Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 
 
   Mai este nevoie sa mai repet inca o data, ceea ce spun de vreo 4 ani, cand va ziceam ca aici s-au/v-ati strans toate jegurile penale ale societatii reale, cancerul lumii virtuale, majoritari bosketari si fara pic de viata reala activa ?
   Ce spovedanie bai panaramelor semicentenare prapadite, bai hemoroizilor vorbitori, bai relicvelor cripto-comuniste impotente, a cui spovedanie ?... faptul ca hartuiti nonstop de cativa ani  4-5 balamute dilii, isterice si cu nervii in piuneze, vai mama si conditia lor psihica, fortandu-le sa se mascareasca cot la cot cu voi, care sunteti jegul societatii, niste panarame prapadite, niste impostori si parodii de barbati care va petreceti viata exclusiv pe haznaua asta de site, asta inseamna spovedanie ma parazitilor parlitzi ?
 Multe dintre fiintele astea amarate, sunt asa cum sunt  ajungand atat de debile sa trateze toti barbatii ca pe niste buhai, tocmai din cauza unor jeguri penale ca voi fara caracter si onoare, care mereu veti profitata si veti incerca sa profitati de pe urma femeilor, tratandu-le ca pe ultimile gunoaie.
  Cat de idioata si cretina poata fi pulimea prezenta aici, ca din panarame si jeguri penale, gen picon, pipilica, clonele lor, cat si restul tiganilor si bosketarilor borfasi care le canta in struna, sa creada ca jegurile astea penale chiar apara conditia umana, demnitatea femeilor, indiferenta ca panarame sau serioase, indiferent ca prostituate sau civile, ori ca dau 2 bani pe pulimea interesata de aventuri sexuale prezenta aici incercand s-o informeze corect, cand scopul lor este doar de promovare mincinoasa contra beneficii, proprii, si nu interesul comunitatii de buhai in calduri, handicapati si oligofreni care aday de cretino sunt de ajung sa puna botul la ce cacat mananca panaramele astea scapatate nonstop de atatia ani p-aicilea ? 
   Bai astea, care va considerati muieri/fomei, pupeze, mitze bicicliste si alte impatimidete de radio santz si semitze, indiferent ca bagaboante sau femei serioase, in cautare de pula sau de portofel, cum pula lu hector vreti sa fiti respectate si sa fiti tratate ca niste fiinte umane, daca voi de dimineata pana seara stati cu boturile, raturile si alte ciocuri in aceiasi toaca de fecale, mancand cu aceiasi pofta acelasi rahat cu boskeraii de va®za ai forumului, atat de lesinati sunteti toti si toate ?
   Valabil pentru toate muierile prezente aici, daca voi nu va respectati, stand de vorba cu porci misogini gen picon, pipilica si alti oligofreni, majoriatea semicenterani libidinosi scarbosi, atunci sa nu va asteptati ca alte persoane, majoritatea straini si necunoscuti sa va respecte, toate sunteti exact ceea ce scoateti pe gura/taste aici cat si de acelasi nivel si caracter al partenerilor/amicilor de discutii pe care ii aveti.

 

Spovedeste-te si marturiseste-ti toate pacatele daca vrei sa primesti Sfanta impartasanie :pope

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ati hotarat sa intrati in greva ? :D

Ai-de PLM,de ieri de la 8 dimineata pana la 3 noaptea te-ai luptat cu Diavolul din tine,dar intr-un final ai reusit sa alungi Demoni ce salasluia in mintea si trupul tau.

Iacata ca ritualurile de exorcizare conduse de insusi Sfantul Parinte au dat roade si calea spre mantuire tu ai gasit. :pope

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

  Hai sa fac o exceptie si sa raspund unui neica nimeni, o pielea pulii zbarcite, unui alt rahat uscat pe batz, bosketar de santz care esti si tu, un alt gunoi din multitudinea celor prezente aici, carora nu m-am obosit sa le raspund prea des, muindu-i random doar din an in paste, dar vreau sa lamuresc pulimea asupra unui aspect, acela ca nu am conturi pe alte site-uri iar aici acesta este singurul meu cont, fiind fiind banat pe primul(avand acelasi nick si personalitate, fiind si cea reala de altfel) pentru ca deranjam jegurile penale de pe sectiunea constanta, a  doua mare piata in ceea ce priveste infractionalitatea, mizeria umana si proxenetismul organizat dupa bucale, adunand si integrand toate jegurile din tara si de la tara venite coocsate de foame, puse pe capatuit si facut bani cu orice pretz si prin orice mijloace .
   Bai proxenet clonat si debil, pe langa faptul ca esti probabil vreo cioara proasta semicentenara si semianalfabeta de periferie, ma esti si paranoic. Este de ajuns ca abia suport mizeria si infectia asta prezenta aici, de ce mi-as face cont si pe rahatul ala de site, care a fost conceput si este condus tocmai de cele mai mari lepre, jeguri umane, infractori si alti proxeneti care au plecat tocmai de aici, fosti moderatori si promotori/proxeneti de frunte de la inceputurile acestui site/gunoi ???
  Am fost banat pe contul vechi pentru ca m-am pishat pe ochii unui proxenet bulangiu care inca mai este activ si in mare verva pe sectiunea din constanta, care cauta atunci pisat show-uri si sa umileasca si mai mult categoria asta amarata de femei, nefiind suficient ca-s batute de soarta, majoritatea dintre ele ajungand niste ruine ale femeilor ce ar fi ptut fi daca ar fi intalnit un barbat normal in viata lor, complet distruse fizic si psihic la varsta a doua, dar mai voia sa le mai si chise in freza, slobozul pe ochi neumilindu-le suficient in mintea lui si a multora perversa si bolnava, de muisti schizoizi si sociopati care gandesc despre majoritatea si trateaza femeile in asemenea hal.
   Nici nu ma oboseam sa-ti raspund halucinatiilor bai ciorete semianalfabet daca nu pomeneai de site-ul concurent, care nici macar ca vizitator nu am avut curiozitatea sa-l deschid vreodata, fiindu-mi suficienta informatia, cum ca majoritatea secaturilor sinistre ca voi aveti conturi si pe acolo, lucru pe care doar proxentetii si prostiuatele sunt dispusi sa-l faca, traind exclusiv din asta, site-uri de acest gen punandu-le coltul de paine zilnic pe masa.
 
    Repet pentru toate femeile prezente aici, indiferent ca panarame de doi bani sau de bun simt, ca prostituate fomiste de duzina sau civile, in cautare de aventura, pula sau de portofele, atata timp cat singure nu va respectati voi insiva, comportandu-va ca niste tzatze si mitze biciliste bagand in seama toti impotentii si nefututii isterici si frustrati de acest fapt, toate cazaturile si libidinosii limbisti semicentenari si impotenti ca majoritatea celor prezenti aici, ori mascarindu-va zilnic cu panaramele astea penale si infratoare, niste parodii si impostori de barbati, sa nu va asteptati vreodata ca vreun barbat sanatos la cap sa va respecte si sa interactioneze cu voi, pozind la modul cel mai ipocrit in femei decente, cand vede cat de disperate si la ce nivel mental-moral sunteti.
  Cand va puneti fustele in cap, ridicati coada, intrati in cocina si mancati din troaca, sa nu va suprinda faptul ca o sa va manace porcii si o sa aveti parte numai de cei ca ei, in loc sa aveti puterea, demnitatea si bun simtul sa-i lasati sa se futa si sa se manance intre ei singuri.
 
  

 

Acum pot spune ca spovedania ta e completa si ai dreptul sa primesti botezul Sfantului Parinte Pipilica.

Fii binecuvantat copilul meu cu suflet bun! :pope 

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

O sa vina si ziua cand Cristinuca o sa se spovedeasca,simt asta in urina.

O sa citesc cu mare atentie spovedenia limburicului anal Cristi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

Coaie ce pulea mea cauti pe topicul asta ? Ti-a dat drumul stapana ta din lesa ?

sezi bland

nu vrei sa-ti iau toate raioanele in pula

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

Pai sa nu imi bag pula in gura ta de cretinoid ce esti si vezi in stanga si in dreapta numai proxeneti, curve si interlopi ???

Apeleaza cu incredere: https://spital-obregia.ro/contact/

 

Spitalul Clinic de Psihiatrie

“Prof. Dr. Al. Obregia”

Sos. Berceni nr. 10, Sector 4, 041914, Bucuresti, Oficiul postal 8

E-mail:

[email protected]

Telefoane centrala:

021/334.42.66 334.49.73 334.49.93 334.79.94 334.44.83 334.51.75

Relatii cu publicul

021/334.42.66 – INT 379

Secretariat:

Tel: 021/334.82.50

Fax: 021/334.71.64

Manager:

021/334.82.50

Seviciul achizitii publice:

021/334.90.69

Serviciul RUNOS:

021/334.86.57

CUM AJUNGEM ?

Accesul în spital se face prin intrarile din :

  • Soseaua Berceni nr.10
  • Strada Emil Racovita

La spital se poate ajunge cu :

  • Mijloace de transport in comun

    – Autobuze : 232 in Soseaua Berceni (statia Spital Dr. Marinescu)

    312 in Strada Emil Racovita (statia Spital Dr. Alexandru

    Obregia)

    -Troleibuze : 74 in Strada Emil Racovita (statia Spital Dr. Alexandru Obregia)

    -Tramvai : 11– pana la Piata Sudului

    – Metrou – pana la Piata Sudului /Aparatorii Patriei

  • Taxi , autoturism personal

    -accesul autoturismelor in spital nu este permis, cu exceptia celor

    care transporta persoane nedeplasabile

 

:laugh2

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cine mai doreste

Cine mai pofteste

Sa se spovedeasca

Sa se mantuiasca.

:pope  :pope  :pope 

Asteapta si sfinția ta sa treaca efectul pastilelor
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Spovedeste-te,primeste botezul Sfantului Parinte Pipilica si apoi vedem daca mai spui ca nu exista mantuire.

Sunt ateu convins....Am niste principii ale mele
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Fiecare om are un nume si inainte de toate e om si un psihopat nu mai poate percepe fiinta, stiu...si de aceea in repetate randuri isi inchipuie ca poate face el curva din cel ce nu-l cunoaste. Esti un superficial si cu probleme psihice, inspiri mila...Nu iti poti face un loc printre oameni cand nu esti in stare sa vezi ce animal turbat te dai ca esti!

Culcă-te, fă!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Spovedania unei tirfe

In urma cu trei zile, Tatiana a implinit 18 ani, iar faptul ca a ajuns la virsta majoratului o bucura, dar o si deranjeaza. De acum va trebui sa ocoleasca "garda" cum se va pricepe mai bine, altfel se poate trezi pe negindite dupa gratii. Iar ei nu i-ar conveni deloc sa piarda timpul prin puscarii. Tot ce vrea Tatiana acum e sa ajunga la Istanbul si sa se culce cu turcii cum stie mai bine, "pina cind o vrea Dumnezeu". Asa ii place ei sa spuna: "Voi face asta pina cind o vrea Dumnezeu. Nu ma intereseaza ce crede lumea despre mine!"

 

Povestea Tatianei, asa cum ne-a dezvaluit-o ea, cu limbajul simplu al unei fete care nu a reusit sa termine decit opt clase, este totodata banala si impresionanta. "Prima oara am ajuns in Turcia cind aveam 16 ani. M-a dus acolo Iulian Stanciu, un barbat pe care nu-l cunosteam aproape deloc. El stia bine cum merg treburile si, cum am ajuns la Istanbul, m-a cazat la un hotel plin numai de romance si rusoaice care venisera impreuna cu ?pestii? lor."

Pentru Tatiana, prima seara petrecuta pe meleagurile turcesti a insemnat o camera ingusta si mizerabila, care nu semana deloc cu inchipuirea ei zamislita din promisiunile proxenetului ce o luase de acasa. A doua zi de dimineata avea sa inceapa cariera ei de curva. De la ora 9.00 dimineata pina la 6.00 seara a "facut" fara probleme trei clienti. "Proxenetul m-a trimis la treaba intr-un restaurant din apropiere. De abia m-am asezat la o masa si trei barbati m-au intrebat daca vreau sa ma duc cu ei o ora sau doua. In prima zi am avut ce alege. Am plecat cu unul dintre ei la un hotel."

 

Din acel moment, Tatiana a inceput sa "produca", fiind nevoita sa faca fata unei concurente acerbe: in acea zona a orasului inca 150 de romance si rusoaice se bateau pentru clienti. Timiditatea debutului a fost insa depasita foarte repede.

"Ajunsesem sa ma culc cu trei-patru barbati pe zi si cu unul-doi pe noapte. Dormeam foarte putin. Doar in zilele de sarbatoare, cind turcii veneau mai rar, reuseam sa ma odihneasc. Pentru o ora, clientii imi dadeau 15 dolari, iar pentru o noapte 100 de marci."

 

In fiecare seara, dupa o zi de munca grea si apasatoare, Tatiana era asteptata in fata hotelului cel mizerabil in care avea inchiriata o camera, de proxenetul ei, Iulian Stanciu. Deseori injurind-o si chiar lovind-o, acesta ii inhata fetei toti banii adunati. Citeodata, daca nu era multumit de cit primea, "pestele" o ducea in camera ei, o dezbraca si o controla pentru a verifica daca nu a ascuns ceva prin partile intime.

 

"In fiecare zi trebuia sa ?produc? o anumita suma de bani, pe care mi-o cerea el. Daca-i aduceam mai putin ma batea, lovindu-ma cu pumnii in burta si in cap. Dupa aia, a doua zi, ma punea sa vin cu mai multi bani."

 

"Unii erau batrini si uriti si ma scirbeau, dar intorceam capul in timp ce ma lucrau"

Dupa vreo doua saptamini, fata a fost vinduta unui alt proxenet. Spre deosebire de primul stapin, acesta ii mai cumpara, pe linga hrana, si ceva imbracaminte.

Totul era un calvar de nesuportat, iar Tatiana nu-si mai dorea decit sa se intoarca acasa. Era insa o marfa prea buna in miinile proxenetului sau, care o tinea tot timpul sub observatie. Pina la urma, salvarea a venit tocmai de la cei de care i se poruncise sa se fereasca. Intr-o zi a fost prinsa de "garda", cum le spune ea echipajelor de politie turcesti, iar apoi a fost expulzata.

 

Ajunsa din nou in Romania, Tatiana a uitat destul de repede cosmarul trait in Istanbul. Amintirea batailor si umilintelor a lasat locul dorintei de capatuiala. In citeva zile, ea si-a strins bani de drum si s-a intors la turci, de data asta pe cont propriu.

"Deja stiam ce trebuie sa fac. M-am cazat la un hotel si m-am pus pe treaba. Intr-o luna de zile am strins un milion jumatate de lei. Ma culcam cu oricine. Unii erau batrini si uriti si ma scirbeau, dar intorceam capul in timp ce ma lucrau. Faceam totul pentru bani."

Fata spune ca, atit timp cit ii multumea, clientii se purtau frumos. Daca nu erau satisfacuti, ei deveneau batjocoritori, ba chiar violenti.

Tatiana a avut de-a face cu tot felul de oameni, care mai de care mai ciudati. Se intimpla ca, in zilele de sarbatoare, unii turci, mai evlaviosi, sa se roage lui Alah, ingenunchiati pe nelipsitul covoras, dupa care sareau voiosi in asternutul pingarit al brailencei noastre.

"Citeodata lucram in grup, alaturi de alte fete. Unele erau bolnave si am incercat sa ma feresc de ele pentru ca se culcau cu multi barbati fara a le spune de boala lor. O romanca care avea sifilis l-a mai dat la inca doua femei ce au facut-o cu un barbat care fusese cu ea. Eu n-am luat nici o boala. Doar am racit odata pentru ca ma spalam cu apa rece. La hotel curgea foarte rar apa calda."

Alte curve nu au fost la fel de norocoase. Tatiana a vazut cum una dintre ele, care avea hemoragie genitala, aproape ca a fost lasata sa moara de proxenetul ei, care a dus-o la spital in ultima clipa.

Cit despre protejarea partenerului sau partenerei, "devoratorii" de sex din capitala Turciei nu prea dadeau doi bani. Tatiana a vazut cu ochii ei cum sapte fete bolnave de SIDA, testate impreuna cu ea la un spital, ieseau la "produs" fara sa aiba macar habar de ce inseamna un prezervativ.

"Nu am gasit deocamdata pe nimeni care sa ma merite"

Dupa ce s-a dat turcilor o luna incheiata, Tatiana a gindit ca are nevoie de o pauza. A luat banii strinsi, 1,5 milioane de lei la nivelul anului '96 si s-a intors acasa. Acolo o astepta o familie numeroasa si hamesita. Maica-sa i-a deschis in prag nu bratele, ci un portofel gol, pe care spera ca odrasla ei il va umple. Fata a dat ceva bani in casa, dar nu s-a uitat nici pe ea. A luat grosul cistigului si a plecat la Bucuresti, unde timp de trei saptamini si-a facut de cap prin baruri si discoteci. Odata banii terminati, Tatiana a plecat direct la Istanbul si a luat-o de la capat. Aceeasi poveste s-a repetat, de atunci si pina acum, de trei ori. Fata se lasa adinc patrunsa de duritatea vietii pe meleaguri straine, dupa care se intorcea acasa, unde se relaxa tocindu-si rapid incasarile.

Virsta majoratului a prins-o acasa, la Braila. De acum va fi mai greu. Daca o mai prinde "garda" de doua ori, ea va infunda puscaria. Nu ii pasa insa! Odata cu placerea clientilor, meseria i-a intrat in singe si nu se mai poate dezbara de ea. "Nu as mai putea sa fac altceva si nici nu vreau sa fac altceva!" Tatianei nu-i pasa de gura lumii si chiar are o impresie foarte buna despre ea. "Nu vreau sa ma indragostesc, pentru ca nu am incredere in barbati. Nu am gasit deocamdata pe nimeni care sa ma merite", spune aceasta braileanca de 18 ani, care si-a descoperit personalitatea prin odaile hotelurilor turcesti ieftine, culcindu-se pina acum, dupa propriile estimari, cu aproape 600 de barbati. Nici o boala ca SIDA nu ar putea sa o abata din calea pe care si-a ales-o in viata. "Daca ma imbolnavesc, ma tratez si gata!", zice Tatiana, increzatoare ...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...