Sari la conținut

Topic pentru pariori


Postări Recomandate

Reputație: 188

e prea mare mafia pariurilor sa mai iasa cum trebuie , cat timp bwin dadea akm 2 ani 58 mil euro sa faca reclama ce mai vreti?avea cota la 3+, 1-30 si batea 2-0 sa nu iasa sau la pauza era condusa si batea dc?prea mare influenta au casele de pariuri

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomand sa urmariti si sa luati idei (nu neaparat sa pariati exact ce pariaza ei) http://betting-on-free-tips.com/ , au si un grup B.O.F.T. pe facebook , respectiv http://lifeisawager.blogspot.ro/ . Eu am luat o pauza cu pariurile deoarece nu mai aveam rabdare dar din august/septembrie posibil sa ma reapuc !

 

Sunt buni?

Link spre comentariu
  • Oras:banca
  • Oras:banca

Bayern M.-Barcelona  -  marcheaza in ambele reprize - cota 9.77

Indep.Santa Fe-Estud - castiga si sub2.5 - 1 - cota 2.31

U17/Bulgaria-Austria - peste 2.5 - cota1.65

U17/Germany-Czech Rep. - peste 2.5 - cota 1.60

 

Pariu 100 lei - 5.800 castig .

 

 

Baga bani baga bani

Link spre comentariu
  • Oras:banca
  • Oras:banca

Oricum barca se califica , se misca greu  bayern fara robben si ribery + ca nu joaca nici alaba nici badstuber .

 

Sa nu uitam dubla cu porto (bine , nu putem compara cu barca) dupa 3-1 in deplasare au intors rezultatul invingand cu 6-1 acasa.

 

Ii motiveaza bine Josep .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oricum barca se califica , se misca greu  bayern fara robben si ribery + ca nu joaca nici alaba nici badstuber .

 

Sa nu uitam dubla cu porto (bine , nu putem compara cu barca) dupa 3-1 in deplasare au intors rezultatul invingand cu 6-1 acasa.

 

Ii motiveaza bine Josep .

 

Nu se știe. E posibil orice. Știi tu cum e treaba cu nemții...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu mai jucati fratilor pe combinatii. Jucati bilete cu un singur eveniment.

La Arsenal - Swansea nu era de pariat niciodata 1 pe Arsenal! Trebuie sa ti cont de context. Swansea avea mare nevoie de puncte si daca erati atenti la etapa precedenta se incurcase acasa. Arsenal venise cu puncte din deplasare. Eram sigur ca nu se omara cu firea. Eu am mers pe x2! :rax2

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Joaca Halep. N-am pariat pe ea ca ma gandeam ca joaca doar de incalzire si nu stiam la ce sa ma astept! Am mai zis. Da' vad ca bate de rupe. 6-2 in primul set, si 5-1 in setul 2! Probabil se va orienta in functie de cum merge la simplu. Cum se simte fizic, etc. oricum avea nevoie de meciuri pe zgura, ca la Madrid a iesit din prima. Servesc pentru set fetele! Si pentru meci!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...