Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Tu esti o baragladina de 150 RON, provenita dintr-o familie de ciori, care agreseaza oameni pentru niste locuri de parcare.

Viitorul tau : uita-te la Amada.

 

Ai infectie.Probabil cangrena.Nu e normal, sa nu poti misca degetul dupa 10 zile.

 

Ai infectie la creier, retardatule obsedat. 

Muit zilnic de o multime si tot nu te saturi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

HAHHAHAHA A FACUT PA LOC ANTI TETANUS =)) SI NU ARE CANGRENA FAAAAAAAAAA O SA-TI CADA DEGETU

Hai mai lasa-ma . E prima data cand ma tai . din moment ce respect tratamentul cu antibiotice nu cred ca am infectie.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum, tu alegi, pe cine sa crezi : pe @Amada, o ratata betiva, care isi inchipuie, ca se pricepe si la fizica cuantica, dar isi cauta de munca si barbat pe forum sau oameni, care desi au facut misto de tine, inteleg si stiu, ca situatia este grava.

Eu nu sunt doctor sa dau verdictul final , nici nu m-am uitat la rană de frica. Dar, asta nu inseamna ca nu pot lua sfaturile in considerare. eu citesc tot si apoi trag concluzii ce sa fac in continuare.

Link spre comentariu

Eu nu sunt doctor sa dau verdictul final , nici nu m-am uitat la rană de frica. Dar, asta nu inseamna ca nu pot lua sfaturile in considerare. eu citesc tot si apoi trag concluzii ce sa fac in continuare.

Eu asa as face : as merge direct la Urgente, le-as spune povestea si ca ma tem de cangrena.

Nu e de glumit.Daca se extinde, Doamne Fereste.Faci septicemie.Poate ai nevoie de antibiotice mai puternice.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai vazut ce patesti daca nu ai fost cuminte ? Cu mana aia ai inchis conturile anul trecut ?Pentru tot in viata se plateste...

ha ha ))) n-ai ghicit
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu nu sunt doctor sa dau verdictul final , nici nu m-am uitat la rană de frica. Dar, asta nu inseamna ca nu pot lua sfaturile in considerare. eu citesc tot si apoi trag concluzii ce sa fac in continuare.

Ignora-l, scopul lui la mine este sa ma enerveze, la tine - sa te sperie.

Un rahat cu ochi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu asa as face : as merge direct la Urgente, le-as spune povestea si ca ma tem de cangrena.

Nu e de glumit.Daca se extinde, Doamne Fereste.Faci septicemie.Poate ai nevoie de antibiotice mai puternice.

Am fost la Urgente doar acolo m-ai cusut. Am mai avut 4 operatii langa artera si uite ca nu am facut septicemie, desi toata lumea imi spunea. Cand e sa mori , poti sa o faci si intr-un accident stupid de masina, fara sa fii vinovat.

Link spre comentariu

Am fost la Urgente doar acolo m-ai cusut. Am mai avut 4 operatii langa artera si uite ca nu am facut septicemie, desi toata lumea imi spunea. Cand e sa mori , poti sa o faci si intr-un accident stupid de masina, fara sa fii vinovat.

Daca ai avut 4 operatii, pentru acelasi accident, relativ **spam editat**, si nici nu simti degetul dupa 10 zile, e clar, ca lumina zilei, ca ceva nu e in regula.

 

Sunt eu, cum sunt, dar nu pot sa fiu nepasator, cand vad ceva grav.

 

Mergi la Urgente si spune-le, ca ti-e frica de cangrena, altfel nu te baga in seama.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ignora-l, scopul lui la mine este sa ma enerveze, la tine - sa te sperie.

Un rahat cu ochi.

nu poate ca nu imi e frica de moarte e cv normal nu pot sa impiedic sa se intample.

Mi-am trait viata dupa regulile mele intotdeauna)))) si am facut mereu ce am vrut.

nu am ce sa regret. ))))))))) n-am trait pt altii niciodata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca ai avut 4 operatii, pentru acelasi accident, relativ **spam editat**, si nici nu simti degetul dupa 10 zile, e clar, ca lumina zilei, ca ceva nu e in regula.

Sunt eu, cum sunt, dar nu pot sa fiu nepasator, cand vad ceva grav.

Mergi la Urgente si spune-le, ca ti-e frica de cangrena, altfel nu te baga in seama.

nu am avut acolo operatiile, :))))
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

nu poate ca nu imi e frica de moarte e cv normal nu pot sa impiedic sa se intample.

Mi-am trait viata dupa regulile mele intotdeauna)))) si am facut mereu ce am vrut.

nu am ce sa regret. ))))))))) n-am trait pt altii niciodata.

Un adevarat Manifest al libertatii! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

nu poate ca nu imi e frica de moarte e cv normal nu pot sa impiedic sa se intample.

Mi-am trait viata dupa regulile mele intotdeauna)))) si am facut mereu ce am vrut.

nu am ce sa regret. ))))))))) n-am trait pt altii niciodata.

De moarte nu mi-e frica nici mie, dar de la un deget taiat... n-ai nicio sansa!  :laugh2

:hug1

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...