Sari la conținut

dau puncte de reputatie la userii verzi sau rosii care ii dau minus lui lisandru aka advanced acum condition


Postări Recomandate

  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Eu cand spun ca pupa tot...mama lor de puncte.

Si mai zice lumea ca nu are dreptate Colorado?

Vărule, gunoiul asta de cinestie a atras cativa lingaii care il bucură cu niste puncte de reputatie si ii iau apararea , de exemplu uita-te pe topicurile ce le-am deschis pentru el si ai sa vezi cine sunt astia ;)

Poate am exagerat ca i-am dat prea multa importanță dar o facem pentru altii care nu stii despre ce este vorba , ciudat ca tocmai aia pe care ii avertizam au sarit cu limba la gaoaza lu' Liviu sa-l apere de "nenorocitul" de Colorado :slap2

Sunt o gramada aici care s-au luat in trecut dupa spusele lui si ajuns sa futa in cele mai jegoase cuiburi tot felul de "femei" promovate de el

Cine vrea sa înțeleagă bine cine nu sa fie sanatos

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Vărule, gunoiul asta de cinestie a atras cativa lingaii care il bucură cu niste puncte de reputatie si ii iau apararea , de exemplu uita-te pe topicurile ce le-am deschis pentru el si ai sa vezi cine sunt astia ;)

Poate am exagerat ca i-am dat prea multa importanță dar o facem pentru altii care nu stii despre ce este vorba , ciudat ca tocmai aia pe care ii avertizam au sarit cu limba la gaoaza lu' Liviu sa-l apere de "nenorocitul" de Colorado :slap2

Sunt o gramada aici care s-au luat in trecut dupa spusele lui si ajuns sa futa in cele mai jegoase cuiburi tot felul de "femei" promovate de el

Cine vrea sa înțeleagă bine cine nu sa fie sanatos

 

Nene, cine are ochi să vadă, vede, fii sigur...pe vremea noastră, ca să-ți fie luată în considerație o recenzie, erai trecut prin 'nșpe mii de teste, prin ' nșpe mii de site și prin alte 'nșpe mii de ciururi...ce face liviu aka cinestie, acum, să fie de capu' lui😬

 

 

peseu: înainte, când forumul era moderat de moderatori futăcioși-nimfomani, o recenzie făcea cât o mie de cuvinte...

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...