Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Sconcsule, degeaba tot o dai cu pozele, dupa ce v-am aruncat atatea galuste, pe care le-ati halit.

  

 

Free Willy ii zice.

Aduna-te, Ioano.

Mi-a spus o sursa serioasa de pe aici ca tu esti pe bune maestru bucatar in Thailanda.

Asta da realizare.

Parol !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Spune drept , asa cum se prezinta Vistantric , nu ai vrea sa o impulesti macar o data ?

 

Nu, pentru ca :

1. imi este frica de psihopate, nu stii ce reactii pot avea

2. asta se fute neprotejat, deci risc mare de BTS

3. pentru ca se drogheaza

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asta este de bine...zice internetul.

Cam picant gatesc aia pe acolo...

 

:)

Bravo lui,meseria e meserie,din experienta,lumea apreciaza foarte mult pe cei responsabili,care isi fac treaba . :)

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ioane, astora ca tine li se spune buffalo in Thailanda.

Bre,da matale cum te simti sa fii sluga unora care au coborat din cocotier acum 10-15 ani,care sunt vreo 01% ca restul tot in cocotier traiesc.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pisatul  stie mai bine cum a stat  treaba in @SATULCUPROSTI  si care era cel mai prost  , doar si-au facut cont SP  comun , pe care au defilat aceeasi 8-9 prosti clonati (declarati)  , cu schimbul , dupa care s-au futut  intre ei , s-au certat  si s-au turnat  in toata aceasta colaborare  , ca nu le iesea schema de lucru  pe care si-o propusesera

 

 

O splendoare , ce mai  =))

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pisatul  stie mai bine cum a stat  treaba in @SATULCUPROSTI  si care era cel mai prost  , doar si-au facut cont SP  comun , pe care au defilat aceeasi 8-9 prosti clonati (declarati)  , cu schimbul , dupa care s-au futut  intre ei , s-au certat  si s-au turnat  in toata aceasta colaborare  , ca nu le iesea schema de lucru  pe care si-o propusesera

 

 

O splendoare , ce mai  =))

Imi aduc aminte ce umilinte ai indurat atunci :laugh2 Cum ai pierdut 3 nopti sa-mi banezi clona identica,aruncata ca momeala :laugh2 Cum ti-ai dat 140 mii de puncte cu mucischetarii,puncte evaporate in fix 4 min.

Ai a fost din ciclul "cum sa platesti 10 conturi SP si sa ajungi prostul satului" :laugh2  :laugh2

post-4015-0-79493500-1526289889_thumb.png

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Imi aduc aminte ce umilinte ai indurat atunci :laugh2 Cum ai pierdut 3 nopti sa-mi banezi clona identica,aruncata ca momeala :laugh2 Cum ti-ai dat 140 mii de puncte cu mucischetarii,puncte evaporate in fix 4 min.

Ai a fost din ciclul "cum sa platesti 10 conturi SP si sa ajungi prostul satului" :laugh2  :laugh2

 

Parinte,pagina 666 sa mi-o dedici mie,da? :)))

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...