Sari la conținut

Dorohoi


barariu

Postări Recomandate

  • Oras:bucovina
  • Oras:bucovina

Am incercat astăzi dar doamna nu risca sa iasa cu cineva din Dorohoi(o inteleg la câti mancatori sunt...).Poate altii vor avea mai mult noroc BAFTA

cum ai luat legatura ?mai multe detalii te rog 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

cum ai luat legatura ?mai multe detalii te rog

🤤🤤🤤🤤

 

Citeste două posturi mai sus, ai un print screen cu anunțul doamnei "Angela" 😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Mai are cineva vreo noutate despre angela_16_16?

e foarte dubioasa fiinta asta. Se ascunde de parca ar fi terorista. Am incercat de 2 ori sa ma intalnesc cu ea dar pune niste conditii de zici ca e nebuna...😂😂😂😂😂😂😂
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fetele din Dorohoi le tot place pe dinapoi 😂😂😂, secretoase și discrete tipic pentru niste fete 🤘

Futacii din Botoșani vor sa le futa doar pe bani 😂😂😂

Link spre comentariu

Fals , ea lucra la splendid in plevna sau inca lucreaza nu stiu daca incaseaza pt oral , dar stiu sigur ca daca o duci la Darabani sau Leorda unde dracu o sta ea iti face oral ca sa nu plateasca , asa am auzit si cred ca e adevarat , tipul care mi-a povestit cam mergea seara la Splendid si nu stiam de ce?:))

Link spre comentariu

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Referitor la angela_16_16, am contactat-o, mi-a raspuns, am dialogat prin e-mail cu ea. Am convins-o ca nu vreau sa-i fac altceva decat sa ne vedem si sa ne futem.

Conditii: apropiat de varsta ei (e o doamna matura), exclus sa fii din Dorohoi, asigurare transport, cazare (idem explus in Dorohoi), si onorariu.

Mi-a dat unda verde ca ma incadrez in conditiile ei, dar cand sa stabilim intalnirea a refuzat pe motiv ca se teme sa se intalneasca cu necunoscuti... :slap2 Ea crede ca toata lumea vrea sa-i faca rau, s-o umileasca si s-o bata. Vrea, dar nu stie ce. Mai bine si-ar lua pastilele si n-ar mai da anunturi aiurea pe site-uri.

E o mare pierdere de vreme si de nervi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...