Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut frati futaciosi! Ieri dimineata am avut parte de un show incendiar...Michelle si Mona. Nici nu imi vine sa cred cum a fost...a fost WOW!! Nu este nevoie sa reamintesc serviciile doamnelor,dar au fost exceptionale.

Aventura a avut loc la Mona,un apartament,undeva pe nerva,foarte usor de ajuns.

Servicii: oral neprotejat din partea ambelor doamne,cu finalizare orala si inghitire(Mona,esti perversa rau,felul in care te uitai la mine cand te jucai cu sperma in gurita...) Normal doar cu Mona,schimbat cateva potitii si terminat in balon in pozitia "caprita",in acest timp Michelle se alinta singurica...

Tarif 400 lei meritati pe deplin.

Inca stau si ma gandesc ce a fost acolo...va rog mergeti si incercati minunatele doamne.

Sper ca postarea mea sa fie okðŸ˜

Va pup fetelor😘

 

Spor la futut!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Azi am ajuns iarasi la Michelle pentru a n-a oara si totul a decurs OK, nu mai intru in detalii, mai am anterior recenzii.

 

un singur lucru vreau sa reamintesc din recenziile anterioare si anume: O recomand cu toata caldura!

 

Michelle iti multumesc din nou pentru momentele magice. Ma bucur tare ca ne-am ravazut. Pe data viitoare!

 

 

P.s.: Initial, azi am vrut sa ajung la Mona nefiind niciodata dar dupa cum stiti cu totii este mai greu sa o prinzi, dar ajung eu pana la urma la ea, pentru ca stiu ca nu o sa imi para rau deloc, trebuie insistat. Asa ca, inca o data vreau sa spun ca ma bucur ca am ajus la Michelle azi.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
       Astazi am avut deosebita placere, fara sa exagerez in vreun fel, de a o vizita pe doamna Michelle...si nu oricum ci impreuna cu doamna Mona. Stabilisem de comun acord, cu o zi inainte, o intalnire in trei, la locatia Michellei.
       Doresc sa las deoparte amanuntele referitoare la locatie, baie, prosoape, gel de dus si alte cele, pentru ca deja sunt cunoscute si nu isi au rostul in aceasta postare.
       Odata ajuns la Michelle am fost intampinat de aceste doamne, prima fiind imbracata in lenjerie alba iar cealalta, Mona, avand un simplu prosop ce ii acoperea trupul, lucru apreciat datorita faptului ca deja imi inchipuiam tot felul de scenarii din cauza vestimentatiei. Tot ce mai aveam de facut, cunoscandu le pe Michelle si Mona, a fost sa ma las purtat de cele doua doamne intr un adevarat spectacol. Tin sa precizez ca nu imi aduc aminte sa fi ramas vreo parte din corpul meu care sa nu fi fost in atentia celor doua, pe parcursul intalnirii avand parte de surprinze placute atat din partea Michellei cat si din partea Monei. Am ramas surprins de faptul ca cele doua doamne se completeaza una pe cealalta intr un mod cu totul aparte, intelegandu se numai din priviri fara a folosi cuvinte sau gesturi. Nu dau detalii cu privire la actul in sine, asa cum se obisnuieste, pentru ca cine le a mai vizitat stie ca cele doua doamne au toate atuurile pentru a face un barbat sa se simta bine.

 

      Avand in vedere cele mentionate mai sus, nu pot spune decat: Sarut mana doamnelor! :hihat
Pentru cei care doresc note, de data aceasta ma rezum la a spune ca totul a fost spectaculos, iar pentru cei care intreaba de "halat"...550, lasati din proprie initiativa, pentru cat timp...nu stiu, cred ca atat cat a fost necesar si de bun simt, ca deobicei.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello ,ieri am fost la madam Michele,am dat de ea în costumul evei așa cum cerusem,am intrat am văzut curu ala bestial mi s a sculat instant,am scos pula din pantaloni si i am bagato adânc în gât off ce senzații belea îmi tremurau genunchii,am intrat să mă răcoresc nițel în baie,m a așteptat în pat gata să îi dau limbi,păsărică dulce gustoasă, parfumată am lins lindicu l am supt l am mușcat se făcuse lindicu cât limba de clopot,apoi m a supt adânc cum îmi place mie a început apoi cu linsu în cur de fapt m a futut cu limba în cur ,fantastic apoi i am umplut gura cu sloboz,am băut un suc rece am stat de vb ,cât timp vorbeam mâinile ei pe tot corpul meu mă explorau,mi a supt sfârcurile ceva mișto,a început să mă sugă încet și delicat,am pus o capră mi am bagat toata limba în găoază,apoi m am așezat eu capră îmi făcea laba delicat si ma lingea în cur,am pus o pe burtă pus preze și direct în cur am dat așa vreo 10 minute și mi am dat drumu în preze,am mai vb ceva vreme ,am băut un suc fumat o țigare îmbrăcat și plecat,note zece la toate capitolele,ce a fost știe cine nu a fost recomand,halatu 200 Ron timp mai mult de o oră, multumesc scumpa doamna

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Calimera confutadores! Stiu ca am fost lurker cam multisor,dar m-am hotarat sa ies la lumina,mai bine mai tarziu decat niciodata si iata si prima mea recenzie:

Am ales-o pe doamna Michelle dintre toate pasaricile deoarece nu am mai incercat pana acum o milf adevarata si bazandu-ma pe inscrisurile voastre p-acili-șa am zis ca tre' sa-i fac o vizita.

Am luat legatura telefonic,numarul stiut,mi-a raspuns o voce calda,placuta,am stabilit ora,ramanand sa trimit mesaj de confirmare cu 30 min.inainte.

Imi da mesaj dupa o jumatate de ora si ma roaga sa amanam cu o ora,i-am raspuns ca nu este nici o problema deoarece aveam toata ziua la dispozitie!

In fine,la ora stabilita ma prezant la locatie,apropo si-a schimbat locatia(eu nu stiam),cu o cutie de bomboane,ca de,nu se cade sa te duci cu mana-n cur la o doamna,primesc interfonul,urc si iata-ma in iatacul doamnei!

Vreau sa spun ca arata muult mai bine decat in poze,o milf adevarata cu forme,bineanteles pentru cine prefera genul,foarte sarmanta si cu un zambet care spune multe.

Am fost servit cu un pahar de racoritoare americaneasca,am stat putin la barfa dupa care am fost invitat la dus,baia este ok,foarte curata,gama variata de geluri,creme si alte alea,de parca ar sta vreunul sa aleaga,prosopel curat,capat de dus cu luminite colorate! Bai esti nebun!

Michelle ma asteapta imbracata intr-o rochita neagra din dantela cred....de parca se uita dracu cu ce era imbracata,ochii mei erau beliti la țațe cur si craci,ne asezam pe saltea,ne pupam(e foarte pupacioasa),ne mangaiem putin,dupa care Michelle incepe ce stie mai bine,si credeti-ma se pricepe,oralul cu mult deep,scuipat,batut peste fata cu ea,lins de oua si analingus la greu! Pai ce-ai facut ma nene maaa,stie femeia asta sa-ti dea niste limbi de îti vine sa te urci pe pereti ca Spiderman in curu gol! Efectiv te fute cu limba de zici ca nu-i adevarat! Mi-am indreptat atentia catre aia mica dintre craci,epilata,cu o fasie deasupra ca un indicator rutier,carevasazica sa stii ce te-asteapta,am gustat in pic clitorisul,igiena ireprosabila! Oralul a fost protejat la cererea mea,am trecut la futaiul propriu zis,am incercat pozitia misionarului,dar sa-mi bag pula in el de prezervativ :) cu care nu ma impac deloc,drept pentru care saraca femeie a cam avut de lucru cu mine! S-au succedat pe rand cateva pozitii intre ele cu reprize se supt si analingus,o nebunie totala,are un cur bestial,insa la piece de resistance e ce stie sa faca,cu gura,stie meserie nene! Intr-un final am avut parte de o finalizare exploziva,mi-au sarit si creierii din cap,pe fata Michellei,ma-a surpins in mod placut,se vedea ca-i face placere!

Astea fiind spuse,fuga la dus pentru un refresh de final,am mai stat un pic de vorba imbratisati cu pupaturi,mangaieri,dupa care ma hotarasc sa. sar in cizme! Am decartat 200 de drahme si p-aci ti-e drumu' vere! Concluzie finala: Michelle e o femeie extraordinara care stie sa te faca sa te simti bine,indiferent de starea in care aterizezi la ea! Si-acum notele:

Locatie(noua):10 usor de ajuns.

Aspect: 10,sexy milf cu forme.

GFE: 10

Oral: DA! 10 cu felicitari

Normal:8 din vina mea si a cauciucului.

Anal face dar nu am cerut.

Halatul: 200 de icosari din aur pentru aproximativ o ora,mai ramasesera vreo 15 min in care sa fim seriosi,cu greu mai incropeam ceva.

Recomand ABSOLUTAMENTE pentru cei ce prefera o femeie matura cu forme si care stie meserie!

Bafta si ciocane tari!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,azi am fost la Madame Michelle,care nu era singura am dat si de Madame Alina,ce sa vedeti nu am putut sa ma abtin si le am luat pe amandoua,pacatosu de mine,episodu unu,a inceput cu alinuta care m a supt incet si deep pina s a afisat si Michelle care a inceput sa ma linga adinc in cur si m am sparcait repede primU NUMAR ERAM SI STATUT si la ce asalt am avut nu am putut face mai mult,dupa o tigare igienizare si un suc,Alinuta m a rugat sa o ling in pizda adanc si in cur,cica ma pricep auzi,a venit Michele geloasa si a cerut si ea ,asa ca Alina imi dadea limbi in cur adinc si eu o lingeam pe Michelle,punem preze si ma urc pe Michelina alinuta cu pasa pe fata ei ,lins/alea alea,schimbam eu pe Alina ,Michele ma lingea in cur adinc,o pun pe Michel capra intre timo o lingea pa Alina in pizda,vine squirtu lu Michele,o pun pe Alinuta caprita 69 cu Michelle fabulosss ,pun curu pe fata lu Michelle ma linge adinc in cur,o pun in lateral pe Alina futut in pizda,Michelina sub curu meu ma lingea adinc in gaoaza,se aseaza ,Michelle capra dau in Alina in puzda degete in cur la MiMichelle,o pun in lateral direct in cur adinc la Michelle,Alina ma lingea in cur,o fut iar pe Alina,vine squirtu ei ditai jetu,ne am lins pupat scuipat in cur ,pula,pizda si prin alte gauri,am terminat Alina cu pizda pe fata mea si Michelina la pulica si gaoz a papat tot,mentionez ca s a stat la coada la pula mea ca pe vremuri la iaurt,am ras de ne am spart,am baut suculete si cafea am fumat io si Alina,ne cunoastem de ceva ani toti trei,la noi este ceva normal sa iasa bine,sa mor de nu as lua un premiu Venus cu ele,acuma note Zece la toate cu felicitari,se stie,halatu 450 de coco mai mult de o ora se stie,cine nu a fost la niciuna din ele are de pierdut,cine nu a fost cu amandoua o data a trait degeaba ,recomand,doamnelor va pup la pasa

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...