Sari la conținut

Marisa - Militari Residence - 0725.857.354


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Sincer nu inteleg de ce faceti mare scandal.

 

Daca fata asta iaa comisie, traba ei.

 

Nu i asta un peste "ciudat".

 

Peste ciudat i cel ca bata fete, il drogheaza sa il tine sub control, il iaa toati banii, il forteaza sa se fute pe banii si daca fete nu vreau, pune la produs fetite **spam editat**e, fanni facuti ajung la criminalitatea organizata ca il baga in alte activitatii ilegale mult mai ciudate, dreguri, furt, etc... etc etc.

 

Aic, DACA i vorba de comisie, nu i nimic "rau", fete sunt libere sa accepte conditii sa lucreaza in locatie de militarii, sau sa plece.

 

asa ca de ce scandal asta???

 

ca i "ilegal"? este "ilegal" si forum asta daca il luam cu "ilegal".

Asociaza-te si tu cu ea. Ca vad ca-ti surade ideea.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Asociaza-te si tu cu ea. Ca vad ca-ti surade ideea.

 

Pur si simplu nu imi fac probleme astea.

 

Dar tu in loc sa strigi si sa faci scandal pe forum de ce nu te ai dus la politie sa faci plangere?

esti sigur ca i vorba de ceva foarte ilegal?

 

bai frate, sa iti apari idei tale daca ai încredere in ce gândești, iaa si dute la autoritati, ce pusca stai pe forum? crezi ca aic rezolvi ceva???

 

Nu vrei decat sa faci scandal pe forum ca in forum asta i problema?

 

Bine, atunci iti amintesc ca gentlemenscrt este premium, pisicut iaa banii de la gentlemenscrt pentru premium, scrii la pisicut in pm.

 

ce pusca te iei de mine? eu am cumva vina sau castig ceva din situație asta? NU.

Link spre comentariu

M AM RETRAS DIN ACTIVITATE!!!!!!

ROG UN MODERATOR SA ȘTEARGĂ TOATE TOPICELE PE CARE EU ERAM PROMOVATA SI INCA UN TOPIC PE CARE IL AM DE UN AN. AM RUGAT O PE ROXANA SA VORBEASCA IN NUMELE MEU PENTRU CA EA,STIE SA FOLOSEASCA MAI BINE FORUM-UL. O SA TRMITA SI LINK UL RESPECTIV PE P.M DE ACUM UN AN.

MULȚUMESC SI SPER SA SE REZOLVE MAI REPEDE

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pur si simplu nu imi fac probleme astea.

 

Dar tu in loc sa strigi si sa faci scandal pe forum de ce nu te ai dus la politie sa faci plangere?

esti sigur ca i vorba de ceva foarte ilegal?

 

bai frate, sa iti apari idei tale daca ai încredere in ce gândești, iaa si dute la autoritati, ce pusca stai pe forum? crezi ca aic rezolvi ceva???

 

Nu vrei decat sa faci scandal pe forum ca in forum asta i problema?

 

Bine, atunci iti amintesc ca gentlemenscrt este premium, pisicut iaa banii de la gentlemenscrt pentru premium, scrii la pisicut in pm.

 

ce pusca te iei de mine? eu am cumva vina sau castig ceva din situație asta? NU.

„Foarte ilegal”, nu există. Totuși, ai dreptate. Sunt cazuri serioase de proxenetism care țin de crima organizată. Aici e vorba doar de o afacere, care în condiții normale, dacă s-ar legaliza prostituția, ar fi ok.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Pur si simplu nu imi fac probleme astea.

 

Dar tu in loc sa strigi si sa faci scandal pe forum de ce nu te ai dus la politie sa faci plangere?

esti sigur ca i vorba de ceva foarte ilegal?

 

bai frate, sa iti apari idei tale daca ai încredere in ce gândești, iaa si dute la autoritati, ce pusca stai pe forum? crezi ca aic rezolvi ceva???

 

Nu vrei decat sa faci scandal pe forum ca in forum asta i problema?

 

Bine, atunci iti amintesc ca gentlemenscrt este premium, pisicut iaa banii de la gentlemenscrt pentru premium, scrii la pisicut in pm.

 

ce pusca te iei de mine? eu am cumva vina sau castig ceva din situație asta? NU.

Te-ai enervat? :)

Nasol. Ti-am dat o replica deoarece te-ai bagat in seama la o postare de-a mea. Avem pareti diferite, insa asta nu inseamna ca-mi dai indicatii ce sa fac.

Nu comentez mai mult pt ca n-am cu cine.

Bye-bye!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M AM RETRAS DIN ACTIVITATE!!!!!!

ROG UN MODERATOR SA ȘTEARGĂ TOATE TOPICELE PE CARE EU ERAM PROMOVATA SI INCA UN TOPIC PE CARE IL AM DE UN AN. AM RUGAT O PE ROXANA SA VORBEASCA IN NUMELE MEU PENTRU CA EA,STIE SA FOLOSEASCA MAI BINE FORUM-UL. O SA TRMITA SI LINK UL RESPECTIV PE P.M DE ACUM UN AN.

MULȚUMESC SI SPER SA SE REZOLVE MAI REPEDE

 

MARISA SA RETRAS DIN ACTIVITATE

 

PISICUTS, TE RUGAM SA STERGI TOPICELE 

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Si cu banii luati si puse la smotru! Tare!!

 

In pula mea, faceti probabil 600-1000 lei pe zi si tot voi faceti curatenie ?

Adică, și bătute și futute și cu banii luați!  :laugh2

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

0735133716

Cine e Dinu Petrovici?

Mi-a aparut acest nume asociat cu numarul tau cu aplicatia truecaller

Dragul meu, cartela este nou-nouț a nu știu ce ai găsit tu :))) eu nici nu am anunțuri puse încă și telefonul meu a fost închis de ieri nu e nr individului care l ai menționat ,dacă cauți numarul meu pe Google nu apare nimic ,încă nu am inceput treabă;) diseară voi fii disponibilă

Link spre comentariu

Chiar te astepti sa-ti zica cine e? :)

Oricum super aplicatie truecaller.

Tu chiar nu înțelegi că acea cartela este nou-nouța ,cum as putea eu sa folosesc cartela altei persoane ,având în vedere că voi săpați că niste justițiari să aflați tot ;)

Aplicația aia e o prostie,nu exista așa ceva ! Cartela e nouă și nu mai eu răspund la telefon ,scurt pe 2. :*

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Chiar te astepti sa-ti zica cine e? :)

Oricum super aplicatie truecaller.

 

truecaller nu iti spune nimic sigur, iti spune cum a pus nume alcineva ca are numar respectiv, si sunt momente ca nu i de incredere.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...