Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sănătate şi, evident, m**e!

 

Nu l bagati in seama pe troll . Aceste persoane nu au beneficiat de afectiunea materna cand erau copilasi si au dezvoltat astfel sechele greu de vindecat. Nu trebuie urati ci compatimiti deoarece nu au conoscut si nici nu vor cunoaste afectiune din partea altei persoane.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Nu l bagati in seama pe troll . Aceste persoane nu au beneficiat de afectiunea materna cand erau copilasi si au dezvoltat astfel sechele greu de vindecat. Nu trebuie urati ci compatimiti deoarece nu au conoscut si nici nu vor cunoaste afectiune din partea altei persoane.

Troll esti tu. Ai uitat ca ai fost banat?!
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

ginduri frumoase , sanatate.

 

 

Sarbatori fericite si multa sanatate iti doresc!!!

 

 

Boldog ünnepek!!

 

 

Pentru Cassy  :giggle:

 

Multa sanatate si an nou bun, mai buna decat a fost asta :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Multumesc

 

 

Ieri si azi nu stiu am avut o senzatie de aia ca as fi vrut sa opresc timpul pe loc (nu pt soarta mea, n-are legatura cu sanatatea mea), as fi vrut sa nu mai vina 2018 pt ca nu vad nimic bun a se intample in acest an. 

Poate nu simt bine, poate o sa fie altfel decat la ce ma astept... asa sa fie, sa fie altfel 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Multumesc

 

 

Ieri si azi nu stiu am avut o senzatie de aia ca as fi vrut sa opresc timpul pe loc (nu pt soarta mea, n-are legatura cu sanatatea mea), as fi vrut sa nu mai vina 2018 pt ca nu vad nimic bun a se intample in acest an. 

Poate nu simt bine, poate o sa fie altfel decat la ce ma astept... asa sa fie, sa fie altfel 

Draga noastra Cassy, 

Viata este plina de surprize. De ce n-ar reapărea cele plăcute? 

Faptul ca tot mai multi oameni suntem alaturi de tine nu este un semn? 

Te iubim! 

:)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Multumesc

 

 

Ieri si azi nu stiu am avut o senzatie de aia ca as fi vrut sa opresc timpul pe loc (nu pt soarta mea, n-are legatura cu sanatatea mea), as fi vrut sa nu mai vina 2018 pt ca nu vad nimic bun a se intample in acest an.

Poate nu simt bine, poate o sa fie altfel decat la ce ma astept... asa sa fie, sa fie altfel

La multi ani! Mulra sanatate si fericire in 2018! Si are dreptate doctoru', fi optimista.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Am lipsit.. Continui acelasi tratament de care am sperat ca am scapat, doar ca acum iar am inceput sa adun apa pleurala..asa ca pe scurt ma simt ca o baba la 90 de ani.

 

Si imediat bag ochii la ce au gatit forumistii, ca si imaginea e mai buna decat meniul din spital ðŸ˜

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am lipsit.. Continui acelasi tratament de care am sperat ca am scapat, doar ca acum iar am inceput sa adun apa pleurala..asa ca pe scurt ma simt ca o baba la 90 de ani.

 

Si imediat bag ochii la ce au gatit forumistii, ca si imaginea e mai buna decat meniul din spital

Apa pleurala?

 

Fumezi sau ai fumat?

Daca nu, ai avut pneumonie cand erai mica sau in trecut?

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu, e un limfom. Posibila cauza a apei o blocare de vreo conducta limfatica..nu mi se pare intamplator ca acum am fix in partea unde mi-au mai ramas ganglioni activi, bolnavi. Ca mai sunt vreo 4 .

Dar la ce am auzit asa in timpul procedurii mai povesteau intre ei au intalnit si la oameni sanatosi apa adunata asa.fara cauze. Eu ma gandesc ca functionarea sistemului limfatic cu probleme e responsabil.

Ultima data dupa o pneumonie s-a rezolvat pana acum... 😂

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...