Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

Pai asta este ideea, eu nu trebuie și nu vreau sa conving pe nimeni :))

Cine vrea sa mă viziteze o face și cu și fără recenzii, și crede mă ca au facut-o deja și uite ca nu au lăsat recenzii :)

Eu cand o sa vin o sa fqc o recenzie din respect pt toti colegii de pe aici. Pt asta este facut forumul pt informare
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost 

aspect 8.5 / 9

muie 8,5

tits fuck 9,5

sex 8

gfe 5

pret 500

 de mers iarash.... 50% da 50% nu

Poți lasă o recenzie explicabila și plauzibila, mulțumim :)

Cum am spus, in caz contrar v-oi șterge anumita “recenzie”

Mulțumesc !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poți lasă o recenzie explicabila și plauzibila, mulțumim :)

ce recenzie sa îți facă haladit-o, nu vezi ca e lumea sictirita de mutra ta...te întreba lumea ce servicii ai și tu spui la fel....lipsa de ,,profesionista ce eștiâ€ai început sa simți puțin gustul banului dar ai bășici pe limba de la mădulare...😎vrei recenzii detaliate 🤫🙈
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce recenzie sa îți facă haladit-o, nu vezi ca e lumea sictirita de mutra ta...te întreba lumea ce servicii ai și tu spui la fel....lipsa de ,,profesionista ce eștiâ€ai început sa simți puțin gustul banului dar ai bășici pe limba de la mădulare...vrei recenzii detaliate

Alo 2-10 ai uitat ca te milogeai de mine să te primesc ?🤔

Vrei sa iți pun posturile înapoi sa iți aduc aminte ? 🤔

Vedeți de mucii din fasolea ta! ;)

Ce te fute pe tine grija cum răspund eu lumii ? Când te fute grija ai și orgasm ? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ce recenzie sa îți facă haladit-o, nu vezi ca e lumea sictirita de mutra ta...te întreba lumea ce servicii ai și tu spui la fel....lipsa de ,,profesionista ce ești”ai început sa simți puțin gustul banului dar ai bășici pe limba de la mădulare...vrei recenzii detaliate

* haladito ...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

ce recenzie sa îți facă haladit-o, nu vezi ca e lumea sictirita de mutra ta...te întreba lumea ce servicii ai și tu spui la fel....lipsa de ,,profesionista ce ești”ai început sa simți puțin gustul banului dar ai bășici pe limba de la mădulare...vrei recenzii detaliate

boschetare, inca mai plangi ca ultimul catel ca nu te primeste ? pai aveam pretentie la tine ca esti barbat vanjos si nu vreun purtator ilegal de pula precum xoxo

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am vazut pozele tale si arati perfect dar ai si spirit intreprinzator . esti propriul tau sef .

 

o intrebare off-topic.... Cate cereri de casatorie ai primit pana acum ? ( nu neaparat de la clienti ci asa in general )

 

pe langa aspect mai sunt importante

 

Cel mai frumos make-up al unei femei este pasiunea dar cosmeticele sunt mai usor de cumparat – Yves Saint Laurent

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am vazut pozele tale si arati perfect dar ai si spirit intreprinzator . esti propriul tau sef .

 

o intrebare off-topic.... Cate cereri de casatorie ai primit pana acum ? ( nu neaparat de la clienti ci asa in general )

 

pe langa aspect mai sunt importante

 

Cel mai frumos make-up al unei femei este pasiunea dar cosmeticele sunt mai usor de cumparat – Yves Saint Laurent

 

Hmm :) ce întrebare drăguța :D

Sincer nu am primit nicio cerere in căsătorie, deoarece cine m-a cunoscut a observat ca nu sunt o tipa ca oricare alta :)))

Cum ai spus și tu mai sus, sunt propriul meu șef :D :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...