Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 32 minute, cleo masaj a spus:

😍😍De Marti (12.04) domnisoara Jessy isi reincepe activitatea. Va asteptam cu programari!😍😍

Jessy "a noastra", da?

P.S.: ce teritorii exotice a mai vizitat în pauza/vacanta asta?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
1 oră în urmă, pyramidon a spus:

zero recenzii...

 

Desi cred ca a fost coada la ele. Daca e cineva care nu vrea sa se "expuna"  aici in 'public", astept mesaj privat. Daca respetivul nu are inca dreptul sa trimita mesaj privat, ca nu are destule puncte, sa scrie aici si il "apelez' eu prin mesaj privat. In acest caz el imi poate raspunde. Asa functioneaza forumul.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 4 ore, george31gr a spus:

A intrat cineva cu Karina sau Clara? Nici o recenzie? 

 

Clar, Clara e ce trebuie. Nu e ravisanta, dar e ce trebuie. E la început și e dornica sa învețe, și pare-se ca prinde repede.

Karina joaca în filmul ei, film în care ea e scenarista, regizor și actrița în rolul principal (actrița cu trăsături "amerindiene"). Dacă ai norocul ca scenariul și regia sa-ti placa, poate ieși ceva frumos, nu de Oscar, dar pana-n coada filmul pare a fi bun.

Una peste alta (nu ele fetele una peste alta, chit ca ar putea fi interesant), amândouă, atât Clara, cât și Karina, își merita încadrarea în categoria 200 / 160.

P.S.: wow, ma repet, wow ce faina-i secretara. Și felicitări ei cum știe sa-si pună în valoare "atuurile"!

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 44 minute, pyramidon a spus:

Si care-i explicatia? cumva vre-un chef al burlacilor ca trece postul si incep nuntile+ divorturile 

Da, cred ca e din cauza Paștelui sa nu intre credincioșii in alea rele.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...