Sari la conținut

Dorohoi


barariu

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot citind părerilor "antevorbitorilor" mei, mi-a venit în gând să dau o mână de ajutor relatând câteva aspecte din întâlnirea cu această doamnă care are acest pseudonim Angela.

Așadar și prin urmare voi încerca să însăilez câteva cuvinte pentru o cât mai obiectivă recenzie.

Comunicat prin email, direct, plăcut stabilit aspectele și căutând ziua cu pricina pentru a trece la fapte.

O doză de suspiciune există la ea, vrea să se asigure  că ești o persoană de încredere și are tot felul de metode de a verifica acest aspect. Eu am trecut nivelul si a urmat întâlnirea.

Mi-a explicat că trebuie să fac un drum dus intors de la ea la locație, să găsesc locația, mi-a sugerat ea cateva locații am ales una. 

Când m-am întâlnit cu ea , mi s-a părut o femeie obișnuită nimic care să o scoată din tipar, o femeie aș zice fadă, dar în mintea mea încercam să mă amăgesc și imi ziceam ""cine știe ce se ascunde dincolo de această searbădă apariție. Deh... curiozitatea.

Discuțiile au fost destul de protocolare, ușor secretoase, în această anosteală sperând că la locul pricinii treburile se vor schimba si va iesi nimfomană din doamnă. Nu mai intru in detalii cu locația, receptia si celelalte amănunte care pot deveni obositoare și vă prezint cititorilor acțiunea:

Tare aș fi vrut să vă zic acum că doamnei chiar îi place să se f... te dar eu personal nu am simțit aceasta. Se comporta de parcă am cucerit o fată mare și trebuie să am răbdare să trecem de la o acțiune la alta, adică mi s-a părut că urmărește doar plăcerea ei iar plăcerea partenerului este adiacentă, oral slăbut, normal nu grozav, ceea ce m-a făcut să scurtez vizita și să plec cu un gust searbăd. 

Pe drum am încercat o discuție despre acțiune, încercând să-i sugerez că ar trebui să se adapteze la partener dar din ce mi-a dat de înțeles are idei preconcepute și nu acceptă sugestiille.

Notarea: oral -5

normal:-5

F.K -4

aspect, îngrijire mai este de lucrat.

Cum ziceam si la alte postare:

  audiatur et altera pars

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Colegu despre corina poti sa ne spui mai mult informatii.

Gen.

-pret

-servicii

-un nr de tel ar fi indicat

 

 

Ms

-la pret discuti direct cu ea. nu e scumpa.

- servicii..aproape orice: normal, bj, cumshot, face fuck, pozitii misto, nu stiu daca accepta in grup..dar pare a fi foarte open minded.

-numar de telefon nu am. vorbeste cu ea pe insta. acolo rezolva toata lumea cu ea !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:botosani suceava
  • Oras:botosani suceava

-la pret discuti direct cu ea. nu e scumpa.

- servicii..aproape orice: normal, bj, cumshot, face fuck, pozitii misto, nu stiu daca accepta in grup..dar pare a fi foarte open minded.

-numar de telefon nu am. vorbeste cu ea pe insta. acolo rezolva toata lumea cu ea !

 

 

 

Ma chinui sa cv timp sa dau de ea numai nu reusesc😆

Nici pe insta nu reusesc sa vb cu ea are cont privat😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

matras_corina_14 e insta ei. Face treaba buna . Si mai are o colega care a lucrat la Splendid moisa anamaria . De ea nu stiu nimic concret. Dar daca afla cineva sa spuna aici. Bafta!

Stimate coleg, informația nu se adevereste, Corina nu pare dispusă pentru sex plătit, poate o face asa din plăcere 😂😂, am verificat informația dar fără rezultate concrete din păcate 👎

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Despre Corina va transmit exact mesajul ei:

 

"..... acel cont pe care îi făcut e unul fals, făcut de către o persoană care mă dușmănește și îmi vrea răul. Tot din cele scrise nu e nimic adevărat, doar faptul că am lucrat la Splendid și sunt de foarte puțin timp în Dorohoi.......nu mi-aș vinde corpul pentru niște bani pentru că sunt încă sănătoasă și îmi pot câștiga bani muncind, nu în alte domenii....persoana care a făcut contul, transmite-ți că am fost la poliție și am depus plângere și cât de curând se va deschide o anchetă. Cam atât. Vă mulțumesc!"

 

Am încheiat citatul.

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 15 ore, Ionel112111 a spus:

Este activitate si in dorohoi... De cateva luni vizitez periodic o doamna matura... Daca primesc permisiunea ei am sa las numarul... 

Mergi pe încredere. 

Nu cred ca i-ai face rău..daca asta face.

 

Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani
La 12.05.2021 la 8:17, Ionel112111 a spus:

Este activitate si in dorohoi... De cateva luni vizitez periodic o doamna matura... Daca primesc permisiunea ei am sa las numarul... 

Daca se poate ,mulțumesc !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...