Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna ziua,

 

Am revenit.

 

Servicii si preturi

 

100 lei o finalizare ,30 min oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69

 

150 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69,masaj

 

200 lei doua finalizari cu oral neprotejat cu fin orala – in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii ,cunnilingus,69,masaj

 

 

Program:L-D=10-18

 

Pozele postate zilele trecute sunt reale si anuntul imi apartine.

 

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de tel.0724433827

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salut,

 

Am fost ieri seara la Roxi.

Mai fusesem la ea acum cativa ani cand activa in aceeasi locatie cu Papusica cu ochii verzi.

Cand am vazut ca s-a intors m-am decis sa o vizitez pentru ca prima vizita pe care i-am facut-o a fost memorabila.

Locatia e singurul downside, dar foarte usor de trecut cu vederea pentru ca totul este mai mult decat ok in rest. Sa nu ma intelegeti gresit. Doar zona e mai nasoala. Insa garsoniera ei e foarte curata, am primit propos curat si papuci, totul ok.

Fata arata foarte bine. Nu mai e pustoaica de acum niste ani, insa arata foarte bine si e foarte volubila.

Cel mai mult conteaza atitudinea. Degeaba e ambalajul calitativ, daca atitudinea e nasoala. Aici nu e cazul, ba chiar dimpotriva.

E o fata mai infipta si dintr-o bucata decat majoritatea, dar foarte de treaba.

GFE foarte ok, chit-chat, se poarta foarte natural, foarte lipicioasa.

Oralul e de catalog. Umed, limbi pe coaie, le aspira pur si simplu, o linge superb, finalizare in mouth. Nota 10. Unul dintre cele mai bune de pana acum.

De revenit? Evident.

 

Locatie - 8 (din cauza zonei)

Aspect fizic - 9

Atitudine - 9

Oral - 10

GFE - 9

Normal - N/A

Tarif - 200 lei (1h)

  • Like 16
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

De mult țineam s-o vizitez pe Roxi, dar ba pleca, ba nu ne potriveam. Acum n-a scăpat.


Am prins-o in locatia de pe bd. Chisinău, pe lângă Clinica Hipocrat, o garsoniera normală, intr-un bloc de garsoniere, curata, luminoasa, baia ok, consumabile bune, umerase, papuci, pat dublu, dar saltea foarte obosită. Locatia – 8


 


Roxi – de la inceput m-au incantat picioarele lungi, drepte si curul bombat. Are corp zvelt, intretinut, carne tare, pozele sunt reale si actuale, sanii medii, epilata, aranjata, zâmbet pe buze. La față nu e vreo frumusețe (estimez undeva la 30 ani), dar e draguță, stiind sa zâmbească cât trebuie, afișând o dantura completa.


M-a primit pe tocuri (undeva la 175-180 cm), bikini si sutien negru, acoperiti de un capoțel din satin negru, ne-am plăcut instantaneu, ne-am tachinat, imbratisat si sărutat pe gura (nu si cu limba, ca nu-i place/nu acceptă).


Corp – 8,5


Față – 7,5


Igiena – 10


GFE – 8,5


 


Prestatie – clasică, oral neprotejat efectuat bătrânește, ușor, cu incercari nereusite de deep, fără dinti, cu alintat coaiele si capul pulii, oral menit sa scoale pula. Oral neprotejat – 8. Am servit si 69, unde am gasit o pizdulice neobosita, rozalie, curata.


La normal, clasicul misionar si umeri-craci până la finalizare, acompaniat de sărutări pe gat, in ureche, excitant. Normal – 8,5.


 


Concluzie – o prestatie corecta pentru 100 lei/fin, nu m-a grabit, atitudine prietenoasa, calda. De revenit!


 


 


  • Like 30
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna ziua

 

 

Va anunt ca voi mai lucra doar:4-5-6-7 mai incepand cu data de 8 mai nu voi mai fi disponibila.

Ma retrag pentru o perioada de timp.

Va anunt cand ma intorc.

 

Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dragilor,

 

Va anunt ca am revenit.

Azi si maine voi fi disponibila in intervalul orar:13-20

Incepand cu data de 1 iunie voi pleca la Constanta pentru cateva zile.

 

 

 

O zi buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...