Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ca de obicei vorbesti mult si prost.   :sweeping

PS: Mai fute si tu ceva ca de labagii ca tine e satula lumea

Ca tine nu ? Cum futi tu prin corespondenta. Cocalare, realmente esti cel mai prost user, asa tampit ca tine mai rar. Si mai termina ba cu minciunile, ba Carina, ba Raluca , ba nu stiu cine, tu n-ai fost mah in viata ta la niciuna. Esti sarac si prost. Du-te si te-mpusca. Ia-l si pe martafoiu' ala de Picon  :laugh2  =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ca tine nu ? Cum futi tu prin corespondenta. Cocalare, realmente esti cel mai prost user, asa tampit ca tine mai rar. Si mai termina ba cu minciunile, ba Carina, ba Raluca , ba nu stiu cine, tu n-ai fost mah in viata ta la niciuna. Esti sarac si prost. Du-te si te-mpusca. Ia-l si pe martafoiu' ala de Picon  :laugh2  =))

Puscarie cand vii cu ceva concret despre mine vei sti primul.  :snap

  • Like 1
Link spre comentariu

Ca tine nu ? Cum futi tu prin corespondenta. Cocalare, realmente esti cel mai prost user, asa tampit ca tine mai rar. Si mai termina ba cu minciunile, ba Carina, ba Raluca , ba nu stiu cine, tu n-ai fost mah in viata ta la niciuna. Esti sarac si prost. Du-te si te-mpusca. Ia-l si pe martafoiu' ala de Picon  :laugh2  =))

Ba, vezi ca trimit Jandarmii pe tine. Si sa nu uiti sa votezi cu PSD !

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Bai ce idioti. In alte vremuri erati aruncati de pe stanci  :laugh2

 

Ca tine nu ? Cum futi tu prin corespondenta. Cocalare, realmente esti cel mai prost user, asa tampit ca tine mai rar. Si mai termina ba cu minciunile, ba Carina, ba Raluca , ba nu stiu cine, tu n-ai fost mah in viata ta la niciuna. Esti sarac si prost. Du-te si te-mpusca. Ia-l si pe martafoiu' ala de Picon  :laugh2  =))

fratele lui kiki, iar sugi pula? 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ca tine nu ? Cum futi tu prin corespondenta. Cocalare, realmente esti cel mai prost user, asa tampit ca tine mai rar. Si mai termina ba cu minciunile, ba Carina, ba Raluca , ba nu stiu cine, tu n-ai fost mah in viata ta la niciuna. Esti sarac si prost. Du-te si te-mpusca. Ia-l si pe martafoiu' ala de Picon  :laugh2  =))

Mai bine pe mata'.  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

fratele lui kiki, iar sugi pula? 

 
Ce frate , tristule  !?  Tot de aceleasi jigniri te tii , nebunule ? N-o sa-ti mai revii vreodata ..
 
Sunt fratele lui Cristiano , lui @cerrone (nici nu stiu cine este acest user) ...etc....in creierasul tau prajit pot fi oricine  :no2
 

Tamponel, semeni tot mai mult cu kiki! 

 

Iar tu semeni cu plm , cand te uiti prin fundurile acelea de sticle de sampanie  

 

 

 

PS: Vezi ca-ti face reclama mascata tantalaul ala de Ion , la poza de la avatar , cand deschizi gura pe aici ...el fiind celalalt rupt in gura  de la atata imbecilitate pe care o delireaza non-stop  aici , din ce observ .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

 

 
Ce frate , tristule  !?  Tot de aceleasi jigniri te tii , nebunule ? N-o sa-ti mai revii vreodata ..
 
Sunt fratele lui Cristiano , lui @cerrone (nici nu stiu cine este acest user) ...etc....in creierasul tau prajit pot fi oricine  :no2
 

 

Iar tu semeni cu plm , cand te uiti prin fundurile acelea de sticle de sampanie  

 

 

 

PS: Vezi ca-ti face reclama mascata tantalaul ala de Ion , la poza de la avatar , cand deschizi gura pe aici ...el fiind celalalt rupt in gura  de la atata imbecilitate pe care o delireaza non-stop  aici , din ce observ .

 

Ai inviat mortaciune? Invata limba romana jagardea muista!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

2 labagii  neterminati. :laugh2

 

Nici nu-mi bat capul cu voi , ca sunteti prea prosti si daca faceti schimb de conturi 

 

Sa aveti spor...de laba spun , nu de altceva . Ce ati putea face mai bun ?  

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...