Sari la conținut

Discutii generale orasul Constanta


Postări Recomandate

Reputație: 658
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 20 minute, Orb1t a spus:

Ultima data aveai doi. 😂

S-au intamplat multe de la ultima data 🤣🤣🤣 

Link spre comentariu
Reputație: 2046
25 minutes ago, action said:

Mișto Violeta, am fost si eu pe la ea. Este o olteancă futacioasa rău. Drăguță la față, niște sfarcuri erectile, pasarica interesantă. Mi-a făcut un oral bun, atenție la ouă, puțin scuipat, apoi am trecut la normal unde spre rușinea mea nu am rezistat prea mult. Abia aștept să revin. 

Note:

Oral: 9

Normal: 9.5

Gfe: 9.5

200 ron o finalizare, recomand! 

Ieri sau azi ai reusit?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare, am vb cu deținătoarea cu acest număr de telefon,  0729341561 ( anunț pe olx) ar face un masaj cu finalizare,  zona undeva la pod butelii,  dacă exista cineva care i a făcut o vizita sunt interesat. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 ore, ceancu a spus:

Salutare, am vb cu deținătoarea cu acest număr de telefon,  0729341561 ( anunț pe olx) ar face un masaj cu finalizare,  zona undeva la pod butelii,  dacă exista cineva care i a făcut o vizita sunt interesat. 

 

Sparge gheata pt noi 😅😁👌

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tâmpitule @angelmroai apărut iar păduche congenital? Ma m abținut să îți adresez o interpelare că știu cât ești de idiot....Te bagi pe toate topicele exact că un tampon ..și ți ai mai găsit un șoricel care se crede miezul pizdii că și tine da ți cu minus.. poate așa va simțiți bine...PS... aștept minusurile..hai cu tupeu...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 5143
  • Oras:medias
  • Oras:medias
58 minutes ago, SenorMoney said:

Tâmpitule @angelmroai apărut iar păduche congenital? Ma m abținut să îți adresez o interpelare că știu cât ești de idiot....Te bagi pe toate topicele exact că un tampon ..și ți ai mai găsit un șoricel care se crede miezul pizdii că și tine da ți cu minus.. poate așa va simțiți bine...PS... aștept minusurile..hai cu tupeu...

eu ma bag pe toate topicele? eu fac postari inutile? unde sunt recenziile tale? nu contribui cu nimic, te bagi si tu ca musca in lapte. uite ca ma bag si eu in seama ca si tine. eu nu am voie? tu esti mai special si ai voie? eu doar citesc topicele nu si postez prostii ca tine. contribuie si tu cu recenzii la fete nu cu toate tampeniile ce iti vin in cap. hai ca mai ai 6 postari si poti sa ma minusezi si tu. hai ca poti, hai cu tupeu.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 2046
1 hour ago, OpelH said:

Da, iubeste sa fie alintata, mangaiata, ii place foarte mult ceea ce face, atat de mult incat OMITE SA PUNA PREZERVATIVUL.

DA, INTELEGETI FOARTE BINE, CA SA NU MAI EXISTE NICI MACAR UN DUBIU  FATA FACE VAGINAL NEPROTEJAT CU FINALIZARE VAGINALA.

Imi pare rau ca a trebuit sa scriu asta, stiu ca ti-am zis ca nu o sa zic nimic dar trebuie sa punem capat ca sa nu existe nici un fel de risc pt nimeni.

PS.: Stii foarte bine cine sunt 🫢 si nu ai cum sa ma contrazici.

Ai facut tu asta sau ai auzit ca face asa ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca sa nu facem discutii initile pe topicul fetei am ales sa-ti raspund aici! 
Si eu sunt client asi zice fidel la una din excortele care pleaca din oras sa faca bani, nici mie nu îmi cade bine, dar asta cu plecatul lor în alt oras că nu ar mai avea clienti ca mergem si la turiste este o alintatura de-a lor! De ce restul excortelor din Constanta au agenda plină? Nu vreau sa dau nume dar cine vrea să lucreze are cilenti! 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1521
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 7 ore, SenorMoney a spus:

Tâmpitule @angelmroai apărut iar păduche congenital? Ma m abținut să îți adresez o interpelare că știu cât ești de idiot....Te bagi pe toate topicele exact că un tampon ..și ți ai mai găsit un șoricel care se crede miezul pizdii că și tine da ți cu minus.. poate așa va simțiți bine...PS... aștept minusurile..hai cu tupeu...

Șoricelul se ascunde in gauri unde nu l trage curentul ...dar tu furi curent prea mult...postări inutile și fără rost ! Doar întrebări și să faci un rezumat la o întâlnire de a ta imaginară ! Macar nu mai scrie , și când mergi fă o recenzie, proasta bună ! Hai că intru in gaură 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1521
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 3 ore, Distins a spus:

Ca sa nu facem discutii initile pe topicul fetei am ales sa-ti raspund aici! 
Si eu sunt client asi zice fidel la una din excortele care pleaca din oras sa faca bani, nici mie nu îmi cade bine, dar asta cu plecatul lor în alt oras că nu ar mai avea clienti ca mergem si la turiste este o alintatura de-a lor! De ce restul excortelor din Constanta au agenda plină? Nu vreau sa dau nume dar cine vrea să lucreze are cilenti! 

 

Vio , din ce am vorbit cu ea ... Are de gând să ne mai viziteze și în extra sezon , sper sa se tina de cuvânt și eu unul o aștept ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, jerry84 a spus:

Șoricelul se ascunde in gauri unde nu l trage curentul ...dar tu furi curent prea mult...postări inutile și fără rost ! Doar întrebări și să faci un rezumat la o întâlnire de a ta imaginară ! Macar nu mai scrie , și când mergi fă o recenzie, proasta bună ! Hai că intru in gaură 😁

Este parerea ta si nu încerc să ti-o schimb, dar cum tu poti posta si face comentarii pe forum la fel o pot face si eu, asta este scopul forumului! În ce priveste recenziile pe care le-am facut nu cred că au fost proaste, întotdeauna au fost regulamentre si la obiect! 
 Deci motane făra suparare si fără încrâncenare hai să ne scriem fiecare din noi părerile!  O seara buna! Bft

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, jerry84 a spus:

Vio , din ce am vorbit cu ea ... Are de gând să ne mai viziteze și în extra sezon , sper sa se tina de cuvânt și eu unul o aștept ! 

Sper că ai înteles că raspunsul meu dat colegului nostru nu era despre Vio si doar mutata discutia de pe pagina ei aici în discutii generale! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1521
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 4 ore, SenorMoney a spus:

Șoricelule iar te mănâncă și dai cu minus? Te cam bagi in seamă cu mine din cate vad...

Haha , acum poți da și tu cu minus că te ai îngălbejit, de la atâtea posturi inutile ....nu zic, că și eu mai scriu aiurea când beau o bere doua ....dar tu ne ai depășit pe toți la un loc ....este ultimul cont ? Sau te ai aprovizionat cu altele ? 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1521
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

 

Mai sunt vreo doua fete la secțiunea masaj , care fac masaj și în același timp îți iei și bătaie 😂 ...nu înțeleg fetishul asta ...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vad ca nu se agita nimeni pe subiectul fete de la TOP, avem 3 care emigreaza din X motive, una care este aproape retrasa, si doar 2 active, cred ca s-ar cere un refresh pe aici , ca mie unul imi da cu semne de intrebare !!

Adica ar fi cazul sa mai apara si fete noi pacolo, care sa fie mai active, ca doar nu o sa sar de fiecare data cand se anunta  ca gata am revenit 3-4 zile si o tai iar !!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1521
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Da , ar fi cazul de un refresh la top cel puțin cine nu mai activează sa vina alta în locul ei , din perspectiva mea eu o vad pe @Cristinaa27 la top , are vechime pe la noi , recenziile exista de la diferiți useri, cont platit etc ...acum depinde de @cleopatra01  sau @pisicuts daca o ridică unde ii este locul de ceva vreme ! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 183
  • Oras:World
  • Oras:World

Din punctul meu de vedere ar trebui desfiintata sectiunea Top pentru ca inafara de o singura fata nu avem alte fete care sa lucreze intr-un an de zile mai multe zile/luni.

Ar trebuie sa se inchida si sa dispara topicele fetelor  au fost in tranzit in Constanta pentru o scurta perioada de timp

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1521
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 23 minute, Darkkkk a spus:

Din punctul meu de vedere ar trebui desfiintata sectiunea Top pentru ca inafara de o singura fata nu avem alte fete care sa lucreze intr-un an de zile mai multe zile/luni.

Ar trebuie sa se inchida si sa dispara topicele fetelor  au fost in tranzit in Constanta pentru o scurta perioada de timp

 

Tu oricum nu ești mulțumit de nici una ...😁

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, Darkkkk a spus:

Din punctul meu de vedere ar trebui desfiintata sectiunea Top pentru ca inafara de o singura fata nu avem alte fete care sa lucreze intr-un an de zile mai multe zile/luni.

Ar trebuie sa se inchida si sa dispara topicele fetelor  au fost in tranzit in Constanta pentru o scurta perioada de timp

 

Asta cu inchis topice nu sunt de acord, poate doar ale celor care nu mai activeaza, ca sunt destule sau pe circuit inchis ( acelasi lucru )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...