picon Reputație: 1046 Postat Octombrie 10, 2015 Oras:Satu' cu ministri Oras:Satu' cu ministri Postat Octombrie 10, 2015
vladizinho Reputație: -648 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:UK Oras:UK Postat Octombrie 11, 2015 Am avut!,Nu a fost cel mai bun,dar a fost! Si intensitatea orgasmului este direct proportionala cu atractia fata de partener. Asa ca nu mi se poate reprosa ca nu a fost cel mai bun, tu nefiind atrasa de mine A fost mandru de el? Eu sunt mandru ori de cate ori reusesc sa satisfac partenera. De ce? Pentru ca, pe mine ma intereseaza ca ea sa fie satisfacuta. Chiar daca eu nu ajung la orgasm, sunt satisfacut, daca ea e satisfacuta In cazul Corinutei, insa, nu se aplica. Pentru ca am considerat de ambele dati ca simuleaza
picon Reputație: 1046 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:Satu' cu ministri Oras:Satu' cu ministri Postat Octombrie 11, 2015
vladizinho Reputație: -648 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:UK Oras:UK Postat Octombrie 11, 2015 Da`i mai tare.
darknightmare Reputație: -6 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:UndevaCandva Oras:UndevaCandva Postat Octombrie 11, 2015 Needucati sau prosti nu e tot aia. Dar tot i-ai jignit. Nu are rost sa imi mai bat capul cu tine. Niciodata nu am cautat cearta cu tine. Am cautat sa iti explic ca nu merita sa pui suflet pentru o escorta, nu ca ele nu ar avea suflet. Ele doar isi fac treaba. Si,da, pot cucerii multe femei cu aspectul si inteligenta mea. Dar la o escorta nu ma duc sa o cuceresc. La o escorta ma duc pentru niste lucruri pe care nu le pot face cu iubita, sotia din respect pt ea. Respect si escortele. Dar ele ofera servicii sexuale in schimbul banilor. Singure isi fac ofertele. Poate intelegi ce vreau sa zic . Tu esti mai destept. Eu mai fac si greseli gramaticale. Nu vreau sa urc la nivelul tau imparate. Eu nu consider infidelitate a merge la escorte. Este doar o descarcare. Si iubita mea nu face sex oral, nu face sex anal. Deci sunt lucruri pe care nu le poti face cu iubita, nevasta. Sunt de acord cu tn. Eu am fost slab si am avut ambitia prin sport sa am un corp de invidiat. O seara buna Sunt atragator si extrem de bine educat, de`te dreaq! Ia intreaba`ti iubita, vezi daca ea o considera infidelitate In privinta analului, chiar depinde de abordare si de rabdare. Eu am avut doua iubite care nu faceau. Una incercase o data, dar a durut`o si nu mai vroia. Cu ambele am ajuns sa fac si anal si nu s`au plans, chiar repetandu`se apoi. In privinta oralului, mna... Acolo depinde mai mult de principii, insa si acolo cred ca tine de modul de abordare. Stiu o fata care, fara a sta pe capul ei careva, a trecut de la "Niciodata!", la "Nu stiu... Posibil sa fac si asa ceva... Depinde...", in cativa ani. Cert e ca si tu tre` sa mai lasi de la tine, daca zici ca`ti respecti iubita. Am fost amuzat de schimbul vostru de replici! Nu vreau sa va stric cheful de povestit sau sa intru in polemica voastra, dar mai bine v-ati opri amandoi sau continuati discutia pe chat, ca aici nu-i locul potrivit, unde sa va impartasiti experientele, mai ales ca aveti imaginatia si niste exprimari de toata jena, ale unor pusti care mai ieri au descoperit femeia, e chiar penibil! 1
Vizitator rebel_ Reputație: 0 Postat Octombrie 11, 2015 Postat Octombrie 11, 2015 Cu scuzele de rigoare,Fk nu intra in paleta mea de servicii! Atunci cu scuzele de rigoare nu crezi ca ar fi corect fata de noi sa-l scoti din descrierea anuntului? zic si eu
vladizinho Reputație: -648 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:UK Oras:UK Postat Octombrie 11, 2015 Am fost amuzat de schimbul vostru de replici! Nu vreau sa va stric cheful de povestit sau sa intru in polemica voastra, dar mai bine v-ati opri amandoi sau continuati discutia pe chat, ca aici nu-i locul potrivit, unde sa va impartasiti experientele, mai ales ca aveti imaginatia si niste exprimari de toata jena, ale unor pusti care mai ieri au descoperit femeia, e chiar penibil! Pai ca orice pusti care descopera ceva nou, nu`i normal sa vorbim numai despre noua noastra descoperire?
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 11, 2015 Atunci cu scuzele de rigoare nu crezi ca ar fi corect fata de noi sa-l scoti din descrierea anuntului? zic si eu Nu mai pot edita!
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 11, 2015 In seara aceasta sunt disponibila pana la 4:00! 6
Vizitator rebel_ Reputație: 0 Postat Octombrie 11, 2015 Postat Octombrie 11, 2015 Nu mai pot edita! Poti sa trimiti un mail catre pisicuts in care sa ceri editarea postului, adaugare/modificare poze etc... sau sa adaugi fk in menu(se sper sa alegi a doua varianta)
picon Reputație: 1046 Postat Octombrie 11, 2015 Oras:Satu' cu ministri Oras:Satu' cu ministri Postat Octombrie 11, 2015 Mai corect și mai sigur e să citești recenziile și afli ce îți trebuie.
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 12, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 12, 2015 Disponibila astazi pana la ora 3:00! (revin cu poze noi)
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 12, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 12, 2015 poze noi! 6
darknightmare Reputație: -6 Postat Octombrie 12, 2015 Oras:UndevaCandva Oras:UndevaCandva Postat Octombrie 12, 2015 Bine ca urmaresti stirile! Cu fata asta nu-i de glumit! Aveti grija la inundatii!
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 12, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 12, 2015 Bine ca urmaresti stirile! Cu fata asta nu-i de glumit! Aveti grija la inundatii! Trebuie sa ne mai uitam si la T.V!
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 13, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 13, 2015 Astazi sunt disponibila pana la ora 4:00! 5
darknightmare Reputație: -6 Postat Octombrie 13, 2015 Oras:UndevaCandva Oras:UndevaCandva Postat Octombrie 13, 2015 Trebuie sa ne mai uitam si la T.V! Da, asa-i, ca sa fii la curent cu noutatile! E bine sa fii informata! Numai bine!
ionutmyth Reputație: 171 Postat Octombrie 13, 2015 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat Octombrie 13, 2015 Raspunzi si tu la telefon?
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 14, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 14, 2015 Raspunzi si tu la telefon?Daca nu raspund la telefon inseamna ca am treaba in ograda,lasa-mi un mesaj,eu prefer mesajele pentru stabilirea unei programarii,ramanad sa ma suni cand eati in zona!
camberarbt Reputație: -1 Postat Octombrie 14, 2015 Oras:bucuresti Oras:bucuresti Postat Octombrie 14, 2015 Buna Giulia ... Maine de la ce ora esti in locatie ?
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 14, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 14, 2015 Buna Giulia ... Maine de la ce ora esti in locatie ?Buna,de la ora 13:00!
darknightmare Reputație: -6 Postat Octombrie 14, 2015 Oras:UndevaCandva Oras:UndevaCandva Postat Octombrie 14, 2015 Daca nu raspund la telefon inseamna ca am treaba in ograda,lasa-mi un mesaj,eu prefer mesajele pentru stabilirea unei programarii,ramanad sa ma suni cand eati in zona!Alergi gainile prin ograda? : Se vede ca provine din mediul rural, dar e de bine, ca acolo se mananca bio...
giulia_popescu Reputație: 684 Postat Octombrie 15, 2015 Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Oras:BULEVARDUL UNIRII(ZEPTER) Autor Postat Octombrie 15, 2015 Disponibila pana la 3:00! 6
roberto Reputație: 4138 Postat Octombrie 15, 2015 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat Octombrie 15, 2015 Nice touch...papucii
ronny999 Reputație: 63 Postat Octombrie 15, 2015 Oras:salajan Oras:salajan Postat Octombrie 15, 2015 Disponibila pana la 3:00! Sani superbi ( de colectie )
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum