Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Simplu man,o chemi pe Elena acasa la tine ,va dezbracati,mergeti in baia cu pricina si cred ca se pricepe ea sa te faca sa ti-o pui singur...la faianta ma refeream,in plm :slap2  :laugh2  :laugh2 .

Ce sa se intample man,cade jos ca sus nu are cum :slap2  :laugh2 .

Păi cade!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Imi cer scuze pentru postare. Este prea dimineata pt mine. Am citit Militari Residence si nu am mai fost atenta pe ce pagina am postat.

 

Alina

 

(scuze posesoarei thread-ului)

Se accepta scuzele, se mai intampla, dar alta data fii mai atenta !!!  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Daca ati avea si numere de telefon separate ar fi super! Si daca sunt puse la semnatura ar fi best of the best.

Care sa avem numere separate eu sunt singura in locatie numarul de telefon este in descrierea threadului eu nu am nici o legatura cu gentelmenssecret.Cine are impresia ca a-si avea vreo legatura cu cele 3-4 fete va inselati.Singura legatura intre noi este ca toate lucram in Militari Residence

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Care sa avem numere separate eu sunt singura in locatie numarul de telefon este in descrierea threadului eu nu am nici o legatura cu gentelmenssecret.Cine are impresia ca a-si avea vreo legatura cu cele 3-4 fete va inselati.Singura legatura intre noi este ca toate lucram in Militari Residence

Multumesc pt. lamuriri !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare colegi!

Am fost de cateva ori la Elena deoarece ma excita teribil. Intalnirea incepe cu 2 vorbe si un dus. Primul numar cu ea se termina in maxim 10 minute. Sanii sunt apetisanti, fund bun, nu este lasat dar nici foarte ferm, pasarica frumoasa. Cred ca are 29-30 de ani.

Oralul protejat este f bun, dupa experienta mea. Atenta la oo, deep, trage, nu se grabeste etc. Am testat mai multe pozitii si mai am cateva in minte pentru urmatoarele vizite.

GFE: 9.5. Ai ce discuta cu ea, zambeste, educata.

Aspect: 9.5 SiIicoane, slim, abdomen plat, fund frumos, fata placuta

Oral: 9 (protejat)

Normal: 9

Igiena 10

Halat 200 RON, 1h

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mai sa fie,te pricepi la constructii?

Spune te rog,poti sa faci diferența între o cam finisata cu ceresit si una finisata cu euroglet?

io sa stii ca la mine i-am dat asa : 2 maini de de euroglet (sau GMu ) iar apoi 2 cu CT-127 , da-i cu smirghiluiala si dupaia lavabila Oskar si Savana unde nu a mai ajuns  :laugh2  O fi bine ? :thinking

psu: am uitat sa zic ca i-am tras si coltare unde necesita . Nu sor dezlipi  dacolosa ?  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

io sa stii ca la mine i-am dat asa : 2 maini de de euroglet (sau GMu ) iar apoi 2 cu CT-127 , da-i cu smirghiluiala si dupaia lavabila Oskar si Savana unde nu a mai ajuns  :laugh2  O fi bine ? :thinking

psu: am uitat sa zic ca i-am tras si coltare unde necesita . Nu sor dezlipi  dacolosa ?  :laugh2

Si tu stai in Militari Residence?ce ap ai de 35000 sau de 70000 de euri? :slap2  :laugh2  :laugh2 .

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...