Sari la conținut

Challenge!


Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Fratele meu, banii au plecat deja. Am scris la destinatar: TZEPOSU-SOFISTICATU''. Sper sa ajunga. Vei fi placut surprins de suma, te asigur. Abia astept intalnirea noastra, nimfomana mica. 

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Fratele meu, banii au plecat deja. Am scris la destinatar: TZEPOSU-SOFISTICATU''. Sper sa ajunga. Vei fi placut surprins de suma, te asigur. Abia astept intalnirea noastra, nimfomana mica. 

Si io abia astept.......BANII :laugh2 i-ai spus lu`aia la ghiseu ca mi-am schimbat poza???ca aia ma stia numai cu luleaua-n gura...... :pimp

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Si io abia astept.......BANII :laugh2 i-ai spus lu`aia la ghiseu ca mi-am schimbat poza???ca aia ma stia numai cu luleaua-n gura...... :pimp

Stai linistit, le-am dat ambele poze. Oricum, esti incon-fund-abil. Cine dracu n-a auzit "la" Capitala de sofisticatul tzepos. Rugamintea mea e sa nu ma dezamagesti. Sa ma simt cu tine cel putin la fel de bine cum ma simt cu Anda de exemplu.

P.S. Pot sa iau o coasta suvenir?

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

P.S. Pot sa iau o coasta suvenir?

poti sa ma iei cu totu`....ca banii vorbesc,banii vorbesc :laugh2 aproposito...ai ceva pus deoparte???Plm...fumez mult,ma clatesc  numa` cu Evian si Perrier,de mancat...sunt la dieta(ce norocos esti)consumabile numa` de lux(daca aude Chris73 innebuneste)...intr-un cuvant imi place dezmatzul si spargerea de bani... te tine??? :laugh2

Daca DA...pune-mi pe mail un extras de cont...ca de vorbe sunt satul :laugh2

 

Nellu si Sofisticatu, vechi prieteni, se-ntalnesc intr-un bar, la o bere.

- Tu cu ce te mai ocupi mai Nellule?

- Cant la piculina Sofisticatule!

- La ce?!

- La piculina, la piculina! Sunt si in orchestra simfonica..., facem si turnee internationale!

- Oooo, grozav...vin dolarii ca pe banda...

- Nu prea! Am cantat anul trecut pentru regina Angliei. Ea adora muzica. A spus curtenilor:

- "Umpleti-le instrumentele cu aur!".

- Tuba se umplea cu aur; contrabasul se umplea cu aur; si eu cu blestemata asta de piculina. Am cantat apoi si pentru regele Iordaniei. Si el iubea muzica. A spus guvernantilor:

- "Umpleti-le instrumentele cu argint!". - Tuba se umplea cu argint; contrabasul se umplea cu argint; si eu cu blestemata asta de piculina. Am cantat dupa aceea si pentru "tarul" Rusiei. Asta uraste muzica. A spus subordonatilor:

- "Sa le bagati instrumentele alea in cur!"

- Tuba nu incapea; contrabasul nu incapea; si eu cu blestemata asta de piculina...

 
 
Nu conteaza daca esti sarac sau bogat. Conteaza sa ai bani! :laugh2
Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Tzeposule, alaturi de mine o sa traiesti ca-n sanul lui Adam (sau in Rai, cum vrei). Uite, in jumatate de ora ma urc in avionul personal si ne vedem la "Carul cu bere" peste doua ore (la dracu, habar nu am unde e, stiu doar ca e in Bucuresti). Te tzuc faratele meu si te las acum ca ma asteapta nevasta. Nu de alta, dar azi e zi de salariu.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Euflo merge la magazinul "ferometal" :

-Buna ziua, asvrea un burlan scurt,de vreo 30 cm.

-La ce va trebuie,daca nu sunt prea infiscret?

-Pai vreau sa fut pisicu' si al dracu' zgarie, asa ca il bag in burlan cu labele iauntru si gata...

 

Ii da ala burlanul si pleaca Euflo fericit.

Dupa cateva zile, se intoarce.

-Buna ziua, burlan cu cot aveti?

- Pai asta la ce va mai trebuie? Ala nu a fost bun?

-Ba da, da' acum vreau sa-l si pup in bot!

  • Like 1
Link spre comentariu

In fata superbului palat al lui Vyypuss opreste un autobuz, plin cu femei in varsta:
-Iarasi turisti? intreaba Vyypuss pe paznici.
-Nu, domnule, soacrele dumneavoastra au venit in vizita!

 

 

 

Noaptea in taxi intra Blondy in pielea goala. Soferul o priveste uimit:

- Ce te holbezi la mine? N-ai mai vazut femei goale?
- Ba da. Dar ma gandesc de unde vei scoate banii pentru cursa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...