Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Recomamdarea mea e sa incerci live

O sa imi multumesti

Merci de recomandare, dar n-o sa incerce nimic mai mult decat troleala pe topice
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

"Very good, young padawan, but you still have much to learn"

Fan George Lucas si ale sale filme? Replica in sine, servita colegului, imi spune multe despre dumneavoastra  Hm, mi-ati trezit interesul...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Fan George Lucas si ale sale filme? Replica in sine, servita colegului, imi spune multe despre dumneavoastra Hm, mi-ati trezit interesul...

Fan inrait🙂 Plus Star Trek, Stargate, Marvel... Lista e lunga...
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Am o intrebare daca poti sa imi raspunzi...esti maritata?lucrezi pe cont propriu..?

De ce te-ar interesa pe tine starea mea civila, in contextul in care singura interactiune pe care o poti avea cu mine incepe si se termina la usa apartamentului meu? Iar a doua intrebare e penibila, chiar daca as avea "protectie" crezi ca ti-as spune tie? Nu stiu de unde tot apareti cu conturile astea vechi, nefolosite de ani de zile si puneti intrebari aiurea...
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Povestire din gradina Edenului.

 

Si era lumina, multa lumina. Si erau flori, flori multe,i parfumate si viu colorate. Campuri cu flori si iarba ce se miscau in adierea suava a unui vanticel primavaratec. In mijlocul campului un stejar imens trona semet peste imprejurimi. Plutesc usor pe airipile vantului spre acel copac. Zaresc din departare un trup gol. Trup de femeie nou creat fara ifose de clepsidra, para sau 90,60,90. Trup de femeie ancestrala precum cel din statuietele dacice. Paru-i brunet misca usor sub adierea batailor de la apripile fluturilor. Privesc de jur imprejur, de sus in jos.  Era singura si imi zambea sagalnic. In mainile ei catifelate zaresc un mar. Printre ramurile infrunzite ale copacului un sarpe se unduia. Gandesc ca acea faptura feminina nu poate fi decat Eva. Continui cu gandul si realizez ca nu pot fi decat Adam.  Acum stiu cine suntem. Privesc la trupul ei voluptos tolanit in iarba, la ochii patrunzatori, la marul acela perfid  ce acum statea intre picioarele ei.  Pret de o secunda realizez ca sunt pe cale de a comite pacatul si de a pasii pe calea cunoasterii. Impacat cu acest gand musc cu nesat din mar...

 

PS Restul e greu de descris si de povestit

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Povestire din gradina Edenului.

 

Si era lumina, multa lumina. Si erau flori, flori multe,i parfumate si viu colorate. Campuri cu flori si iarba ce se miscau in adierea suava a unui vanticel primavaratec. In mijlocul campului un stejar imens trona semet peste imprejurimi. Plutesc usor pe airipile vantului spre acel copac. Zaresc din departare un trup gol. Trup de femeie nou creat fara ifose de clepsidra, para sau 90,60,90. Trup de femeie ancestrala precum cel din statuietele dacice. Paru-i brunet misca usor sub adierea batailor de la apripile fluturilor. Privesc de jur imprejur, de sus in jos. Era singura si imi zambea sagalnic. In mainile ei catifelate zaresc un mar. Printre ramurile infrunzite ale copacului un sarpe se unduia. Gandesc ca acea faptura feminina nu poate fi decat Eva. Continui cu gandul si realizez ca nu pot fi decat Adam. Acum stiu cine suntem. Privesc la trupul ei voluptos tolanit in iarba, la ochii patrunzatori, la marul acela perfid ce acum statea intre picioarele ei. Pret de o secunda realizez ca sunt pe cale de a comite pacatul si de a pasii pe calea cunoasterii. Impacat cu acest gand musc cu nesat din mar...

 

PS Restul e greu de descris si de povestit

Mmm... cred ca am fost izgoniti din rai doar ca sa-l readucem din cand in cand pe pamant, cu parfum de mar si culoare aurie de floarea-soarelui🙂
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator pussy_lover
Reputație: 0

o doamna voluptoasa, extrem de prietenoasa si de lipicioasa. am stabilit ieri o intalnire , insa neprevazutul apare si..a trebuit sa anulez. fiind insa foarte aproape de ea am zis totusi sa intru, sa ma scuz si sa i promit o revenire in perioada imediat urmatoare. au urmat insa 10-15 min extrem de intense

 

scumpa domnita, MULTUMESC!

ESTI O PROFESOARA IN AMOR, IAR EU DOAR CE AM RAMAS CU RESTANȚĂ

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

o doamna voluptoasa, extrem de prietenoasa si de lipicioasa. am stabilit ieri o intalnire , insa neprevazutul apare si..a trebuit sa anulez. fiind insa foarte aproape de ea am zis totusi sa intru, sa ma scuz si sa i promit o revenire in perioada imediat urmatoare. au urmat insa 10-15 min extrem de intense

 

scumpa domnita, MULTUMESC!

ESTI O PROFESOARA IN AMOR, IAR EU DOAR CE AM RAMAS CU RESTANȚĂ

Te voi reexamina cu mare atentie!ðŸ˜

post-285560-0-49363600-1565688291_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

Buna, inceec sa dau de tine dar nu raspunzi la tel 0737.---.677.pup

Ai numărul în titlu - 074840586. Cu plăcere. Dac-aș fi în locul Evei, nu te-aș primi; nu treci testul de IQ.

Link spre comentariu

Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

Ai numărul în titlu - 074840586. Cu plăcere. Dac-aș fi în locul Evei, nu te-aș primi; nu treci testul de IQ.

0748405863. Și eu pic testul de IQ. Scuze Eva că 'am murdărit' topicul.

P.S.: gabytzu85, dac-ajungi la Eva, n-ai să regreți, crede-mă!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...