Sari la conținut

Mary TV 0726415061 / 0760529974 Billa Titan


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna baieti sunt mary pt cei care nu ma stiu sunt tv serioasa discreta......  de oferit ofer oral anal la 150 ron finalizarea :) ca si zona bila titan pot fi si activa dar si pasiva , mai mult pasiva sunt :) cu un penis de 16 17 cm ... pt mai multe detali la telefon 0726145016

post-194468-0-27390100-1496570303_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: leviatan2314
  • Oras:Targoviste
  • Telefon: leviatan2314
  • Oras:Targoviste

Buna baieti sunt mary pt cei care nu ma stiu sunt tv serioasa discreta......  de oferit ofer oral anal la 150 ron finalizarea :) ca si zona bila titan pot fi si activa dar si pasiva , mai mult pasiva sunt :) cu un penis de 16 17 cm ... pt mai multe detali la telefon 0726145016

Dau un semn intr-una din zilele urmtoare, cand aflu ce program am. Vreau sa te vad neaparat :)

Pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunat pe ambele numere sambata,unul neconectat(orange),la celalalt mi-a raspuns un barbat care mi-a zis ca nu mai este valabil anuntul.

uite draga nr meu 0726145016 acele 2 nr numai sunt bune si nici ale mele pop

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna, numele meu este Mary, am 25 de ani, 1.78 inaltime si 57 de kilograme. Sunt mica, vesela, fierbinte si doritoare de experiente noi. Daca gusturile voastre se indreapta catre genul meu de femei, atunci avem toate sansele sa petrecem clipe placute impreuna. Serviciile mele includ sexul **** **********, daca igiena este corespunzatoare, sexul **** doar protejat, masajul de relaxare, precum si alte mici fantezii, pe care le putem discuta pentru fiecare in parte. Preturile serviciilor mele sunt doar la ora, pentru ca nu imi place sa grabesc sau sa fiu grabita, si sunt 250 de lei pentru o ora cu o ********** sau 300 de lei o ora cu doua **********. Locatia mea este , BILA TITAN, este o garsonera curat.. Din pozele mele reies clar atributele mele fizice, si sper ca voi fi pe placul celor care aprecieaza acest tip de femeie TV. Va sarut si va astept sa petrecem clipe frumoase impreuna.

post-194468-0-04026300-1503311838_thumb.jpg

Link spre comentariu

Salut prieteni- am fost si eu la mary acum vreun an- o prezenta simpatica si placuta- am ajuns am socializat un pic pe canapeluta apoi am rugat sq ma duc la baie sa ma spal- nu e cabina de dus e un dus legat la chiuveta .... un pic ciudat pentru mine- m-am spalat cum am putut- ne-am intins si ea a inceput sa ma suga- am facut apoi 69- penisul ei erectie full- piatra-am puso capra o perioada apoi s-a ridicat a pus un picior pe un raft unde e televizorul si am penetrat-o- mis-a parut ca ai place f mult asa in picioare- cred ca am penetrat-o de 15 20 de ori in pozitia asta in timp ce o masturbam cu o mana si a explodat- a fost f misto- dupa am simtit ca i-a trecut cheful si s-a asezat pe patul acela si m-a lasat sa ma termin singur pe cocoselul ei- ne-am sters eu m-am mai dus la baie un pic sa ma spal iar ea a inceput sa raspunda la tel- in timp ce ma imbracam s-a ciondanit cu cineva telefonic... la plecare ne-am pupat si a ramas ca mai revin

Lucru care nu s-a intamplat pt ca nu am mai fost eu la astfel de fete

Oral 10

Anal 10

Erectie 11

Implicare 11

Apartament 7- putea sa existe dus-

Atmosfera de budoar- ce nu mi-a placut a fost ca mirosea destul de tare a tigari iar eu nu subt fumator

Atat- pentru pasionati de astfel de fete merita incercat... te pup mery

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...