Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Actualizare servicii +preturi!

150lei-30min

250lei-60min

350lei-90min

450lei-120min

 

Servicii incluse in pret::)

Sex oral protejat

Sex normal protejat

GFE

FK

Masaj-relaxare,body,erotic

Cunnilingus

COB-finalizare pe sani/fund

Handjob(laba)

Diferite fantezii

 

Extra:COF(Finalizare Faciala) -50lei

Extra Oral Nep-50lei

 

Programari :PM,Sms,telefonic- 0721 780 370

WhatsApp-0725.653.656

Disponibila pentru programari;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ce mai faci pustoaico ? tot langa mall vitan ? :girly

de parcā ai sti tu!!intrebi si tu asa la ce vine!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Saptamana trecuta, dupa cateva incercari nereusite din cauza programelor care nu se potriveau, am ajuns la dra Andreea :)

Comunicarea pentru programare a fost usoara si eficienta, sms plus telefon, apoi confirmare cu vreo jumatate de ora inainte cand eram deja in traficul infernal on drum spre ea, in zona Mall Vitan, sunat din nou si apoi am fost dirijat pana la intrare

 

Am fost intampinat cu caldura caracteristica de Andreea, imbracata intr-una din tinutele ei sexy cu ciorapi cu banda si o lenjerie care mai mult o descoperea decat o acoperea :D , intrebat daca raman asa cum vorbisem, confirmat si apoi am fost invitat sa imi trag suflarea dupa arsita de afara... am savurat o cola rece si am stat nitel de vorba la o tigare...

 

conversatia ne-a inveselit pe amandoi si a facilitat trecerea la etapa urmatoare, am vizitat baia curata, prosoape curate pe rastelul de dupa usa, o multime de geluri de dus sa tot ai de unde alege...

 

iar cand am revenit in camera ... juniorul a trecut instant in pozitia de "drepti" pt ca dra statea aplecata peste masa si butona la playlist pe telefon... oarecum intr-o pozitie ce amintea de "mama iedului" :)

 

am debutat cu mangaieri si am evoluat catre un body masaj care nu a facut decat sa imi ingreuneze situatia, caci eram usor statut... are niste miscari fata asta ...

 

din masaj am dat in alte alea placute amandurora, si am pierdut usor din vedere ceasul... a fost super draguta caci in starea in care eram cred ca putea sa ma dovedeasca in jumatate din tmpul pe care mi l-a alocat... apreciez gestul din partea ei... si mi-am insusit critica primita cum ca ... data viitoare ar trebui sa ma revansez si sa nu ma mai grabesc asa sa termin... de parca eu am vrut, gen...

 

halatul 250 pt o ora, fara sa ma grabeasca cineva...

 

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'na seara la lume...again

E devreme, mai e palinca, incerc si io inca o recenzie.
"Inca una" la AR, si tot "inca una" pe seara asta.

Acu', la Andreea am tot fost, ultima oara pe inceput de week-end...n-am ce "note" sa schimb, de la ultima recenzie.

Referitor la cea din seara asta, ea ma stie ca pe-un cal breaz ...si nu cred ca se va supara. Sper sa se amuze
Sper sa nu va suparati nici voi (sau moderatorii) si sa va amuzati, la randul vostru, desi nu e "in tipare"

Recenzia e "naiva" (dar sa mor daca nu muncesc la ea de 30 min), e diferita de cele pe care i le-am facut pana acum; si nu puteti spune ca e “romantica”

:laugh2 e naiva ...dar lunga :rax2 Are 6 pagini :laugh2
Usor de citit, insa…

Sa incepem (sper sa pot posta, ca nu m-am dumirit de pe "regulament" daca merge sau nu...)

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...