Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 20
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, alxn991 a spus:

A fost cineva la Adina sau la Diana? Care e feedback ul? 

Salutare , într-un timp era mare fan Fantasy am fost in perioada aceea la majoritatea fetelor . Cele bune s-au dus de mult .  Adina și Diana f slabe  mai ales Diana ... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 19
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, alex1492 a spus:

Salutare , într-un timp era mare fan Fantasy am fost in perioada aceea la majoritatea fetelor . Cele bune s-au dus de mult .  Adina și Diana f slabe  mai ales Diana ... 

si eu la fel :), dar.. in afara de adela si ela tot din garda veche nu am mai pasit la nimeni. 

Link spre comentariu
Reputație: 19
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, gyorgye69 a spus:

Ela nu mai apare pe site, iar Adela, cu toata tehnica ei buna, nu mai are varsta la care sa te faca sa ... ai emotii

Ela nu mai e, iar cu adela m am simtit bine tot timpul. De aceea eram curios daca ati mai fost la cele actuale. 

Link spre comentariu

Diana.           Supla.    Frumușică.  Mini0na.Toate la locul lor.piele fina.bruneta.mie îmi place.   9.                                                                               Am optat pt un masaj de o ora. Bine executat și relaxare și erotic.destul de permisiva și cooperanți.fara Fk.n am încercat Cunni. E dulcica per total.incearca sa re facă sa pleci mulțumit.         Per total un 9.                             250.   O ora de masaj.   Recomand.

Link spre comentariu
La 30.05.2024 la 12:54, alxn991 a spus:

A fost cineva la Adina sau la Diana? Care e feedback ul? 

Am fost la Adina de mai cateva ori. Mie imi place felul ei de a fi si masajul pe care il face. Nu fac comparatie cand spun asta cu ce era acum 5 sanu mai multi ani. Ce rost ar mai avea comparatiile cu trecutul? Compar cu ce este acum in alte saloane. Ora este respectata, nu este de 30 sau de 40 de minute. Adina este o fata care se implica, care face un masaj de relaxare bun, care se straduieste sa fie placuta la masajul erotic si pe mine m-a facut sa ma simt bine cu ea. Am fost si la o sedinta cu dans la bara si aici cred ca este cea mai priceputa din cele care sunt acum. Eu cred ca este o domnisoara cu potential si nu este ingamfata sau sictirita cum am intalnit in alte cazuri. Mi s-a parut ca de fiecare data s-a straduit sa faca un masaj body cat mai bun si eu revin la ea atunci cand am timp.

Link spre comentariu
Reputație: 841
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Am ales săptămâna aceasta un masaj cu Delia.

Atitudinea ei a fost bună, fata este drăguță, dintre fetele de la salon îmi place cel mai mult, îmi place genul ei.

La partea de masaj erotic nu face nimic deosebit, dar își dă silința. Permisivitate: medie. Pentru 250 lei am așteptări  mai mari pe partea de servicii.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 20

Am fost la Delia: sociabila, draguta, sani mici (se pot zari si fara binoclu).

Nu are nicio treaba cu masajul, nici de relaxare, nici erotic. Cu siguranta, de Nerevenit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, anul trecut pe timpul asta era o tipă minioana , țâțoasă,moldoveanca pe la salon am prins-o de vreo 2 ori da vad că numai activează,eu vin doar in concediu in Romania ,știți ceva despre ea ? Bianca ii spunea 🤔🤔

Link spre comentariu
Reputație: 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, pvk1989 a spus:

Salut, anul trecut pe timpul asta era o tipă minioana , țâțoasă,moldoveanca pe la salon am prins-o de vreo 2 ori da vad că numai activează,eu vin doar in concediu in Romania ,știți ceva despre ea ? Bianca ii spunea 🤔🤔

Bianca a plecat demult! visa cai verzi pe pereti

Link spre comentariu
Reputație: 11
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 35 minute, qquark a spus:

Bianca a plecat demult! visa cai verzi pe pereti

Adica ? 🤣🤣

Pai și numai activează pe nicăieri?🤔 la alt salon

Mulțumesc pentru răspuns 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 ore, slvadr a spus:

Adica ? 🤣🤣

Pai și numai activează pe nicăieri?🤔 la alt salon

Mulțumesc pentru răspuns 

Asta incerc și eu să aflu dar cine știe .....

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 05.07.2024 la 9:58, pvk1989 a spus:

Salut, anul trecut pe timpul asta era o tipă minioana , țâțoasă,moldoveanca pe la salon am prins-o de vreo 2 ori da vad că numai activează,eu vin doar in concediu in Romania ,știți ceva despre ea ? Bianca ii spunea 🤔🤔

Nimeni ????

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 ore, cezariulius a spus:

Larisa nu mai lucreaza de multa vreme. Nu mai are treaba. Giulia la fel. Bianca de care zici nu lucreaza nicaieri din cate stiu eu. A fost pe la Randunica, dar nu mai este

Am înțeles mulțumesc de informații,păcat as fi vizitato ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cea mai dezamagitoare experienta de cand e fantasy, numele: Roxana

Voi incerca sa descriu situatia scurt si la obiect:

-este extrem de amabila insa incearca sa mimeze un interes si o implicare in masaj, nu ii iese

-masajul de relaxare este mult sub mediocru, o frecangeala cu ochii pe pereti si fara implicare

-erotic slab si fara diversificare, se freaca cu tatele de tine uitandu se pe pereti, insa fara o implicare reala.

-finalizare slaba, frumoasa tipa insa lipsita de emotii, si eu sunt un tip care ma multumesc cu putin.

-nici un zambet in toata aceasta perioada, nu inteleg ce se intampla cu fetele astea de la fantasy

Timp petrecut 45min

 

de revenit, nu prea curand si nu la ea 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, Bobbypaunes a spus:

Cea mai dezamagitoare experienta de cand e fantasy, numele: Roxana

Voi incerca sa descriu situatia scurt si la obiect:

-este extrem de amabila insa incearca sa mimeze un interes si o implicare in masaj, nu ii iese

-masajul de relaxare este mult sub mediocru, o frecangeala cu ochii pe pereti si fara implicare

-erotic slab si fara diversificare, se freaca cu tatele de tine uitandu se pe pereti, insa fara o implicare reala.

-finalizare slaba, frumoasa tipa insa lipsita de emotii, si eu sunt un tip care ma multumesc cu putin.

-nici un zambet in toata aceasta perioada, nu inteleg ce se intampla cu fetele astea de la fantasy

Timp petrecut 45min

 

de revenit, nu prea curand si nu la ea 

Am fost si eu la Roxana si pot confirma ca e dezamagitoare. Din pacate, nu prea mai sunt fete acolo care sa faca treaba buna si sa arate bine.

Am fost si la o fata noua (Delia), iar experienta a fost la fel de nereusita. Nu reusesc sa mai atraga personal bun.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sunt un clinet mai vechi ar salonului si mi-am refacut cont ca sa pot lasa o recenzie. Nu inteleg de unde atatea mesaje nagative si uracioase la adresa fetelor de la masaj si al salonului. Salonul este foarte ok, curat si ingrijit. Fetele au metodele lor de efectuare a masajului si sunt cu foarte bun simt. Adina mi-a atras atenția la o prezentare și în cameră am luat masaj cu dans la bară,corpul de sportiva mi a atras atentia. În camera dansul a fost wow masaj de relaxare cat de cat ok. M-am relaxat,multă conexiune și la erotic în special mult contact vizual. Este unul dintre cele mai bune saloane. Ma voi mai intoarce cu mare drag. Si Sonia a fost de nota 100, relaxare totală la superlativ,erotic foarte senzual

Fetele chiar isi folosesc timpul eficient 

Recomandat oricând 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, Recker a spus:

Sunt un clinet mai vechi ar salonului si mi-am refacut cont ca sa pot lasa o recenzie. Nu inteleg de unde atatea mesaje nagative si uracioase la adresa fetelor de la masaj si al salonului. Salonul este foarte ok, curat si ingrijit. Fetele au metodele lor de efectuare a masajului si sunt cu foarte bun simt. Adina mi-a atras atenția la o prezentare și în cameră am luat masaj cu dans la bară,corpul de sportiva mi a atras atentia. În camera dansul a fost wow masaj de relaxare cat de cat ok. M-am relaxat,multă conexiune și la erotic în special mult contact vizual. Este unul dintre cele mai bune saloane. Ma voi mai intoarce cu mare drag. Si Sonia a fost de nota 100, relaxare totală la superlativ,erotic foarte senzual

Fetele chiar isi folosesc timpul eficient 

Recomandat oricând 

Te-ai gasit sa ne certi pentru opiniile noastre. Daca noua nu ne place sa faca masaj sictirite si fara sa zambeasca e treaba noastra, altora probabil le place...

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
10 hours ago, Recker said:

Sunt un clinet mai vechi ar salonului si mi-am refacut cont ca sa pot lasa o recenzie. Nu inteleg de unde atatea mesaje nagative si uracioase la adresa fetelor de la masaj si al salonului. Salonul este foarte ok, curat si ingrijit. Fetele au metodele lor de efectuare a masajului si sunt cu foarte bun simt. Adina mi-a atras atenția la o prezentare și în cameră am luat masaj cu dans la bară,corpul de sportiva mi a atras atentia. În camera dansul a fost wow masaj de relaxare cat de cat ok. M-am relaxat,multă conexiune și la erotic în special mult contact vizual. Este unul dintre cele mai bune saloane. Ma voi mai intoarce cu mare drag. Si Sonia a fost de nota 100, relaxare totală la superlativ,erotic foarte senzual

Fetele chiar isi folosesc timpul eficient 

Recomandat oricând 

Cum te chema inainte, domnule client??? Nu de alta, dar sa nu avem senzatia ca suntem luati de prosti...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...