Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ika....desi nu am apucat sa te vizitez pana acum....si citind toate review-urile de pe acest....cu siguranta o sa iti fac o vizita pentru una, daca nu pentru amandoua capsunile completate cu o cupa de sampanie....astept vesti exacte despre momentul aparitie tale pe plaiurile mioritice. :pepsi

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ika....desi nu am apucat sa te vizitez pana acum....si citind toate review-urile de pe acest....cu siguranta o sa iti fac o vizita pentru una, daca nu pentru amandoua capsunile completate cu o cupa de sampanie....astept vesti exacte despre momentul aparitie tale pe plaiurile mioritice. :pepsi

:bow

post-100350-0-74345100-1462898247_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intradevar Ika...sticla poate straluci mai tare decat diamantul....insa din comentariile celor de pe forum tind sa cred ca ai devenit o sticla pretioasa, a se citi safirul galben....iar aceasta ultima poza imi inspira numai de "bine". :yummyasta pentru cele doua capsuni. :wink2

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna Yka nici eu nu am apucat sa ajung la tine ,asa ca iti multumesc ca ai sa revii. Vad in tine o femeie frumoasa si foarte apreciata de multi barbati consacrati pe acest forum si sunt convins ca stiu ei de ce. Abea astept sa revii si sa ne cunoastem .Ma bucur ca incepe sezonul capsunilor.Imi plac foarte mult. Te pup.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

http://www.nou-nascuti.ro/media/components/drawings2/620x/334.jpg

îmi cer iertare..... io am zis dă măcelărie....ierea cu mierea :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Yka nici eu nu am apucat sa ajung la tine ,asa ca iti multumesc ca ai sa revii. Vad in tine o femeie frumoasa si foarte apreciata de multi barbati consacrati pe acest forum si sunt convins ca stiu ei de ce. Abea astept sa revii si sa ne cunoastem .Ma bucur ca incepe sezonul capsunilor.Imi plac foarte mult. Te pup.

fara gluma,io as papa zilnic pastrav la gratar  :kiss3

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte tare: s-a retras definitiv o lună...!

hai dy mey,din 27 feb=luna....si inca nu sunt in tara,rusinica 

 

 

te pomeni ca iti fac si tie concurenta, :blushing2

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

http://www.nou-nascuti.ro/media/components/drawings2/620x/334.jpg

ptiuuu ce semeni cu cineva prin postarea asta...da nu iti zic cu cinii :no2  :no2  :no2

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...