Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

oarba dupa voi ca tare basiti mai sunteti

 

 

hai ! potopul acum =))

Mamaie,mai tragi fă basitura clienții de pula să te mai fută odată și apoi să le ceri bani??

Link spre comentariu

Nu s-a jurat Miskin, orezarul ca pana in septembrie nu mai intra pe forum ?

Ce repede trece timpul :D

 

vezi ca faci confuzzie ... orezar e pisalaul ... =)) am zis ca-i fac pomana cu o masa mai de doamne ajuta la o carciuma serioasa sa faca diferenta la menu =))

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

prostule, de platit a platit dar nu mi-a platit timpul pe care mi l-a pierdut cat despre futut ... lasa-o asa cum a cazut

Fă taratura distrusă,cum PLM să plătească cineva pentru timpul pierdut, când tu l-ai invitat la tine pentru că erai leșinată de foame.

Ta taratura ești bătrână, urâtă cu spume, proastă de bubui, jegoasă și neîngrijită....Cum PLM să plătească cineva pentru compania ta? Unui om normal i-ar fi rușine să se afișeze cu tine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Fă taratura distrusă,cum PLM să plătească cineva pentru timpul pierdut, când tu l-ai invitat la tine pentru că erai leșinată de foame.

Ta taratura ești bătrână, urâtă cu spume, proastă de bubui, jegoasă și neîngrijită....Cum PLM să plătească cineva pentru compania ta? Unui om normal i-ar fi rușine să se afișeze cu tine

 

fara injuraturi.

mersi

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

fara injuraturi.

mersi

:wave

Corect! Numai că postarea asta, e pistol cu apă, în comparație cu ce emit alți useri, în mod frecvent.

Și, da! Este o idee să-i avertizezi în scris, pe topicul respectiv, pe contravenient! Ca și pe cei ce fac reclamă altor fete pe secțiunile de recenzii.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...