Sari la conținut

Picon - Grobianism si Duplicitate. Opere (in)complete


Postări Recomandate

nu se ridica la nivelul tau.

 

de zorro ai ceva de zis?

 

 

 

 

justitiaru, on 24 Jul 2016 - 2:19 PM, said:snapback.png

justitiaru, on 24 Jul 2016 - 2:19 PM, said:snapback.png

O sa fiu scurt si fara floricele

Locatia este la dr.taberei 38 , locuri de parcare pe mijlocul drumului , in ca se lucreaza la metrou.

Blocul este unul cu o singura scara imdeiat in dreapta parcululetuluiiar vizuina este la parter.

Aparand ceva schimbari in programul lui Biancai 777 am decia sa-i imping o vizita scurta don`soarei.

Este tipa din poze , garsoniera minimal dotata , pat , sifonier , lipsa covoare si o masuta cu tv iar la baie saracie mare , doar prosoape de hartie ptr bucatarie.

Am cerut un prosop doar sa vad daca are si s-a indreptat spre balcon unde stateau doua la uscat , probabil refolosite.

Tipa e simpatica , carnea tare , curata , epilata regulamentar , sanii nr 3 afectati un pic de gravitatie, insaincanu se balangane ca niste ciorapi pusi la uscat.

Caprioara cere 70/150 , am platit 70 o finalizare care a inceput cu un oral la marginea patului si continuat cu umeri craci iar finalizarea petatze.

Tipa e destul de mecanicainsa daca o indrumi e ascultatoare , nu-i genusa te grabeasca,  dar nici nu are mare chef si nu se implica. Inteleg , sunt toate sictirite si scarbite de atata pula , rar gasesti una care joaca teatru bine.

 

Recomand ptr o vizita daca nu e altceva in zona.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

nu se ridica la nivelul tau.

 

de zorro ai ceva de zis?

Tu ce vrei mă? Am avut ceva cu tine? Vezi-ti de ciorba ta!

 

 

 

 

justitiaru, on 24 Jul 2016 - 2:19 PM, said:snapback.png

justitiaru, on 24 Jul 2016 - 2:19 PM, said:snapback.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca nea Picon a epuizat deja stocul de toleranta. :)

 

Nea picoane, nu mai băga în seamă toți travestiții. Lasă că-mi bag io pula-n morții lor de pizde proaste.

 

Și să-i dau la muie rujatului/rujatei ascuns/ă sub userul The Boy Named Crow și să-mi bag pula-n toate castroanele personale și în tot ce-o mânca zilnic.

 

Iar ce debitează ăla de mai sus, winehouse carici...nu mă interesează.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nea picoane, nu mai băga în seamă toți travestiții. Lasă că-mi bag io pula-n morții lor de pizde proaste.

 

Și să-i dau la muie rujatului/rujatei ascuns/ă sub userul The Boy Named Crow și să-mi bag pula-n toate castroanele personale și în tot ce-o mânca zilnic.

 

Iar ce debitează ăla de mai sus, winehouse carici...nu mă interesează.

Am trecut pe la Horezu, am castroane noi. Ți le le fac cadou cu drag, știu că le folosești eficient.  :laugh2  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:La Oras
  • Oras:La Oras

Picon, zdreanţa nimfomanelor

 

 

Aţi înnebunit cu toţii?

Aclamaţi un maimuţoi

Nu vedeţi că-i cad chiloţii?

Picon pleacă la război!

 

E ridicol, căci Piconul

N-are pulă, e pe dos

Dacă scoţi din el tupeul

Rămîne doar un vid jegos.

 

Capul mic, de bibilică

Pe un trunchi acromegal

Căcăciosul, vasăzică

L-aţi urcat pe piedestal…

 

Astfel de anomalie

Nu s-a mai văzut pe-aici

Nu e om, e o mumie

Minte ioc, proiecte mici.

 

Să-i dăm lui Picon oglinda

Să îşi vadă, cîteodat’

Cum priveşte porcul – ghinda

Faţa ca un cur pictat!

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

 

tare asta

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Up! :)

 

Ok!

 

osted Today, 18:35

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:21 PM, said:snapback.png

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:21 PM, said:snapback.png

Ma, da' gretos mai esti. Ia mai mergi tu frumusel si mai da-i o muie zdrentei de ma-ta, asa ca razbunare ca te-a facut asa prost si scarbos. Ca ea, desigur.   :) Si dupa ce termini cu ma-ta, poti sa treci la raffaello si la trolleu, ca tot va lingeti voi in cur reciproc.

 

PS Boule, dupa cum ti-am demonstrat in postarile de mai demult, sunt familiar cu suficient de multe aspecte juridice incat sa-mi permit sa va iau la pula cand vreau eu atat pe tine cat si pe avocatii tai de cacat.   :)

 

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:38 PM, said:snapback.png

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:38 PM, said:snapback.png

Chiar imi plac replicile tale atunci cand nu ai argumente (ceea ce se intampla mai tot timpul, de fapt).   :)

 

Fute-ti-a-or trolleul in cur pe zdreanta de ma-ta, Laura!   :)

 

Posted Today, 18:38

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 2:47 PM, said:snapback.png

O, da ... totul a fost o strategie lauriana.  :)

Nu inteleg de ca trebuie sa fii un ipocrit si nu accepti ceea ce esti de fapt: un imbecil marlan si lingau. Aaa, si fricos.

 

PS Sa-mi comunici daca zdrentei de ma-ta i-a placut cand i-a inghitit lui trolle.  :)

 

 

utilizator_copou, on 20 Aug 2016 - 3:01 PM, said:snapback.png

Esti penibil si total lipsit de idei si originalitate.

Si, desigur, esti un lache fricos si cacacios care se da ninja din mijlocul haitei de dupa monitoare.

 

Face-ti-a-or posta pe zdrean

ta de ma-ta raffaello, trolleul si ceilalti lingai infecti.  :)

 

:laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Coane fasolarule, dubla greseala! Ca in tenis, stii tu. :)

In primul rand ai postat pe topicul tau.

Si doi - dintr-o nevinovata greseala, sunt convins, ai omis sa postezi si replicile carora le-am raspuns in felul asta.

Nu am postat deloc greșit, idiotule! Am scos în evidență doar ipocrizia și nesimțirea ta. 

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Coane fasolarule, dubla greseala! Ca in tenis, stii tu. :)

In primul rand ai postat pe topicul tau.

Si doi - dintr-o nevinovata greseala, sunt convins, ai omis sa postezi si replicile carora le-am raspuns in felul asta.

Indiferent ce ți-ar fi zis unul sau altul, ca intelectual rasat, căruia și cuvântul 'pulă' îi repugnă- pe un forum de curvăsărală  :slap2 , nu ar fi trebuit să răspunzi așa. Se pot înscrie cele de mai sus, cu șanse mari de reușită, la titlul de "Cele mai infecte postări". Ipocrit jegos ce ești!

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...