Sari la conținut

SARBATORI FERICITE


picon

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

 

Va urez drgii mei si dragele mele sarbatori fericite, un Craciun cu Mos ( nu Picon bre, Craciun) iesit din criza si un un 2015 mai bun, mai prosper!

 

Nu stiu cum si cand voi putea intra pe forum zilele acestea, asa ca va fac urarile mele sincere, acum.

 

 

LA  MULTI  ANI!

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Deceule, e trist ca nu stii ce e aia "sarbatori" si ce aia "fericite" . Eu am facut niste urari sincere, din suflet.  Tu ia-le cum vrei.

Asa ca ...

        SARBATORI  FERICITE!

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Eu mă refeream la cu totul altceva...ca in restul anului va băgați puli, morți, subtilități despre morți, în gat, în neamuri, și brusc, în 2-3 zile din an deveniti oameni.Din cauza ăsta nici nu mă mai bucur de Craciun, ca-i totul din plastic, fake si fals. ;)

Dar daca asta te face sa te simți om, iti urez și eu Sărbători Fericite, sincere, din suflet!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma, io pot sa-mi bag puli si acum, nu-i problema, dar asta nu inseamna ca nu doresc chiar si celor in care mi-am introbagat organu' sa aibe parte de zile frumoase de sarbatori.  Ma rog, nu stii d'astea  :laugh2

BTW ...ce-ti aduce mosu'? :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 Zilele nu ni le aduce Mosul ala ... e alt mos care se ocupa cu chestia asta.  Asta asa intre noi, ca de la mos ghiolban la tanar "fumator". 

Hai, lasa arogantele bre, ca poate ti-o aduce mosu' pe Domina, sa vezi atunci ce zi o sa ai ... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Stiu ca poti sa iti bagi pula, am observat de multe ori ca esti un nene ghiolban! :)))
Ce-mi aduce moșul? Încă o zi din viața! :)

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

 Zilele nu ni le aduce Mosul ala ... e alt mos care se ocupa cu chestia asta.  Asta asa intre noi, ca de la mos ghiolban la tanar "fumator". 

Hai, lasa arogantele bre, ca poate ti-o aduce mosu' pe Domina, sa vezi atunci ce zi o sa ai ... :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Se putea sa nu pomenesti tu de fumat sau fumuri...off...ti se pare ca am pomenit eu ceva de borhot? :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu. Ai zis altceva mai nepoliticos si ti-am dat un rever slice in lung de linie.  :laugh2  Sa nu-mi pierd antrenamentul  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Hai, fii cuminte, ca vine Mosu' cu Domina si ai belit brebenelu'  =)) 

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Nu. Ai zis altceva mai nepoliticos si ti-am dat un rever slice in lung de linie. part :laugh2  Sa nu-mi pierd antrenamentul  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Hai, fii cuminte, ca vine Mosu' cu Domina si ai belit brebenelu'  =)) 

 

Vezi cu bautura zilele astea,sa nu fie prea multa ca-ti fute antrenamentul,si gandirea,si comportamentul! :)

 

 

SF! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Doamne ce copil esti ma!  Cum mama naibii crezi tu ca ma afecteaza rahatul ala de (-)?  Ce infantil, ce "razbunare" infantila a la NEI_U/ Domino! Chiar m-ai dezamagit copile!  Esti tare necopt, pacat ca ai cap! 

O seara buna! 

 

P.S. Ceteste tot topicul si vezi unde ai gresit. Maine iti dau lucrare de control. :laugh2 Trebuie sa inveti si tu o data ce e viata si cum sa te porti.

O seara placuta!

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

 

 

Un cadou de la Mos Picon pentru V_Ships, caruia am vazut ca-i place muzica buna. Ne-am certat noi bre Navroame, dar imi permit sa-ti fac acest mic ... sa zicem cadaou virtual.

Sarbatori fericite, oriunde ai fi!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Va urez drgii mei si dragele mele sarbatori fericite, un Craciun cu Mos ( nu Picon bre, Craciun) iesit din criza si un un 2015 mai bun, mai prosper!

 

Nu stiu cum si cand voi putea intra pe forum zilele acestea, asa ca va fac urarile mele sincere, acum.

 

 

LA  MULTI  ANI!

 

Sărbători fericite și ție!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Activitatea mea pe forum pe anul acesta se incheie azi.Mai trece un an...presarat cu certuri si bucurii,reusite sau dezamagiri,cu dragoste sau ura!Poate de multe ori am fost prea iute la manie,nesuferit sau recalcitrant si imi cer scuze pentru asta.Forumul face parte din viata mea,voi toti faceti parte direct sau indirect din viata mea! Anul care vine sa va aduca numai bine,fericire, sanatate,noroc si spor la toate!

LA MULTI ANI !

Ce sa mai lungim vorba....sa cante Salam! :-)

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...