Sari la conținut

LA MULTI ANI,DOMNULUI "PICON"!


yka

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Sa fi iubit,dorit de cine te doreste cu aceeasi intensitate.Multe realizari,sanatate,noroc,fericire,implinire si multa perseverenta in tot ce iti doresti. :*

 

LA MULTI ANI!!! :2808.gif 

 

PS-nu mai afisa impulsivitate pe forum :refoz ,(lasa tinerilor acesta sansa),tu esti un DOMN!!! :hihat

Te sarut  :*

  • Oras:Oradea-Mititica
  • Oras:Oradea-Mititica
Postat

Mosule, chiar e ziua ta?!?! =))) Sa ghicesc, sa ghicesc... e de forma numerala "xx" cu bara deasupra?  :laugh2

 

Ce sa zic. Sanatosi sa fim, sa nu prindem razboaie si sa futi cat mai multe curve pana la varsta "xxx" barat.  :laugh2  :laugh2 Ca bani ai, iubit esti. =)))

 

Multz' ani di la Dolores! ;)

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Postat

Iti urez multa sanatate si potenta. Sa ramai acelasi domn,sa faci aceleasi recenzii obiective si detaliate,sa ai parte numai de bucurii. LA MULTI ANI!

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Cat a facut? 80 de ani? :laugh2  acum lasand gluma la o parte. picoane, iti urez si eu un sincer La multi ani si multa sanatate!

  • Oras:Oradea-Mititica
  • Oras:Oradea-Mititica
Postat

Toti ie sinceri doar la sarbatori si evenimente speciale, crapa-o-ar fierea in voi de ipocriti! =)))

  • Like 1
Vizitator FLQ
Reputație: 0
Postat

La multi ani si multa sanatate! :)

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Postat

Colegule Picon, iti doresc sanatate si spor la fete! Sa ne traiesti coane!

  • Like 4
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Postat

Picon isi sarbatoreste cele 80 de primaveri.  Printre invitati, multii sai nepoti, nepoate etc.  Sotia unuia dintre nepoti: mos Picoane, imi spunea sotu' meu ca matale cind erai tanar faceai 10 ture de curte cu galeata plina de apa agatata de penis. Acum mai poti?

Fatuca mea, in primul rand se spune pula, penis au pitiponcii.  De putut nu prea mai pot sa alerg cu galeata agatata, ca m-au lasat genunchii. :laugh2

Mi-am amintit de bancul asta citind urarile lui Javier si ale lui FatherOFfour, carora le multumesc.

Va multumesc tuturor, chiar daca daca este o eroare de cateva zile. Intentia si gandurile bune conteaza.

  • Like 11
  • Minus 3
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame
Postat

Slava Domnului ca stiinta a avansat si arttroplastia e o operatie de rutina! :laugh2 Atunci când numarul turelor de curte va cobori sub 8, va trebui sa apelezi la chirurgi...Adica peste 25 de ani!

Fiindca nu m-ai informat exact când ar trebui sa te felicit, ma alatur cu multa placere colegelor si colegilor nostri care iti ureaza multa sanatate si bucurii!

La multi ani! :)

  • Like 2
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless
Postat

Mosule, ce tanar esti!

 

Mos Picon e tinerel,

Are-n ureche un cercel,

E barbat adevarat,

Niciodata nu-l vezi beat.

 

Are stil, are valoare,

Si bani multi prin buzunare,

E jmeker si haladit

Si frumos, precum Brad Pitt.

 

Il iubesc femeile,

Il doresc escortele,

Si dusmani-i poarta pica,

Fiindca au valoare mica.

 

 

 

 

LA MULTI ANI, PICONAS! SA NE TRAIESTI!

  • Like 1
  • Oras:p-aci
  • Oras:p-aci
Postat
  La 24.02.2015 la 22:33, ciucurel a spus:

La multi ani nea Picoane!!

 

(daca intradevar este ziua ta)

Intr-adevar, analfabetule. :)

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca
Postat
  La 25.02.2015 la 8:22, _ddpof_ a spus:

Intr-adevar, analfabetule. :)

pthiu drace aici erai?

  • Like 1
  • Minus 2

  • Oras:Muzeu
  • Oras:Muzeu
Postat
  La 25.02.2015 la 7:43, TROLLESCOVICIULOS a spus:

La multi ani!

vezi ca te-a invitat...=))

 

  La 24.02.2015 la 17:31, picon a spus:

Banuindu-l pe Trollescoviciulos de oaresce timiditate* din moment ce nu a dat curs invitatiei lui Oly), il nominalizez la randu-mi. Poate cu mine va fi mai putin timid. Eu zic ca o zi putem astepta.

ontopic: la multi ani!

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...