Sari la conținut

Postări Recomandate

Bine v-am regasit dragilor, Nirvana a revenit pe forumul nimfomane, ne-a fost dor de voi, dar avand in vedere ca am luat o mica pauza am pierdut si legatura cu voi. Ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, ne aflam in aceeasi locatie,  zona Cotroceni, Bulevardul Eroii Sanitari, nr 16. si va asteptam pe la noi pentru o experienta nirvanistica. Pentru programari sunati la 0721.201.564 sau 0764.438.345 

 

Asteptam cu nerabdare comentariile voastre legate de salonul si fetele noastre.

 

 

 

 

XoXo  :kissing2  :kissing2 

  • Like 1
Link spre comentariu

Ceva detalii va rugam! Eu cel putin mergeam la Nirvana acum 7-8 ani saptamanal. Dar managementul prost facut acolo m-a determinat sa renunt la acest salon. Sper sa fie o renastere cu respect fata de clienti asa cum era odata. Succes!

 

S-au schimbat foarte multe la Nirvana,merita sa revii ,sunt sigura ca vei ramane cu cu o total alta impresie!

Link spre comentariu

Ar fi utile foto cu fetele si informatii complete despre serviciile oferite si tarife.

 

 

Masaj de relaxare 60 min 120ron

Masaj erotic topless 60min 175ron

Masaj erotic nud 30min 120ron

Masaj erotic nud 60 min 200ron

Masaj erotic cu supriza 60 min 300 ron

Masaj erotic cu 2 maseuze 60 min 350 ron

Masaj erotic cu 3 maseuze 60 min 450 ron

Masaj erotic cuplu 60 min 400 ron

Masaj jacuzzi 90min 400 ron

Masaj la hotel 350/400 ron in functie de locatia hotelului

 

 

Pozele fetelor vor aparea pe site incepand de saptamana viitoare

  • Like 1
Link spre comentariu

Masaj erotic cu supriza 60 min 300 ron 

 

Surpriza e ce ma gandesc eu ca e ?  :bad

 

 

Surpriza e un clown care umfla baloane  :laugh2

Link spre comentariu

200 RON pt un masaj e MULT!

 

 

Depinde de standardele fiecaruia!

 

Ai putea sa ne vizitezi Sambata atunci cand masajul este 150 Ron  :rax2

Link spre comentariu

Facem ce facem si tot peste clowni dam... Chiar asa de ras parem?

 

 

@Gyorgye69 - iti dai seama ca a fost o gluma, surpriza este la alegere fie dus asistat fie o sticla de sampanie :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Gyorgye69 - iti dai seama ca a fost o gluma, surpriza este la alegere fie dus asistat fie o sticla de sampanie :)

Mi-am dat seama, am proprietatea termenilor... Numai ca la 300 ron, chiar ne credeti de ras. Pe mine m-ati convins, sunteti anacronici, eu nu am sa (re)vin. Asta nu ma impiedica sa va doresc multa bafta!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Nirvana massage:

Din pacate va credeam inteligenti. Vreau sa spun...din pacate pt mine. De vreo 3-4 ani nu faceti decat sa jecmaniti...si credeti-ma ca am proprietatea termenilor...clientii. care clienti oricum s-au reorientat. As face o simpla analiza. Acum 5 ani mergeam regulat la Nirvana. Sa spunem , in medie saptamanal, chiar mai des. Deci sunt indreptatit sa-mi dau cu parerea (a nu se citi sa judec) asupra dinamicii acestui salon. A inceput decaderea osata cu venirea patronului care avea un salon paralel si in Sibiu. Care patron si-a bagat pula. Adica nu urmarea decat malaiul. Satisfactia clientilor era subiect tabu. S fost cercetat pt evaziune etc etc (informatii din presa). A concesionat salinul, iar noii patroni in loc sa repare erorile facute in tot acest timp au incercat sa se imbuibe facand compromisuri peste cimpromisuri. Fete arogante, lipsa igienei, nerespectarea programarilor etc etc. Va pot spune ca una din fetele de la salonul vostru s-a mutat la un altul si din intamplare am intalnit-o. Nu am sa dau numele salonului ca sa nu fiu acuzat ca fac reclama. De la ea stiu toate aceste amanunte. Cum ca faceti clientii labagii, nefututi si retardati. Speram ca noul manafement va apela la o alta politica. Dar din nefericire vad ca va place mai mult latura comerciala decat atragerea clientilor. O sa va zbateti in aceste compromisuri pana cand va veti da obstescul sfarsit. Ceea ce va si doresc. Tineti preturi sus ca or sa faca clientii coada la jegul su inflamatia voadtra. Sa ma scuze prietenii confutaciosi si admiratori ai fenomenului pt. cuvintele dure, dar extrem de la obiect. Cercetat activitatea mea scriptica si o sa vedeti ca nu am niciun interes. De-aia ma si feresc sa dau numele salonului pe care eu il consider (inca) etalon. Spor la vanatoare dragi prieteni!

Draga Nirvana: revino-ti. Esti in stadiul de curva disperate.

Succesuri!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

@DiadoraBoss (curvar ucenic) - in primul rand tinem sa iti spunem ca iti respectam parerea, insa credem ca acest comentariu pe care lai lasat nu prea are fundamente reale.

 

In primul rand sa te iei dupa ceea ce spune o fosta angajata este eronat, in al doilea rand nu ai venit la acest salon de cand s-a schimbat managementul, asadar comentariul tau nu este tocmai pertinent, desi fiecare are dreptul la propria opinie.   :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai baieti/fete care reprezentati "managementul" de la Nirvana, chiar nu v ati prins ca nu mai puteti pacali pe nimeni? Nu vi se pare ciudat ca e singurul thread de pe forumul asta fara o recenzie ? Asta pentru ca nu exista cunoscator al forumului sa nu stie ca acolo la voi e o teapa clasica , cu sapte stele de carton si cu dus cu furtunul rupt. Lasa-ti-ne si pe noi un pic sa ne vedem de treaba si mutati cortul in alta parte.

Link spre comentariu

Esti foarte out date, posibil sa fi fost asa inainte nu contest, insa daca observi prima postare , am specificat ca s-a schimbat managementul si ca tot ce a fost inainte s-a schimbat. Nu incercam sa te convingem pentru ca este logic sa reactionezi asa din moment ce nu ai gasit ceea ce cautai la acel moment. O zi buna! 

Link spre comentariu

Asadar dragi prieteni dupa cum puteti observa,  userul diadoraboss nu era altceva decat o persoana care se ocupa cu antireclama, ridicand in slavi un alt salon, intr-un mod voalat desigur. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...