Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Tristul eveniment ne reaminteste ca trecerea noastra pe scena acestei lumi este absolut de scurta durata,ca nu luam nimic cu noi in lumea de dincolo asa ca ..sa lasam rautatile caci la sfarsit nu luam cu noi decat o galeata de pamant peste gura ca semn al vesnicei taceri ce urmeaza,gura cu care POATE in viata am ponegrit,jignit,defaimat,blestemat,injurat etc.

Toti negresit ajungem in acelasi loc,difera doar momentul.

 

Odihneasca-se in pace!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dumnezeu sa o ierte, insa nu ma surprinde vestea, pentru ca la noi citostaticele sunt apa de ploaie .
Daca aveti sau stiti pe cineva care are cancer si dispune de finante, mai bine sa se trateze in Germania unde citostaticele au un efect de 40% fata de 15% cat au cele din spitalele noastre.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Dragilor, 

de aseara nu mai am "+". 

Considerati ca ati primit toti. 

Viata e frumoasa cand esti in ea, 

dar sa nu o uitam pe Cassy ... 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A fost topicul in paragina atata amar de timp... Acum, ca la romani, vine lumea cu dedicatii.  :slap2

Nu se da nici macar coliva, ipocritilor.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Speram din suflet, ca jidanul ala ungur de la oradea, sa aiba decenta de a ascunde de maine acest topic, apreciez faptul ca le permite oamenilor sa isi ia ramas bun de la Cassy, dar daca o sa foloseasca acest topic pentru a genera trafic, asta va spune foarte multe, despre atitudinea si mentalitatea acestui bozgor sarmalagiu manelar oraden infect.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Speram din suflet, ca jidanul ala ungur de la oradea, sa aiba decenta de a ascunde de maine acest topic, apreciez faptul ca le permite oamenilor sa isi ia ramas bun de la Cassy, dar daca o sa foloseasca acest topic pentru a genera trafic, asta va spune foarte multe, despre atitudinea si mentalitatea acestui bozgor sarmalagiu manelar oraden infect.

 

 

Sunt oameni care au sustinut-o pe Cassy, financiar si/sau moral. Nu stiu daca Pisicuts a ajutat si financiar, dar a facut un gest frumos si a lasat thread-ul pinned, in speranta ca va fi vazut de cat mai multi dispusi sa o ajute cumva...., chiar si cu o vorba buna, ceea ce puteai sa faci si tu, sau, cel putin, sa nu scoti vorbele astea care nu-si au locul aici.

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt oameni care au sustinut-o pe Cassy, financiar si/sau moral. Nu stiu daca Pisicuts a ajutat si financiar, dar a facut un gest frumos si a lasat thread-ul pinned, in speranta ca va fi vazut de cat mai multi dispusi sa o ajute cumva...., chiar si cu o vorba buna, ceea ce puteai sa faci si tu, sau, cel putin, sa nu scoti vorbele astea care nu-si au locul aici.

Pisicuts  a fost primul care a trimis bani, au trimis si altii, nu vad ce legatura are asta cu faptul ca topicul pluteste in deriva cand trebuia sa se odihneasca in pace, cum va place sa spuneti.

Nu are sens decat pentru trafic, sunt de acord cu clona cui o fi aia.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pisicuts  a fost primul care a trimis bani, au trimis si altii, nu vad ce legatura are asta cu faptul ca topicul pluteste in deriva cand trebuia sa se odihneasca in pace, cum va place sa spuneti.

Nu are sens decat pentru trafic, sunt de acord cu clona cui o fi aia.

Apropo câte prostituate i-au trimis bani?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Apropo câte prostituate i-au trimis bani?

Destule. Numai Yka cate a facut, nu numai pentru Cassy...

Doare numai cand vad topicul, trebuie sa fii chiar inuman sa-l tii in continuare.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da.

 

Si? Stiu foarte bine ce am spus in trecut, stiu si ce am spus fi facut in trecutul recent.

Daca ea m-a iertat, mi se rupe ce crezi tu.

S-a si scuzat ca mi-a ignorat pm-ul, motiv pentru care m-am si enervat atunci, ramaseseram cu gandul ca este o farsa de stors bani din cauza agresivitatii Randunicii fata de toata lumea sa trimita...

Cassy nu avea vreo vina.

Invata sa treci peste, altfel nici balamucul nu te mai face bine.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Pisicuts  a fost primul care a trimis bani, au trimis si altii, nu vad ce legatura are asta cu faptul ca topicul pluteste in deriva cand trebuia sa se odihneasca in pace, cum va place sa spuneti.

Nu are sens decat pentru trafic, sunt de acord cu clona cui o fi aia.

 

 

Destule. Numai Yka cate a facut, nu numai pentru Cassy...

Doare numai cand vad topicul, trebuie sa fii chiar inuman sa-l tii in continuare.

 

Ce zici de putina decenta prin a nu mai posta aici?

Nu astept un raspuns! Multumesc

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Inca una.

Băi nemernicule, ieri mi-ai reproșat că am făcut balamuc aici! Când ți-am răspuns că doar am făcut anunțul și am răspuns la câteva întrebări, scurt, la obiect, fără comentarii, ai întors-o, că de ce nu am stopat. Tu acuma, ce faci, jigodie împuțită? Spune, cum se cheamă mizeria asta, de a reposta lucruri de acum câteva luni? Și de ce o faci?

Băi nemernicule, dispari in p.m.!

P.S. Orice ai răspunde, nu-ți voi da replica pe acest topic. S-ar putea să fii iar banat între timp.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Băi nemernicule, ieri mi-ai reproșat că am făcut balamuc aici! Când ți-am răspuns că doar am făcut anunțul și am răspuns la câteva întrebări, scurt, la obiect, fără comentarii, ai întors-o, că de ce nu am stopat. Tu acuma, ce faci, jigodie împuțită? Spune, cum se cheamă mizeria asta, de a reposta lucruri de acum câteva luni? Și de ce o faci?

Băi nemernicule, dispari in p.m.!

P.S. Orice ai răspunde, nu-ți voi da replica pe acest topic. S-ar putea să fii iar banat între timp.

Se cheama hecatomba morala.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce zici de putina decenta prin a nu mai posta aici?

Nu astept un raspuns! Multumesc

Unde mai exact mi-a lipsit decenta?

Ce am spus de Pisi... Pai era inevitabil sa ramana topicul fara lepre, am si spus ca o sa-i para rau ca l-a lasat in deriva...

Vezi cine este indecent.

Link spre comentariu

Unde mai exact mi-a lipsit decenta?

Ce am spus de Pisi... Pai era inevitabil sa ramana topicul fara lepre, am si spus ca o sa-i para rau ca l-a lasat in deriva...

Vezi cine este indecent.

Tu nu sesizezi adevarata indecenta.

 

Sa o injuri si sa-i porti ura, pentru boala ei, implicit pentru ajutorul primit(nu de la mine), sa te impaci cu ea, vasazica si apoi sa-ti arogi rolul de inger pazitor, asta dupa ce ai crezut, ca a decedeat in accident de masina.

 

Absolut scarbos.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...