actioneze asa. Am fost client fidel si din pacate nu am reusit sa o revad ...cu toate telefoanele si sms-urile date.

Mi a raspuns doar de 2 ori si o data mi a stras teapa cand stabilisem o ora si o zi ( nu a mai raspuns deloc in ziua cu pricina).

Eu, ii doresc noroc si sanatate!

Atunci inseamna ca cei noi nu au nici o sansa sa ajungem intre sanii si intre picioarele ei.

Degeaba citim ce se scrie pe aici....ramanem pe dinafara.

Ce neplacut !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Atunci inseamna ca cei noi nu au nici o sansa sa ajungem intre sanii si intre picioarele ei.

Degeaba citim ce se scrie pe aici....ramanem pe dinafara.

Ce neplacut !

asa e! Terra incognita necartata pt noii conquiztadori! Zisei!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Iar a disparut Elena-o caut de ceva timp, dar nu raspunde...? A mai fost cineva pe la ea recent sau a plecat din nou la Mazare?

 

La Udrea

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ultima data când am futut-o eu , undeva cred pe la finalul anului trecut era la fel de frumoasa,  îngrijită,  pielea fina , cremuita,  o MILF cu adevărat superba și la chip și la corp ( sânii aia naturali sunt absolut bestiali ). Prestația însă din păcate nu s-a mai ridicat la aceleași cote ca atunci când activa constant , sau am prins-o eu intr-o zi mai slaba , nu știu,  bine nici nu ne mai văzusem de vreo 2 ani . Poate next time.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 89
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.11.2023 la 4:03, il pupparo a spus:

Ultima data când am futut-o eu , undeva cred pe la finalul anului trecut era la fel de frumoasa,  îngrijită,  pielea fina , cremuita,  o MILF cu adevărat superba și la chip și la corp ( sânii aia naturali sunt absolut bestiali ). Prestația însă din păcate nu s-a mai ridicat la aceleași cote ca atunci când activa constant , sau am prins-o eu intr-o zi mai slaba , nu știu,  bine nici nu ne mai văzusem de vreo 2 ani . Poate next time.

Mai stii ceva de ea? Telefon inchis, stiu ca isi schimbase locatia, dar tot in zona mall Vitan era. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 22319
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da , tot pe acolo parca. Aproape in orice caz. Nu am mai cautat-o . Vedem dacă mai răspunde cumva. Momentan,  nu știu nimic. 

Link spre comentariu

Reputație: 89
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 22.05.2024 la 14:26, il pupparo a spus:

Da , tot pe acolo parca. Aproape in orice caz. Nu am mai cautat-o . Vedem dacă mai răspunde cumva. Momentan,  nu știu nimic. 

Eu tot încerc să îi dau de urma de luni bune, dar are telefonul închis mereu…

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...