focsani2013 Reputație: 287 Postat August 23, 2016 Telefon: focsani.2013 Oras:Focsani Telefon: focsani.2013 Oras:Focsani Postat August 23, 2016 http://m.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/escorta/7b0f63717d6c6a5f.html "Sunt o tipa de 30 ani ofer masaj erotic si de relaxare la domiciliul meu domnilor generosi.Ofer discretie maxima si fara graba.Veniti si va convingeti singuri. Va pop." Pozele nu le mai pun, oricum nu sunt reale, insa gazela e veche in branșă, eu am cunoscut-o la un salon de masaj pe strada Argeș. Locația e in zona BCR, detaliile exacte le da la telefon, am urcat la ea si am descoperit o tipa cam la 35 de ani, chiar peste, mica înălțime, sâni potriviți cu statura si constituția fizica, destul de fermi, si un cur bombat si niste craci senzaționali, dovada clara ca se menține făcând mult sport. Prestează doar oral si normal, totul protejat la 100 lei finalizarea. Simpla vedere a curului si a cracilor, cat si amintirile de la salonul de masaj (a fost printre primele escorte la care am mers), mi-a produs o erecție beton si am decis de comun acord sa se ocupe domnita de acesta problema. A urmat o scurta igienizare, si am trecut la acțiune, începută cu ceva mângâieri, apoi a urmat guma si un oral slăbuț, doar vârful organului fiind introdus in gură, insa când am trecut la normal lucrurile s-au schimbat drastic, ea fiind deasupra, m-a călărit cu simt de răspundere. Am schimbat diverse poziții, nu comentează, da contre, geme, fiind si foarte ușor de manevrat, ea fiind mititica. E strâmtă, se mulează foarte fain pe organ, a alternat oralul cu normalul de mai multe ori, iar când am ajuns la poziția capră, am finalizat intens in balonaș, priveliștea fundului si a taliei cuprinsă de mainile mele fiind prea mult. M-a igienizat cu șervețele umede, m-am îmbrăcat si am plecat cu genunchii cam moi, recunosc.Locația: 8Oral: 7Normal: 9,5 (aici recunosc ca sunt cam părtinitor, mie mi-a placut maxim sa o manevrez in toate felurile)Program: 9:30-17:00Nota de plata: 100 lei plătiți de la început, ceruți de ea, pentru o finalizare oral si normal, totul protejat.Sa aveți spor! 6
mirel85 Reputație: 43 Postat Septembrie 10, 2016 Oras:focsani Oras:focsani Postat Septembrie 10, 2016 E cumva tipa roscata
becks93 Reputație: -1 Postat Septembrie 24, 2016 Postat Septembrie 24, 2016 La 23.08.2016 la 10:51, focsani2013 a spus: http://m.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/escorta/7b0f63717d6c6a5f.html "Sunt o tipa de 30 ani ofer masaj erotic si de relaxare la domiciliul meu domnilor generosi.Ofer discretie maxima si fara graba.Veniti si va convingeti singuri. Va pop." Pozele nu le mai pun, oricum nu sunt reale, insa gazela e veche in branșă, eu am cunoscut-o la un salon de masaj pe strada Argeș. Locația e in zona BCR, detaliile exacte le da la telefon, am urcat la ea si am descoperit o tipa cam la 35 de ani, chiar peste, mica înălțime, sâni potriviți cu statura si constituția fizica, destul de fermi, si un cur bombat si niste craci senzaționali, dovada clara ca se menține făcând mult sport. Prestează doar oral si normal, totul protejat la 100 lei finalizarea.Simpla vedere a curului si a cracilor, cat si amintirile de la salonul de masaj (a fost printre primele escorte la care am mers), mi-a produs o erecție beton si am decis de comun acord sa se ocupe domnita de acesta problema. A urmat o scurta igienizare, si am trecut la acțiune, începută cu ceva mângâieri, apoi a urmat guma si un oral slăbuț, doar vârful organului fiind introdus in gură, insa când am trecut la normal lucrurile s-au schimbat drastic, ea fiind deasupra, m-a călărit cu simt de răspundere. Am schimbat diverse poziții, nu comentează, da contre, geme, fiind si foarte ușor de manevrat, ea fiind mititica. E strâmtă, se mulează foarte fain pe organ, a alternat oralul cu normalul de mai multe ori, iar când am ajuns la poziția capră, am finalizat intens in balonaș, priveliștea fundului si a taliei cuprinsă de mainile mele fiind prea mult. M-a igienizat cu șervețele umede, m-am îmbrăcat si am plecat cu genunchii cam moi, recunosc.Locația: 8Oral: 7Normal: 9,5 (aici recunosc ca sunt cam părtinitor, mie mi-a placut maxim sa o manevrez in toate felurile)Program: 9:30-17:00Nota de plata: 100 lei plătiți de la început, ceruți de ea, pentru o finalizare oral si normal, totul protejat.Sa aveți spor!Care filiala Bcr?
Vizitator Reputație: 0 Postat Octombrie 1, 2016 Postat Octombrie 1, 2016 La 24.09.2016 la 18:44, becks93 a spus: Care filiala Bcr?Aia in apropiere de colegiul unirea.
Vizitator Reputație: 0 Postat Octombrie 1, 2016 Postat Octombrie 1, 2016 Zilele astea am ajuns la Ana fiind curios sa vad cum arata si cum presteaza.Locatia e in zona Bcr si te ghideaza prin telefon daca nu ai mai fost.Am sunat,m-a primit imediat si am fost ghidat prin telefon pana la locatie.Ajuns in apartament,facut cunostinta,Ana arata destul de bine chiar daca e mica de inaltime,am ramas placut surprins.Dupa o scurta igienizare am trecut la treaba inceputa cu un oral protejat slabut dar nici nu am insistat mult asupra oralului,am trecut la normal unde se misca destul de bine,schimbat doua pozitii si ejaculat in balonas.Note:Locatie:8,din cate am vazut parea ok,curatAspect escorta:7OP:7NP;7Tarif:100 nrDe revenit,da 2 3
mirel85 Reputație: 43 Postat Octombrie 23, 2016 Oras:focsani Oras:focsani Postat Octombrie 23, 2016 Am fost si eu la titulara acestui tipic locatia pe langa bcr ul mare te ghidează prin tel ajung in locative si dau de duduie zic eu in jur de 28ani cu un fund bun, merg la bae pt igienizare si apoi in camera de actiune: oral slab fara atentii la oo dupa 2-3 min se urca de supra si incepe sa ma calareasca dar cu atentie sa nu o scape toata innauntru (nu ca as fi eu prea dotat) adica se juca cu ea in buze i-am cerut sa stea captura ma refuzat scuzanduse ca a lucrat mult de dimineata si ca are vagonul umflat a mai dat de 3 4 ori din cur dupa care imi spune ca imi face laba pana termin deci in concluzie 100 rom aruncati pe labaNote oral 5Normal 5 pt ca e stramta asa cat am putut sa-mi dau seamaLocative curaticaAtitudine mai are de lucratDe revenit cel putin ue nu 2
Vizitator nicalai Reputație: 0 Postat Octombrie 26, 2016 Postat Octombrie 26, 2016 La 23.10.2016 la 11:08, mirel85 a spus: Am fost si eu la titulara acestui tipic locatia pe langa bcr ul mare te ghidează prin tel ajung in locative si dau de duduie zic eu in jur de 28ani cu un fund bun, merg la bae pt igienizare si apoi in camera de actiune: oral slab fara atentii la oo dupa 2-3 min se urca de supra si incepe sa ma calareasca dar cu atentie sa nu o scape toata innauntru (nu ca as fi eu prea dotat) adica se juca cu ea in buze i-am cerut sa stea captura ma refuzat scuzanduse ca a lucrat mult de dimineata si ca are vagonul umflat a mai dat de 3 4 ori din cur dupa care imi spune ca imi face laba pana termin deci in concluzie 100 rom aruncati pe labaNote oral 5Normal 5 pt ca e stramta asa cat am putut sa-mi dau seamaLocative curaticaAtitudine mai are de lucratDe revenit cel putin ue nuAre mai mult de 28 si cu atitudinea fata de client sunt de acord,vrea sa termine cat mai repede.
mmviorel Reputație: 5 Postat Octombrie 30, 2016 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Octombrie 30, 2016 Am ajuns la Ana locatia fiind in zona Bcr si te ghideaza prin telefon . Am sunat,m-a primit imediat la locatie. Ajuns in apartament, facut cunostinta, Ana este mica de inaltime aproximativ 30 ani .Am trecut la treaba inceputa cu un oral protejat slabut dar nici nu am insistat mult asupra oralului,am trecut la normal, dupa cateva minute imi spune ca trebuie sa vina si alt client si a trebuit sa ma grabesc, ejaculat in balonas. Note: Locatie:6,din cate am vazut nu este parea curat Aspect escorta:7 fund mare, talie mica OP:4 nu se implica NP;5 se grabeste MAXIM Tarif:100 nr De evitat din punctul meu de vetere.
valicico Reputație: -59 Postat Aprilie 23, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Aprilie 23, 2017 Am fost prin ianuarie la titulară. Initial m.a trimis pe la vechiul tribunal, am sunatde vreo 3 ori spunea sa mai astept apoi a ramas sa sune ea. Am mai stat 30 min. Si am sunat eu : - uitase ca o astept fusese o perioada aglomerata la telefon si a uitat. M.a dirijat la blocurile din prelungirea Bcr .ului si dupa ce m.a acceptat vizual pe fereastra mi.a spus la ce nr de interfon sa sun. Un oral protejat ajutat de mana care nu m.a dat pe spate. Din contra eram in criza de timp si m.am fortat sa termin repede. Mi.a placut carnea ei, tatele si mijlocul de viespe care evidentia curul ideal pentru doggy style. 50 lei . Desi mi.am propus acel doggy , nu m.am mai dus.....
kidney2015 Reputație: -322 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Salt Lake City Oras:Salt Lake City Postat Aprilie 24, 2017 Nu mai e in zona BCR,acum e la garsoniera din spate de la Monitorul de Vrancea langa gradinita Regatul povestilor,cum intri in scara in stanga la parter.Confirm ca se grabeste dar in ultimul timp nu prea mai tine,sunt prea multe escorte.Are un cur foarte misto ,talie subtire,pacat ca nu face anal.Inca un minus,se cam lauda!
kidney2015 Reputație: -322 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Salt Lake City Oras:Salt Lake City Postat Aprilie 24, 2017 Rectific,in dreata la parte e garsoniera unde activeaza.
kidney2015 Reputație: -322 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Salt Lake City Oras:Salt Lake City Postat Aprilie 24, 2017 Rectific,in dreapta la parter e garsoniera unde activeaza.
valicico Reputație: -59 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Aprilie 24, 2017 Se bazeaza pe clienti insurati fideli si cred ca pe aceia nu.i grabeste.
gigi de la scularie Reputație: 512 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Aprilie 24, 2017 De unde știi asta? Pe ce te bazezi?
aleessandra Reputație: -470 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Aprilie 24, 2017 La 24.04.2017 la 8:19, gigi de la scularie a spus: De unde știi asta? Pe ce te bazezi?Pe vorbe spuse în vânt,pe asta de bazează . Mergem la cacealma că doar de...
valicico Reputație: -59 Postat Aprilie 24, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Aprilie 24, 2017 Pe faptul ca atunci cand i.am spus ca ducandu.ma va fi alegerea mea daca o sa raman sau nu asa cum si ea pe geam m.a "triat" adat raspunsul: " o pula mai putin!"Ajuns sus mi.a explicat ca ea are grosul clientilor abonati si ca pe cei " intamplatori" nu se bazeaza .Dar vad ca Alessandra chiar le stie pe toate ori cauta polemici ca nu mai are pe forumul ei :)
kidney2015 Reputație: -322 Postat Mai 26, 2017 Oras:Salt Lake City Oras:Salt Lake City Postat Mai 26, 2017 Un mare minus sl Anei:SE LAUDA!!!!
kidney2015 Reputație: -322 Postat Mai 26, 2017 Oras:Salt Lake City Oras:Salt Lake City Postat Mai 26, 2017 Sunt un client fidel pot zice, dar cand o aud de fiecare data acelasi cliseu,ca face cate 1000 ron pe zi mi se inmoaie instant. Las-o naibii ca la cate fete sunt pe focsani mai mult de 5-6 clienti pe zi la 50 ron nu are
kidney2015 Reputație: -322 Postat Mai 26, 2017 Oras:Salt Lake City Oras:Salt Lake City Postat Mai 26, 2017 Mereu le duce grija celorlalte ca nu au de treaba si ea abia respira de clienti.Pe multi zice ca-i refuza
valicico Reputație: -59 Postat Mai 26, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Mai 26, 2017 La 26.05.2017 la 19:14, kidney2015 a spus: Mereu le duce grija celorlalte ca nu au de treaba si ea abia respira de clienti.Pe multi zice ca-i refuzaTotusi ne apui si noutati, preturi_prestatie activitate etc?
valicico Reputație: -59 Postat Mai 26, 2017 Oras:Focsani Oras:Focsani Postat Mai 26, 2017 La 26.05.2017 la 19:14, kidney2015 a spus: Mereu le duce grija celorlalte ca nu au de treaba si ea abia respira de clienti.Pe multi zice ca-i refuzaTotusi ne apui si noutati, preturi_prestatie activitate etc?
nasuh matrakci Reputație: -695 Postat Mai 27, 2017 Oras:Braila Oras:Braila Postat Mai 27, 2017 Eu o cunosc pe tipa asta din perioada când lucra pe Pictor Grigorescu cu una Antoneta in locatie,aceiasi scenariu: putin oral,deasupra si daca vede ca nu iti dai drumul repede iti propune o laba pe banii tai.O singura data cred ca era un pic nefututa si a stat in toate pozitiile de la umeri craci la capra.
ribbon Reputație: 4 Postat Mai 27, 2017 Postat Mai 27, 2017 Am fost de cateva ori, ultima oara era la regatul povestilor. Servicii: oral(neprotejat) si normal(protejat). La normal e dispusa la mai multe pozitii, mai putin capra, ca cica sta doar cu aia care o au mica .. whatever.Preturi: 100 fin si 200 ora, Nu ma grabit niciodata si de fiecare data am stat vreo 30 min. Plusuri:Mie mi-a placut ca e comunicativa, cu toate ca sunt aceleasi povesti de fiecare data.Poti face o prodamare din timp, chiar cu o zi inainteNo fi cea mai sexoasa din oras, dar nu am regrete dupa ce ma duc la ea. Ma rog, eu unu mai revin cu placere
nasuh matrakci Reputație: -695 Postat Mai 27, 2017 Oras:Braila Oras:Braila Postat Mai 27, 2017 La 27.05.2017 la 15:59, ribbon a spus: Am fost de cateva ori, ultima oara era la regatul povestilor. Servicii: oral(neprotejat) si normal(protejat). La normal e dispusa la mai multe pozitii, mai putin capra, ca cica sta doar cu aia care o au mica .. whatever.Preturi: 100 fin si 200 ora, Nu ma grabit niciodata si de fiecare data am stat vreo 30 min. Plusuri:Mie mi-a placut ca e comunicativa, cu toate ca sunt aceleasi povesti de fiecare data.Poti face o prodamare din timp, chiar cu o zi inainteNo fi cea mai sexoasa din oras, dar nu am regrete dupa ce ma duc la ea. Ma rog, eu unu mai revin cu placereSi marmota învelea ciocolata in staniol,nu? Nenea tu esti managerul ei,nu vezi ca toti zic acelasi lucru despre tanti?
ribbon Reputație: 4 Postat Mai 27, 2017 Postat Mai 27, 2017 La 27.05.2017 la 16:24, nasuh matrakci a spus: Si marmota învelea ciocolata in staniol,nu? Nenea tu esti managerul ei,nu vezi ca toti zic acelasi lucru despre tanti?Eu am zis care au fost experintele mele, e posibil ca tine si de client, nu ?Ma bucura ca se comporta altfel cu mine, daca sti cum sa fi delicat cu ea, se deschide ca o floare
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum