Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside my mind.
  • Oras:Inside my mind.

Mi se pare o nesimtire si o josnicie fara limita sa te iei de un copil. Cat despre bataia de joc, tu insuti esti o bataie de joc atata timp cat faci ceea ce faci.

 

Corect, dar nici sa postezi poze cu copilul pe un site cu curve, pe un topic unde te injura lumea nu-I ok. Pui un "fututi mortii matii", o poza cu copilul, iar bagi una de dulce, WTF? :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am scris doar vorbe care iti afirma fapte , confirmate prin actiuni concrete ale tale :D luate din arhivele forumului

 

si nu numai :D

Pune dovezile sa le vad și eu

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

1. Bou e taticul tau!

2. Ia fa tu o analiza pe text si explica-ne ce poate intelege orice om normal la cap din ceea ce ai scris cu labutza ta. 

3. Nu uita totusi ca noi nu am uitat episodul muiste imputite. 

Nu te lua de tăticul meu ca te trimit după el. Se înțelege ca am specificat ființe care merita respectul nostru. Și din zecile de mii de useri și ființe de pe forum puține sunt cele care merita respectul nostru. Tu ce nu pricepi?! Crezi tu ca din toți aia prezenți pe forum toți merita respectul?! Eu zic ca putini.printre putini numărându-se cassy. Ce te duce pe tine capul sa înțelegi e treaba ta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Corect, dar nici sa postezi poze cu copilul pe un site cu curve, pe un topic unde te injura lumea nu-I ok. Pui un "fututi mortii matii", o poza cu copilul, iar bagi una de dulce, WTF? :slap2

Unde am postat eu poze cu copilul meu?!

Link spre comentariu
  • Oras:Inside my mind.
  • Oras:Inside my mind.

Daca nu-I al tau, este al altcuiva! Ce cauta o poza cu un copil printre injuraturi si mui? O curva daca isi vede o poza cu fata neblurata (chiar daca o stiu poate sute de oameni) face clabuci la gura, ca macar se poate apara singura, dar un copil, al oricui ar fi, ce loc are aici?

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu te lua de tăticul meu ca te trimit după el. Se înțelege ca am specificat ființe care merita respectul nostru. Și din zecile de mii de useri și ființe de pe forum puține sunt cele care merita respectul nostru. Tu ce nu pricepi?! Crezi tu ca din toți aia prezenți pe forum toți merita respectul?! Eu zic ca putini.printre putini numărându-se cassy. Ce te duce pe tine capul sa înțelegi e treaba ta

 

 

Draga Vrabiutza, de aici sa intelegem ca "respectul nostru:" se refera doar la "respectul tau" =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Draga Vrabiutza, de aici sa intelegem ca "respectul nostru:" se refera doar la "respectul tau" =))

 

Si tu acum, ai pretentia de la ea sa aiba logica! Ceri prea mult de la o biata proxeneta. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am dormit nici ieri, nici azi, probleme cu somnul si pofta de mancare de cand ma stiu.

Azi am mancat doar un pestisor pane, fara mistouri. :)

 

Explicatiile astea fiind date, ma pun pe baut ca sa rup azi patul de somn, mda, stiu ca e bine ce fac.

 

Ieri si azi am vazut dupa foarte mult timp oameni cu suflet uniti pentru o cauza si voi trebuie neaparat sa transformati totul intr-o mizerie.  :slap2

Daca nu va potoliti revin mai tarziu cu completari mai pe limba voastra. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:neamt
  • Oras:neamt

Pt ca nu vreau sa murdaresc mai mult un thread pe care simpla prezenta a zdrentei l-a umplut de zoaie, deschid acest thread pt toti cei care au ceva de inserat in recenta mama, randunica si-ale ei ghioraieli de matze din ultima vreme.

 

Pai bine fai lasatura da' asa-i frumos? Am inteles, nu ratezi niciodata ocazia sa iesi in fata...ca avortezi ca nasti, ca-ti mor membri ai familiei si-i ingropi pe-aici...da plm stai draq in cercul ala al tau si nu te mai intinde peste tot.

 

Sunt prea domn ca sa-ti spun ce meriti, dar ai macar o uncie de bun simt si dispari de pe threadul ala, nesimtita ce esti. Doar pt ca tu ai fi in stare sa-ti vinzi copilul pt suma potrivita nu inseamna ca toti ar face asta. Scurge-te inapoi in satul ala mizerabil de unde-ai fugit cu autobuzul si dispari dracu' ca simt ca mi se imbolnaveste laptopul cand postezi tu...

 

Uite, anonimatul ma lasa sa-mi fac o rezervare la tine pt masaj si cum sunt atat de manierat voi fi primul pe lista. Daca pana acum mi-era lehamite de tine, acum chiar vreau sa te vad.

:pepsi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...