Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Ce mi-a fost dat sa vad ochilor?! 

Vai, vai, s-a retras pseudodoamna. Tragedie, tragicomedie, de fapt, pentru ca se observa ca si-a prins un cioban agramat si bineinteles, mandru si fudul. Stiti vorba aia cu fudulul :) Si mai era o vorba: cum e sacul, asa si petEcul.

Daca tot te-ai retras, draga pseudodoamna, de ce tot latri p-aici in continuare, cu tot cu ciobanul tau? Te plictisesti? Lesina neuronul de singuratate?

 

P.S. Pisicuts, cred ca ar putea disparea acest minunat topic de aici, avand in vedere ca singura, unica, inegalabila pseudodoamna Yka s-a retras (probabil pentru vreo 2 luni pana se lamureste si ciobanul ce are la usa :D )

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce mi-a fost dat sa vad ochilor?! 

Vai, vai, s-a retras pseudodoamna. Tragedie, tragicomedie, de fapt, pentru ca se observa ca si-a prins un cioban agramat si bineinteles, mandru si fudul. Stiti vorba aia cu fudulul :) Si mai era o vorba: cum e sacul, asa si petEcul.

Daca tot te-ai retras, draga pseudodoamna, de ce tot latri p-aici in continuare, cu tot cu ciobanul tau? Te plictisesti? Lesina neuronul de singuratate?

 

P.S. Pisicuts, cred ca ar putea disparea acest minunat topic de aici, avand in vedere ca singura, unica, inegalabila pseudodoamna Yka s-a retras (probabil pentru vreo 2 luni pana se lamureste si ciobanul ce are la usa :D )

sa ma lingi in visele tale,pi frunce  :girly

 

Sa ai parte de liniste sufleteasca narodule  :bow

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ika sunt cris!!!

Am fost plecat în Belgia! !!

Mia plăcut fiecare minut petrecut cu tine ești cea mai tare,Multă bafta în ce-a ce vei face de acum încolo și intrun cuvânt succesuri multe!

Ați Mulțumesc!

Te pup unde ați place ție!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ika sunt cris!!!

Am fost plecat în Belgia! !!

Mia plăcut fiecare minut petrecut cu tine ești cea mai tare,Multă bafta în ce-a ce vei face de acum încolo și intrun cuvânt succesuri multe!

Ați Mulțumesc!

Te pup unde ați place ție!

Multumesc,

 

Stiu exact acest CRIS  :kiss3

 

Sanatate si multa fericire in calea ta. :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La multi ani Yka de 8 Martie .

Astăzi e ziua ta , zi frumoasa ca tine .

Ți-am trimis in dar un buchet de flori , ca semn al aprecierii mele fata de tine " Frumoasa doamna. "

post-98410-0-14003200-1457429439_thumb.jpeg

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...