Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, gyorgye69 a spus:

Nu prea inteleg ce vreti sa spuneti: adica, Ema e batrana? Sau Larisa??🤔 Nu e frumos, colegilor!!!😂

Eu nu am.zis nimic de batranete. Dar in general oricine e trecut de 30 de ani e batran. Eu tu fetele etc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua, sunt nou pe aici. Promit sa vin cu recenzii pe masura ce vizitez vreo maseuza. Am intrat pe site la Fantasy si dupa poze mi-au trezit interesul vreo doua fete, Bianca si Giulia. Pe care mi-o recomandati? Eu caut erotism si o permisivitate decenta. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 21 minute, Massagerul a spus:

Buna ziua, sunt nou pe aici. Promit sa vin cu recenzii pe masura ce vizitez vreo maseuza. Am intrat pe site la Fantasy si dupa poze mi-au trezit interesul vreo doua fete, Bianca si Giulia. Pe care mi-o recomandati? Eu caut erotism si o permisivitate decenta. Multumesc anticipat.

Citeste si tu pe topic,sunt destule recenzii....pe bune? Nu vrei sa te ducem si de mana la salon?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 ore, Massagerul a spus:

Buna ziua, sunt nou pe aici. Promit sa vin cu recenzii pe masura ce vizitez vreo maseuza. Am intrat pe site la Fantasy si dupa poze mi-au trezit interesul vreo doua fete, Bianca si Giulia. Pe care mi-o recomandati? Eu caut erotism si o permisivitate decenta. Multumesc anticipat.

și eu am încercat de câteva ori sa ma programez la Giulia dar n am găsit o….. încearcă la Bianca dar fa programare devreme 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inteleg ca Giulia nu mai e la Fantasy

Acum 16 ore, Bogdy04 a spus:

și eu am încercat de câteva ori sa ma programez la Giulia dar n am găsit o….. încearcă la Bianca dar fa programare devreme 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, norbert1976us a spus:

Alessia...este ft buna la erotic...mimeaza oral, super permisiva...doar ca e pe la 80+. Daca te aranejaza bbw

Super mersi pentru pont de cealaltă știi ceva cum e .....?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 11 ore, norbert1976us a spus:

Alessia...este ft buna la erotic...mimeaza oral, super permisiva...doar ca e pe la 80+. Daca te aranejaza bbw

Păi s-a întors?

Parcă plecase 

A mai evoluat la îndemânare între timp?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat inca o data acest salon, la Andreea. Foarte buna experienta, masaj de relaxare bun (9), erotic 9, permisivitate buna, fara fk sau altceva, dar te face sa termini relaxat si cu erotism. O sa mai revin la ea, cu drag.

Link spre comentariu
Acum 57 minute, este a spus:

Vizitat inca o data acest salon, la Andreea. Foarte buna experienta, masaj de relaxare bun (9), erotic 9, permisivitate buna, fara fk sau altceva, dar te face sa termini relaxat si cu erotism. O sa mai revin la ea, cu drag.

Nu cred ca mai ai cum pentru ca a plecat.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 76
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, cezariulius a spus:

Nu cred ca mai ai cum pentru ca a plecat.

Acum o saptamana jumatate sigur era acolo. Nu stiu daca a plecat intre timp.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, hal9000 a spus:

Dacă Andreea se apuca de altele, lăsați și voi un semn cat/ce/unde 😁

Bună întrebare din fetele de la fantasy știți merge una mai departe în privat? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare. Am sunat azi sa imi fac o programare si mi au zis ca au o tipa noua. Nu eram asa sigur ce sa fac, am mai incercat eu cu fete noi si nu prea au fost pe gustul meu, in ultima vreme am fost la Carla dar azi nu era. Am ajuns acolo, la prima vedere a fost totul ok, fata draguta, amabila, corp bine proportionat. In ciuda faptului ca era prima ei zi masajul a fost destul de ok, permisiva in limita bunului simt, dar nici nu am incercat prea mult. Nu am retinut cati ani are, cred ca in jur de 25 iar numele ei e Roxana, per total a fost ok , o sa mai revin 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

On 3/25/2023 at 7:40 PM, warewolf said:

o recenzie cineva la eliza recent ?

 

Eliza si Karla lucreaza impreuna in Titan amandoua. cred ca la salon sunt in preaviz, in caz ca le-ati mai vazut prin salon zilele astea. eu le-am vizitat si la salon si la ele in locatie. dar mi-au zis ca vor ramane la ele in locatie.

sunt de gasit cu numele de Krystal si Aria si au topice in seciune

Eliza (Krystal) are nr 0792418368 si Karla (Aria) 0726060421

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...