Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Nu a fost Nirvana pe Serban Voda niciodata.

Poate Tepes Voda,vrei sa spui :snap

dorobantule,

 

nirvana s-a nascut in primara lui 2004 pe stirbei voda. facea parte din top-ul bucurestiului.

apoi s-a mutat prin cotroceni. cu un mic intermezzo tot prin cotroceni, intr-o curte, in zona gradinii botanice, daca nu ma insel.

in tepes voda a fost un pui desprins din nirvana - mama dar fara legatura cu aceasta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dorobantule,

 

nirvana s-a nascut in primara lui 2004 pe stirbei voda. facea parte din top-ul bucurestiului.

apoi s-a mutat prin cotroceni. cu un mic intermezzo tot prin cotroceni, intr-o curte, in zona gradinii botanice, daca nu ma insel.

in tepes voda a fost un pui desprins din nirvana - mama dar fara legatura cu aceasta.

 

da, s-a desprins Safira masaj unde patroana era/este o fosta receptionera de la Nirvana :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, Prima mea postare.

AM fost la Nirvana acum 2 saptamani pe la 1 noaptea fara programare.

Fata se numea Nicole, blonda.

Fata: 5

Picioare:10

Fund:9

Sani:4

 

Masajul a fost rapid, a durat vreo 30 minute cu dus cu tot.

 

Igiena : 9

Ambient: 8

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic :5(slab, pe repede inainte)

GFE : 4(nu era comunicativa)

 

Pret: 170 lei

 

Eu nu revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! Va multumim pentru recenzia dumneavoastra. Este foarte important pentru noi si vom incerca pe cat de mult posibil sa remediem problema in privinta experientei neplacute la noi in salon. In cazul in care dumneavoastra va razganditi si doriti sa reveniti, avem domnisoare noi in salon , care cu siguranta va vor oferi o alta experienta decat cea cu Nicole. Ne cerem scuze si va asteptam sa indreptam situatia.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Referitor la Nicole... fata este drăguță, inteligentă, zâmbet discret, o prezență plăcută. Din partea mea un 8-9 pentru chip, 9-10 pentru corp. Sâni ok, nici prea-prea, nici foarte-foarte.

 

Masajul de relaxare e bun spre foarte bun, să zic de 9. În schimb la partea de erotic e un fel de SHJ (Sad Hand Job ca să nu zic labă tristă :D ). Nota 4. Mecanic, axat pe finalizare. Nu permite vreo interacțiune (de bun simț, nu mă refer la prostii). Păcat... din acest motiv o evit sistematic.

 

Spun toate acestea pentru a-i da un feed-back nu ca să o critic sau să-i fac vreun rău. Dacă ar fi mai relaxată la erotic sau măcar ar mima și ea că-i place ce face aș reveni la ea cu mare plăcere.

Link spre comentariu
  • Oras:Casablanca
  • Oras:Casablanca

Referitor la Nicole... fata este drăguță, inteligentă, zâmbet discret, o prezență plăcută. Din partea mea un 8-9 pentru chip, 9-10 pentru corp. Sâni ok, nici prea-prea, nici foarte-foarte.

 

Masajul de relaxare e bun spre foarte bun, să zic de 9. În schimb la partea de erotic e un fel de SHJ (Sad Hand Job ca să nu zic labă tristă :D ). Nota 4. Mecanic, axat pe finalizare. Nu permite vreo interacțiune (de bun simț, nu mă refer la prostii). Păcat... din acest motiv o evit sistematic.

 

Spun toate acestea pentru a-i da un feed-back nu ca să o critic sau să-i fac vreun rău. Dacă ar fi mai relaxată la erotic sau măcar ar mima și ea că-i place ce face aș reveni la ea cu mare plăcere.

N-A SCAPAT LA PULA , INCA. INTR-O LUNA, MERGE CA UNSA

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dupa aproape 6 luni, am revenit la Nirvana pentru a vedea daca e ceva schimbat.

Ambientul e cel obisnuit; nimic de comentat. e OK.

 

Fata aleasa  = Nicole

 

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic : 9

GFE : 10  (de data asta) :)

 

 

Pret: 170 lei

 

Concluzie: nu sunt inca convins ca s-au facut schimbari deci voi reveni curand la acest salon pt. a ma convinge ca nu a fost doar o  intamplare :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

dupa aproape 6 luni, am revenit la Nirvana pentru a vedea daca e ceva schimbat.

Ambientul e cel obisnuit; nimic de comentat. e OK.

 

Fata aleasa  = Nicole

 

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic : 9

GFE : 10  (de data asta) :)

 

 

Pret: 170 lei

 

Concluzie: nu sunt inca convins ca s-au facut schimbari deci voi reveni curand la acest salon pt. a ma convinge ca nu a fost doar o  intamplare  :)

 

eu am ramas cu mintea la Sara: din pacate ultima oara cand am fost in tara, oarecum nu ne-am intersectat :(

Link spre comentariu

Buna seara, se pare că nimic nu sa schimbat în bine și același comportament că și înainte nu contează nimic pentru ei dacă vrei să mergi sau nu oricum nu ii interesează asta mi-a spus persoana care a răspuns la telefon akm aproximativ 5 minute ceea ce mă făcut să caut in alta parte

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Nu, doar ca am intrebat domnisoara de la receptie si mi s-a spus ca dumneavoastra ati inchis cand auzit ca este vorba despre salonul Nirvana, fiind revoltat. Nu vrea sa intru in polenica cu dumneavoastra si imi cer scuze din nou. Daca ati avut o experienta neplacuta , ne putem revansa fata de dumneavoastra, desigur daca doriti sa reveniti. Va asteptam , insa v-as ruga sa mentionati ca sunteti membru al forumului. O seara frumoasa si speram sa putem indrepta situatia!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...