Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai venit sa te spovedesti ? Te lepezi de necuratu' ?

Esti dobitoc! Nu te mai saturi de prostie, esti in adorație...

vad ca de o ora si ceva ai inceput iar magaria marca "baiatu cu shaorma". Tot cu 60 de clone ??? Asta da dementa. :slap2

Ce chestie interesanta, cand clonele (vreo 60) o punctau pe VisTantric de zor asta era offline. Cand au terminat de punctat a devenit online VisTantric.

COINCIDENTA !!!

Sa dai 1000 de puncte de mana asta inseamna sa fii dement !!!

 

https://media.giphy.com/media/1Pfd5qmaqBvjO/giphy.gif

Ce nu ai inteles ? Pot sa bag mana in foc ca maine la fel faci :))))) Dementa nu are cura.

Si iar intamplator VisTantric e offline. Pura coincidenta. Geez :no2

Deci tu faci magaria cu conturile alea SP ?

Nu îți mai pune tu întrebări...mereu am observat că găsesti răspunsuri eronate! Eu foarte rar rămân logata. In plus... De ce ai tu treaba cu punctele pozitive care mi-s date cand vedeți toti cate minusuri au fost date la contul meu?! Măgarii faceti voi ăstia care stați toată ziua pe forum să jigniți alți oameni in mod neprovocat, va agatati de propriile minciuni si credeti ca sunteți buni la mistouri! Mie imi pareti niste redusi grav la cap si-atât, simt ca vorbele voastre mă zgarie pe retină de câte ori intru pe acest forum pe care va intindeti ca disperatii! Ce căutați de fapt?
  • Like 6
  • Minus 20
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Esti dobitoc! Nu te mai saturi de prostie, esti in adorație... Nu îți mai pune tu întrebări...mereu am observat că găsesti răspunsuri eronate! Eu foarte rar rămân logata. In plus... De ce ai tu treaba cu punctele pozitive care mi-s date cand vedeți toti cate minusuri au fost date la contul meu?! Măgarii faceti voi ăstia care stați toată ziua pe forum să jigniți alți oameni in mod neprovocat, va agatati de propriile minciuni si credeti ca sunteți buni la mistouri! Mie imi pareti niste redusi grav la cap si-atât, simt ca vorbele voastre mă zgarie pe retină de câte ori intru pe acest forum pe care va intindeti ca disperatii! Ce căutați de fapt?

Mamaie ești bine?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mamaie ești bine?

Intreaba-te pe tine nene daca esti bine, eu nu sunt mamaie...tarane!!!
  • Like 7
  • Minus 20
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce PLM ești fă la 40 de ani și fără dinți în gură?

E rupta de foame. Nico dentistii nu o pot ajuta la cata bataie si pula si-a luat peste bot. A patut pescalaul la ea ca la pilaf.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti dobitoc! Nu te mai saturi de prostie, esti in adorație... Nu îți mai pune tu întrebări...mereu am observat că găsesti răspunsuri eronate! Eu foarte rar rămân logata. In plus... De ce ai tu treaba cu punctele pozitive care mi-s date cand vedeți toti cate minusuri au fost date la contul meu?! Măgarii faceti voi ăstia care stați toată ziua pe forum să jigniți alți oameni in mod neprovocat, va agatati de propriile minciuni si credeti ca sunteți buni la mistouri! Mie imi pareti niste redusi grav la cap si-atât, simt ca vorbele voastre mă zgarie pe retină de câte ori intru pe acest forum pe care va intindeti ca disperatii! Ce căutați de fapt?

1)Clari de ce nu pui un set de analize ???

2)Alexandra de ce ai 2 topice pe Valcea ??? E corect fata de colegele de breasla ??? Asa de rupta esti ???

3)De ce nu pui poze cu tine im care zambesti calumea (cu dintii) ??? Nu poze in care parca esti pe cacatoare ?

4)Frieteman de ce umbli cu clone ??? Te-ai dat de gol...

5)Mamaie ai ajuna in pragul disperarii..care iti sunt neajunsurile ???

6)Care e legatura ta cu otreapa Adina.Milf care bantuie pe forum sub cateva clone (tot identificate) mancand cacat ???

7)Din cauza ta si a Adinei.Milf recent Rozkendea a fost banata. Care va e jocul bombelor biologice ???

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

1)Clari de ce nu pui un set de analize ???

2)Alexandra de ce ai 2 topice pe Valcea ??? E corect fata de colegele de breasla ??? Asa de rupta esti ???

3)De ce nu pui poze cu tine im care zambesti calumea (cu dintii) ??? Nu poze in care parca esti pe cacatoare ?

4)Frieteman de ce umbli cu clone ??? Te-ai dat de gol...

5)Mamaie ai ajuna in pragul disperarii..care iti sunt neajunsurile ???

6)Care e legatura ta cu otreapa Adina.Milf care bantuie pe forum sub cateva clone (tot identificate) mancand cacat ???

7)Din cauza ta si a Adinei.Milf recent Rozkendea a fost banata. Care va e jocul bombelor biologice ???

Taraturile sunt disperate va au ajuns la sfârșit de "carieră" și vor ajunge aurolace.

Asta e soarta basiturilor care au supt pula 20 de ani și n-au realizat nimic în viață

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Să "ascultăm spovedania unei prostituate masculine: Cerrone. Mi s-a spovedit mie, care nu numai că nu am harul Părintelui, dar, nici măcar nu-i sunt enoriaș, fiind ateu convins.

Acest ipochimen, care s-a remarcat prin atacuri, jigniri și amenințări încă de la primele postări cu acest nick-name - ca și cel care a fost banat pentru injurii (Cerone), care în mod evident, este un user vechi rebranduit (nu știu și nici nu mă interesează prea mult cine a fost înainte, a intervenit în conflictul meu cu Vistantric de pe topicul ei, aseară. De 2-3 zile, îi cam fut topicul, datorită înjurăturilor de mamă și altor mizerii născute de creierul ei prăjit și pentru că în cearta ei cu alte fete, dând dovadă de o totală lipsă de solidaritate, "profesională", netrecându-i prin cap că, ce ție nu-ți place, altuia nu-i face. Lucrul de care m-am luat, a fost faptul că, așa cum rezultă din filmulețul postat de ea, face sex normal/anal neprotejat.

Domnul Cerrone, probabil în speranța unor bonusuri/gratuități, a început, dând dovadă de un lingerism grețos să o apere cu ghearale și cu dinții, dându-i limbi la greu.

Să vedem ce spune această nouă piersicuță zemoasă: 

 

#283 icon_share.png>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:
    07 April 2018
  • Reputation:105
  • Locatie:bucuresti

Posted Yesterday, 22:10

picon, on 09 May 2018 - 2:49 PM, said:snapback.png

 

Mai faci sex normal și anal neprotejat? Niște analize, nu pui și tu? 

Da' de ce te  intereseaza ? Ai fi vrut si tu, nu ? Ce mai salivezi !!   :laugh2   :laugh2

Mocofane, atata timp cat n-o cunosti pe Vis, n-ai ce sa vbsti. Taci ca mananci cacat cu polonicul. Habar n-ai ce stie, habar n-ai ce poate. Ca sa nu mori prost, iti spun totusi ca este printre putinele, daca nu singura care stie sa-l puna pe preze exact cat trebuie pe caputz.

Da' ce sa-i spui unui neica nimeni ! Esti atat de departe de realitate ! Serios, habar n-ai, bolovane !

 

 

Care va să zică, Vis pune prezervativul exact cât trebuie pe capul pulii! Restul organului rămâne neprotejat, intrând în pizda prostituatei liber ca pasărea cerului. În niciun caz, nu se poate lua vreo boală lumească. :slap2

 

 

Lingereala continuă...

 

>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:
    07 April 2018
  • Reputation:105
  • Locatie:bucuresti

Posted Yesterday, 23:33

picon, on 09 May 2018 - 10:20 PM, said:snapback.png

Băi curentatule, pozele sunt relevante! 

Ba, da' ce te fute pe tine grija de Vis tantric ? De ce esti pe topicul ei ? Bun, e urata - cum spui, e drogata - cum spui, se fute neprotejat - cum spui, e tot ce vrei tu. Si ce vrei de la ea ? De ce n-o lasi in pace ? 

Iti spun tot eu de ce. Ti-e ciuda ! Da, da, ti-e ciuda ! Ti-e ciuda ca se pisa pa tine, ca nu da doi bani pe tine, ti-e ciuda ca umbli aiurea pe la necoaptele alea de Anita Hering sau Natasha cea Rosie, cu bani multi, iar Vis, mult peste ele, ti-a dat cu tifla si te are la degetul mic   :laugh2   :laugh2

Degeaba ofticosule. Nu vei sti niciodata ce performante are Vis. Vrei ma sa stii ce-i ala un masaj inghinal ? Niciodata nu vei sti. Stai si te-nvarti ca un coi intr-o caldare. Habar n-ai de nimic. Esti amarat. esti mic, esti neinsemnat. Si devii plictisitor. Bleah !

 

 

 

Apoi, a trecut la atac. A continuat apoi și cu Pipilică. Dar, importantă pentru acest topic, e spovedania din primul exemplu.

 

>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:
    07 April 2018
  • Reputation:10
  •  
  • Locatie:bucuresti

 

 

Posted Yesterday, 23:05

picon, on 09 May 2018 - 9:55 PM, said:snapback.png

Du-te fă, panarmo și culcă-te! Ia-l și pe labagiul ăla de Cerrone!

Eu ziceam de cum arăți, nu cum te fuți, că nu știu! De la arăta futabilă, la a fi frumoasă, e o distanță mare, prăjito! Ai craci și cur mișto, dar țâțele sunt un dezastru, iar fața ... știi tu: tâmpă! 

Labagiu esti tu, bai balosule !  Mah prostanacule, tu n-ai cum sa vbsti de Vis cum arata pentru ca n-o cunosti, chiar nu pricepi ?

Da' tu ce fatza ai ? De alienat mintal   :laugh2   :laugh2

Vrei sa te vezi pe desktop ? Boshimanule ! Sperii toate fetele

  • Minus 5
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Completez. Nu credea că Vis înjură de mamă.

 

>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:
    07 April 2018
  • Reputation:105
  • Locatie:bucuresti

 

 

 

Poate vedea aici.

 

 

 

 

 

 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Adică, aici!

 

 

vistantric

5

  • photo-thumb-143417.jpg?_r=1521297158
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 23301 posts
  • Joined:
    14 December 2014
  • Reputation:-16556
  • Locatie:Vâlcea

Posted Today, 18:32

8124-badge-.png

picon, on 10 May 2018 - 4:26 PM, said:snapback.png

Nu știu cine e Sofia.
Dar, da:ai o față tâmpă!

Eh nu stii, poate i-am greșit eu numele...dar i se zicea "cur misto". Eu cred ca mama ta are o față de tâmpă ...si-acolo in mormânt, de-aceea esti asa afectat si trebuie sa repeți neaparat! Sau esti un idiot... 
  • rep_up.png
  •  
  • 0

↔Actul sexual este în mod clar

  • Minus 4
Link spre comentariu

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

Să "ascultăm spovedania unei prostituate masculine: Cerrone. Mi s-a spovedit mie, care nu numai că nu am harul Părintelui, dar, nici măcar nu-i sunt enoriaș, fiind ateu convins.

Acest ipochimen, care s-a remarcat prin atacuri, jigniri și amenințări încă de la primele postări cu acest nick-name - ca și cel care a fost banat pentru injurii (Cerone), care în mod evident, este un user vechi rebranduit (nu știu și nici nu mă interesează prea mult cine a fost înainte, a intervenit în conflictul meu cu Vistantric de pe topicul ei, aseară. De 2-3 zile, îi cam fut topicul, datorită înjurăturilor de mamă și altor mizerii născute de creierul ei prăjit și pentru că în cearta ei cu alte fete, dând dovadă de o totală lipsă de solidaritate, "profesională", netrecându-i prin cap că, ce ție nu-ți place, altuia nu-i face. Lucrul de care m-am luat, a fost faptul că, așa cum rezultă din filmulețul postat de ea, face sex normal/anal neprotejat.

Domnul Cerrone, probabil în speranța unor bonusuri/gratuități, a început, dând dovadă de un lingerism grețos să o apere cu ghearale și cu dinții, dându-i limbi la greu.

Să vedem ce spune această nouă piersicuță zemoasă: 

 

#283 icon_share.png>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:

    07 April 2018

  • Reputation:105
  • Locatie:bucuresti

Posted Yesterday, 22:10

picon, on 09 May 2018 - 2:49 PM, said:snapback.png

Da' de ce te  intereseaza ? Ai fi vrut si tu, nu ? Ce mai salivezi !!   :laugh2   :laugh2

Mocofane, atata timp cat n-o cunosti pe Vis, n-ai ce sa vbsti. Taci ca mananci cacat cu polonicul. Habar n-ai ce stie, habar n-ai ce poate. Ca sa nu mori prost, iti spun totusi ca este printre putinele, daca nu singura care stie sa-l puna pe preze exact cat trebuie pe caputz.

Da' ce sa-i spui unui neica nimeni ! Esti atat de departe de realitate ! Serios, habar n-ai, bolovane !

 

 

Care va să zică, Vis pune prezervativul exact cât trebuie pe capul pulii! Restul organului rămâne neprotejat, intrând în pizda prostituatei liber ca pasărea cerului. În niciun caz, nu se poate lua vreo boală lumească. :slap2

 

 

Lingereala continuă...

 

>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:

    07 April 2018

  • Reputation:105
  • Locatie:bucuresti

Posted Yesterday, 23:33

picon, on 09 May 2018 - 10:20 PM, said:snapback.png

Ba, da' ce te fute pe tine grija de Vis tantric ? De ce esti pe topicul ei ? Bun, e urata - cum spui, e drogata - cum spui, se fute neprotejat - cum spui, e tot ce vrei tu. Si ce vrei de la ea ? De ce n-o lasi in pace ? 

Iti spun tot eu de ce. Ti-e ciuda ! Da, da, ti-e ciuda ! Ti-e ciuda ca se pisa pa tine, ca nu da doi bani pe tine, ti-e ciuda ca umbli aiurea pe la necoaptele alea de Anita Hering sau Natasha cea Rosie, cu bani multi, iar Vis, mult peste ele, ti-a dat cu tifla si te are la degetul mic   :laugh2   :laugh2

Degeaba ofticosule. Nu vei sti niciodata ce performante are Vis. Vrei ma sa stii ce-i ala un masaj inghinal ? Niciodata nu vei sti. Stai si te-nvarti ca un coi intr-o caldare. Habar n-ai de nimic. Esti amarat. esti mic, esti neinsemnat. Si devii plictisitor. Bleah !

 

 

 

Apoi, a trecut la atac. A continuat apoi și cu Pipilică. Dar, importantă pentru acest topic, e spovedania din primul exemplu.

 

>cerrone<

Serious Contributor

  • m.jpg
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 236 posts
  • Joined:

    07 April 2018

  • Reputation:10
  •  
  • Locatie:bucuresti

 

 

Posted Yesterday, 23:05

picon, on 09 May 2018 - 9:55 PM, said:snapback.png

Labagiu esti tu, bai balosule !  Mah prostanacule, tu n-ai cum sa vbsti de Vis cum arata pentru ca n-o cunosti, chiar nu pricepi ?

Da' tu ce fatza ai ? De alienat mintal   :laugh2   :laugh2

Vrei sa te vezi pe desktop ? Boshimanule ! Sperii toate fetele

 

Pune prezervativul doar pe capul pulii??? :slap2

Ai-de pula mea! Problema nu e ca ramane restul matarangii fara protectie,ci faptul ca nu are cum sa nu cada de pe pula.

De unde pula mea apar toti retardatii astia??

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...