Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iti aduc foarte multi bani , de asta locuiesc cu parintii si sunt un distrus fara niciun viitor.

 

E frumos in ghena comunista din Berceni ,  lasata mostenire ?

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Uite un Tolomacus Cercopithecus in varf de copac

 

Ma bag sa-i tai cracile de sub picioare , sa se duca de-a duru , spala-ti curu'  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Uite un Tolomacus Cercopithecus in varf de copac

 

Ma bag sa-i tai cracile de sub picioare , sa se duca de-a duru , spala-ti curu'  

Rujatule mai bine te bagi sa-i sugi pula ca asta sti sa faci,peste tot numai pe mine ma vezi cred ca nu scapi nefutut ca prea ma cauti cu gura 

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si cartile de gramatica iti aduc bani...dar n ai de unde sa stii tu

Vezi ti de alea de joc...sa ne spui cand iti intra royala

Vezi Christiano , nu ai rezistat tentatiei sa iti dai puncte cu zecile de mii.

Si la ce folosesc ?

Apropo , in locatia de la Blom Bank nu te duci....?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Rujatule mai bine te bagi sa-i sugi pula ca asta sti sa faci,peste tot numai pe mine ma vezi cred ca nu scapi nefutut ca prea ma cauti cu gura 

 

Din ce cotlon ai mai aparut si tu ?  Arata postarea unde te-am jignit , ca altfel de fut , mintenas , mos Teaca .

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Vezi Christiano , nu ai rezistat tentatiei sa iti dai puncte cu zecile de mii.

Si la ce folosesc ?

Apropo , in locatia de la Blom Bank nu te duci....?

Nu-l mai lasa Antonella

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce cotlon ai mai aparut si tu ?  Arata postarea unde te-am jignit , ca altfel de fut , mintenas , mos Teaca .

cum unde ? cand vezi numai clone si strici topice .Te bagi in seama ca tampxul in pizda

  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

cum unde ? cand vezi numai clone si strici topice .Te bagi in seama ca tampxul in pizda

 

Te-am pus sa arati postarea unde te-am jignit .

 

Daca mai multi insi semnaleaza clonele tale , cu care intervii peste tot si iti fac observatie ca minti inseamna jignire ?

 

Eu nu stric topicele fetelur si fac off topic cu clonele toata ziua ca tine inducand in eroare

 

Te-ai mutat de la Bubu la Simona13 unde procedezi in acelasi fel si te labaresti pe acolo cat e ziua de lunga . M-ai vazut pe mine pe acolo cu atatea interventii cate ai tu sau in alta parte ? Spune berbecule .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-am pus sa arati postarea unde te-am jignit .

 

Daca mai multi insi semnaleaza clonele tale , cu care intervii peste tot si iti fac observatie ca minti inseamna jignire ?

 

Eu nu stric topicele fetelur si fac off topic cu clonele toata ziua ca tine inducand in eroare

 

Te-ai mutat de la Bubu la Simona13 unde procedezi in acelasi fel si te labaresti pe acolo cat e ziua de lunga . M-ai vazut pe mine pe acolo cu atatea interventii cate ai tu sau in alta parte ? Spune berbecule .

oligofrenule in caz ca nu ai inteles pana acum tu ma jignesti numai prin faptul ca esti inscris pe nimfo cu mine.

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vezi Christiano , nu ai rezistat tentatiei sa iti dai puncte cu zecile de mii.

Si la ce folosesc ?

Apropo , in locatia de la Blom Bank nu te duci....?

Nu prea iti inteleg interesul pentru punctele mele...altii au cu sutele de mii...pe ei i ai intrebat ?

Recomanzi ceva la bloom?😂

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

oligofrenule in caz ca nu ai inteles pana acum tu ma jignesti numai prin faptul ca esti inscris pe nimfo cu mine.

Ar trebui sa te simti onorat ca te baga cineva  in seama , ca de o perioada buna de timp vorbesti doar cu clonele tale cu  care minti in permanenta si induci userii in eroare  cu recenziile tale cacacioase de 10 , ba chiar iti si autopunctezi postarile imbecile  , ca de , suferi de puncte de reputatie

 

Pe Nimfo e singurul tau loc unde iti mai desfasori jocul acesta murdar   , ca dincolo ai fost banat de pe toate conturile ptr. aceste practici mincinoase

 

PS: Ok , am retinut ideea  , observ ca nu concepi sa-ti ceri scuze ptr. ca ai gresit ptr. a N-a oara  si sa-mi arati ce ti-am cerut , mos proxenet si libidinos  . Sa vezi de acum incolo off topic , exact acolo unde iti promovezi fetele , contra comision , ajutat de clone si Recenzile  mincinoase. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Ce p.m. vrea iar, știuletaru'?

PLM, iar l-ati bagat in seama si acum se crede mare patron. Nu stiu cum naiba are tupeu sa vorbeasca el de recenzii.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...