Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Măi fraților, dacă s-a făcut public cine și cum a contribuit, iar nu a fost bine. Au fost acuzații că își fac respectivii reclamă/imagine. Important e ca să dăm o mână de ajutor, făcând public sau nu. 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Era mult mai simplu s-o ia cineva acasa macar pe timp de iarna.

Caldura o platesti oricum la centrala sau la intretinere mai pui o persoana, oricum nu e la fel cand ai facturi separate.

Sa faca cineva pasul asta, apoi va fi mai usor cu restul.

Nu sunt ipocrita, eu nu lucrez nici cat am nevoie din N motive, n-am si pentru binefaceri.

Sanatate tuturor! :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Măi fraților, dacă s-a făcut public cine și cum a contribuit, iar nu a fost bine. Au fost acuzații că își fac respectivii reclamă/imagine. Important e ca să dăm o mână de ajutor, făcând public sau nu. 

Nu e vorba de nici o reclama.Ce reclama sa fie asta????Ca ai suflet?.N-are nici o treaba cu reclama.Pur si simplu e vorba sa vina lumea s-o ajute .Cuvintele n-ajuta la nimic,Faptele pot face o schimbare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

ana_maria, foarte frumos ce ai scris, dar pana cand sparge gheata cineva raman doar... cuvinte frumoase. Ce-ai zice sa dai chiar tu exemplu?

Sparg eu gheata atunci.Am ajutat-o si eu pe Cassy pana acum cu 500 lei. Deci Ana_maria Cluj.

Urmatorul cine e?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

sincer sa fiu am topingu asta la ignore. m -a mancat in cur sa scriu o data si am zis ca decat sa incep cu circu' si pe aici, pe unde chiar nu e cazu, mai bine ma abtin si-l bag la ignore. n am citit decat primele si ultimele 2 pagini si nici nu stau sa citesc tot ca sigur dau peste mascareli gen da' de ce nu s-a pus bine cat a fost in putere si a muncit, de ce nu si-a asigurat viitoru, de ce nu si-a pus termopan, pula mea, bla bla bla chestii care, desi sunt pertinente, putin mai conteaza acu'. asta e....

long story short: vreau un cont sau o modelitate un' sa dau si eu cateva zeci då sute

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

sincer sa fiu am topingu asta la ignore. m -a mancat in cur sa scriu o data si am zis ca decat sa incep cu circu' si pe aici, pe unde chiar nu e cazu, mai bine ma abtin si-l bag la ignore. n am citit decat primele si ultimele 2 pagini si nici nu stau sa citesc tot ca sigur dau peste mascareli gen da' de ce nu s-a pus bine cat a fost in putere si a muncit, de ce nu si-a asigurat viitoru, de ce nu si-a pus termopan, pula mea, bla bla bla chestii care, desi sunt pertinente, putin mai conteaza acu'. asta e....

long story short: vreau un cont sau o modelitate un' sa dau si eu cateva zeci då sute

Dă-mi pemeu. 

Link spre comentariu

@gyorgye69 eu iti multumesc pentru cuvintele frumoase, dar meritul este numai al doamnei Cassy. Ea este sufletul acestui forum si doar ea ne-a unit.

 

Multumesc tuturor celor care ati contribuit pana acum. Cu sprijinul vostru Mos Nicolae va ajunge si in casa ei.

 

 

 gallery_30878_195_49504.jpg

  • Like 6
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Eu trebuie sa multumesc tuturor care mi-au intins o mana de ajutor mai devreme sau acum, si as ruga pe cei care nu tin la anonimat total si e ok pt ei sa stiu ca ei au fost cei care au ajutat sa imi semnaleze, mi-as dori sa pot multumi personal in pm sau la telefon. Va multumesc, si va doresc multa sanatate.

Daca cumva am omis sa-i multumesc cuiva pana acum, imi cer mii de scuze, nu a fost din rea-vointa :blushing2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu trebuie sa multumesc tuturor care mi-au intins o mana de ajutor mai devreme sau acum, si as ruga pe cei care nu tin la anonimat total si e ok pt ei sa stiu ca ei au fost cei care au ajutat sa imi semnaleze, mi-as dori sa pot multumi personal in pm sau la telefon. Va multumesc, si va doresc multa sanatate.

Daca cumva am omis sa-i multumesc cuiva pana acum, imi cer mii de scuze, nu a fost din rea-vointa :blushing2

 

Ba a fost.

Eu ti-am trimis un PM de incurajare, la care nu ai raspuns.

In schimb ai fost foarte prompta cand ti-am cerut contul sa-ti trimit bani...

M-a si mirat putin, aveam o reputatie data de Phoenix de o saraca cu datorii...

Ti-am spus ca nu am o suma sanatoasa, iti trimit de mai multe ori, cate mai putin, cat pot, initial am vrut sa transfer 400ron...

Dar, draga mea Cassy, desi nu te-am cunoscut, desi ma scaldam in multe probleme, inclusiv medicale, dar totusi am vrut sa te ajut pe tine, nu pe mine... spune un mare Merci stimabilului si respectabilului... care si aici a gasit de cuviinta sa dea cu picioare in mine!

Faptul ca nu te-a  interesat decat bunastarea ta, faptul ca ai avut si aliati de acelasi gen, faptul ca l-ai distrus si pe Fanebabane (jos palaria si legat de scuza lui fata de mine public, putini aveau curaj sa ia perpulis), faptul ca nu ti-a pasat nici de fetele alea care-ti tot bagau bani de tigari...

Am mult sa-ti spun.

Spun doar atat: Toti avem probleme, chiar mai mari ca tine, tu nu mai meriti nici un ajutor dupa ce ai indus impotenta pe forum sa-ti faci bine, dupa ce nu te-a interesat de nimeni, decat de tine!

 

Sa-mi spuneti ce vreti, m-am obisnuit cu scarbe si cand sunt OM.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Camera 101
  • Oras:Camera 101

De fiecare data cand citesc topicul acesta,nu stiu cum sa zic,dar o spun,insa nu pot sa nu-l "compar" cu imaginile surprinse de fotografi in care apar refugiatii din Iraq si Siria,in luptele lor cu Politia de Frontiera, sarind peste garduri cu sarma ghimpata si, ce e mai important, cu plozii in brate,ca sa fie santajul emotional perfect.

 

Parca vrei sa ajuti,insa te simti tras pe sfoara pe undeva.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai, Gyorgy, futu-ti, nu-ti convine, dar nici nu iei "stimabila" acasa...

Sunt rea, 'mi-as, ca nu fac, tu de ce comentezi cand esti fraier fara resurse?!

Si eu te iubesc, Amanda! Comentez pentru ca vreau, pentru ca pot si pentru ca, in general, mi se rupe in paişpe de ce crezi tu:p
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Ba a fost.

Eu ti-am trimis un PM de incurajare, la care nu ai raspuns.

In schimb ai fost foarte prompta cand ti-am cerut contul sa-ti trimit bani...

M-a si mirat putin, aveam o reputatie data de Phoenix de o saraca cu datorii...

Ti-am spus ca nu am o suma sanatoasa, iti trimit de mai multe ori, cate mai putin, cat pot, initial am vrut sa transfer 400ron...

Dar, draga mea Cassy, desi nu te-am cunoscut, desi ma scaldam in multe probleme, inclusiv medicale, dar totusi am vrut sa te ajut pe tine, nu pe mine... spune un mare Merci stimabilului si respectabilului... care si aici a gasit de cuviinta sa dea cu picioare in mine!

Faptul ca nu te-a  interesat decat bunastarea ta, faptul ca ai avut si aliati de acelasi gen, faptul ca l-ai distrus si pe Fanebabane (jos palaria si legat de scuza lui fata de mine public, putini aveau curaj sa ia perpulis), faptul ca nu ti-a pasat nici de fetele alea care-ti tot bagau bani de tigari...

Am mult sa-ti spun.

Spun doar atat: Toti avem probleme, chiar mai mari ca tine, tu nu mai meriti nici un ajutor dupa ce ai indus impotenta pe forum sa-ti faci bine, dupa ce nu te-a interesat de nimeni, decat de tine!

 

Sa-mi spuneti ce vreti, m-am obisnuit cu scarbe si cand sunt OM.

Nu se intelege bine, ai donat ceva sau nu, pana la urma ?
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Ba a fost.

Eu ti-am trimis un PM de incurajare, la care nu ai raspuns.

In schimb ai fost foarte prompta cand ti-am cerut contul sa-ti trimit bani...

M-a si mirat putin, aveam o reputatie data de Phoenix de o saraca cu datorii...

Ti-am spus ca nu am o suma sanatoasa, iti trimit de mai multe ori, cate mai putin, cat pot, initial am vrut sa transfer 400ron...

Dar, draga mea Cassy, desi nu te-am cunoscut, desi ma scaldam in multe probleme, inclusiv medicale, dar totusi am vrut sa te ajut pe tine, nu pe mine... spune un mare Merci stimabilului si respectabilului... care si aici a gasit de cuviinta sa dea cu picioare in mine!

Faptul ca nu te-a  interesat decat bunastarea ta, faptul ca ai avut si aliati de acelasi gen, faptul ca l-ai distrus si pe Fanebabane (jos palaria si legat de scuza lui fata de mine public, putini aveau curaj sa ia perpulis), faptul ca nu ti-a pasat nici de fetele alea care-ti tot bagau bani de tigari...

Am mult sa-ti spun.

Spun doar atat: Toti avem probleme, chiar mai mari ca tine, tu nu mai meriti nici un ajutor dupa ce ai indus impotenta pe forum sa-ti faci bine, dupa ce nu te-a interesat de nimeni, decat de tine!

 

Sa-mi spuneti ce vreti, m-am obisnuit cu scarbe si cand sunt OM.

NU AM VAZUT IN VIATA MEA ATATA INVIDIE SI RAUTATE LA O FEMEIE...URAT F URAT :(

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NU AM VAZUT IN VIATA MEA ATATA INVIDIE SI RAUTATE LA O FEMEIE...URAT F URAT :(

 Invidie?! Nu ma mira ca esti scuipata...

Sunt schilozata ba de rinichi, ba de glezne, ba de coloana cervicala... nu am acceptat, nu mai spun cersit...

'Mi-as pula in retardati si retardate! E greu si cand va bag pula de plastic pana in stomac, nu aveti leac! :slap2

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...