Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

A turbat xoxo aka don drapper aka dolores. Nu are bani sa mearga la Miami la bruneta da TOP. ( vezi ca e cu pescalaul in Miami)

Da, ca nu aveam ce sa ii dau ... l-am gasit intr-o parcare si jap, in geanta. Tre' sa ii fac baie si sa ii caut si mancare ..

Mooooor! Îi faci baie ariciului!😄
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca-i puiut pune-i si putin lapte ... nu stiu, zic si eu

Oare? Manca? Ma gandeam sa ii fac o baita cu bulbuci ...sa stea acolo in cadita . Tre' sa ma documentez ca e jale cu mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Auzi, da oare trebuie si vaccin?

ar cam trebui si deparazitare interna externa ... dar nu-mi dau seama cat de mic e ca varsta ...  :thinking

important acum e apa si mancarea, mai incolo vezi ce faci, daca e vioi si zglobiu (cat poate fi un arici de zglobiu ... nu stiu)  :laugh2  atunci e de bine

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ar cam trebui si deparazitare interna externa ... dar nu-mi dau seama cat de mic e ca varsta ... :thinking

important acum e apa si mancarea, mai incolo vezi ce faci, daca e vioi si zglobiu (cat poate fi un arici de zglobiu ... nu stiu) :laugh2 atunci e de bine

A tropait aseara toata noaptea. Il iau azi si il duc sa vedem ..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Auzi, da oare trebuie si vaccin?

Fuguta la veterinar.

Ei mananca multe lucruri la care sunt imuni, dar transmit boli... Asta iti mai lipsea.

Merge si mancarea de pisici in lipsa de altceva, dar cel mai bine iti spune veterinarul.

Gasesti la pet shop mancare speciala, dar nu oriunde. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A tropait aseara toata noaptea. Il iau azi si il duc sa vedem ..

f. bine... ca-l duci la veterinar sa te sfatuiesti cu el ce si cum

cica-s animale de companie haioase si toamna il bagi in "sifonier" si-l scoti primavara ... ca hiberneaza  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fuguta la veterinar.

Ei mananca multe lucruri la care sunt imuni, dar transmit boli... Asta iti mai lipsea.

Merge si mancarea de pisici in lipsa de altceva, dar cel mai bine iti spune veterinarul.

Gasesti la pet shop mancare speciala, dar nu oriunde. ;)

Il duc astazi...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

f. bine... ca-l duci la veterinar sa te sfatuiesti cu el ce si cum

cica-s animale de companie haioase si toamna il bagi in "sifonier" si-l scoti primavara ... ca hiberneaza :laugh2

Cum? Dorm asa mult?

  • Like 1
Link spre comentariu

Why so angry? La voi nu-i vreme faina...? Bani ai, femei ai, zbori la business class, mergi prin rooftop baruri, manci chestii fine... atunci care-i sursa frustrarilor (urasc exprimarea asta-cliseu, but still, acuma merge), de simti nevoia sa insulti gratuit? :)

 

La ce ma refeream, da-i pace, ca mi-i teama ca te-i musca de limba si-i crapa, Doamne feri, la cat venin ai in tine... si te-oi avea pe constiinta.

 

Hai, o zi faina si sa futi sanatos! (nu, eu n-o sa-ti intorc jignirea, cu mine degeaba incerci, is prea relaxat ca sa ma incrunt de la un forum. Sorry daca la tine, pare-se, e altfel) ;)

Cine consideri tu, ca ar "conduce" dialogul aici?

Am strecurat "lacheule" cu buna-stiinta.

 

Frustrat este un cuvant neinteles de multi si utilizat gresit, mai ales de pitzipoance.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai de :) mea...Sa-ti cauti partener de viata printre specimenele de pe nimfomane.com si loc de munca, tot pe forum, arata cat de disperat esti, dar si cata stima de sine ai.

Esti un retardat, unde ai vazut sa caut de munca pe forum?

Legat de partener de viata, nu toti sunt specimene ca tine, dar prefer sa fiu prezenta doar cu tastatura.

Sezi!

  • Like 2
Link spre comentariu

"Prezenta cu tastatura" - povestea vietii tale.

 

Nici Leana lu' Ceasca nu se pricepea la atatea, doctor in chimie si magna cum laude.Te miri, cum de nu te-a luat nimeni, pana la varsta asta.

 

Nu cred, ca sunt de vina kilogramele in plus sau alcoolismul...

 

LE.Alte femei, la varsta ta, dar si mai tinere, discuta despre ce genti au mai primit/cumparat sau unde vor merge in vacanta.Tu intrebi curvarii, ce jocuri se joaca.Eu nu cred, ca tu realizezi, cat de jos te afli.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

"Prezenta cu tastatura" - povestea vietii tale.

 

Nici Leana lu' Ceasca nu se pricepea la atatea, doctor in chimie si magna cum laude.Te miri, cum de nu te-a luat nimeni, pana la varsta asta.

 

Nu cred, ca sunt de vina kilogramele in plus sau alcoolismul...

 

LE.Alte femei, la varsta ta, dar si mai tinere, discuta despre ce genti au mai primit/cumparat sau unde vor merge in vacanta.Tu intrebi curvarii, ce jocuri se joaca.Eu nu cred, ca tu realizezi, cat de jos te afli.

 

Eu nu cred ca tu realizezi ca parerea unui retardat turbat nu ma atinge nicaieri, cat nu te-ai chinui tu. :)

Latra linistit, poate iti arunca cineva un os.  :laugh2

Link spre comentariu

Eu, din ce am observat, sunt multi de pe forum, care ti-au spus aceleasi lucruri.

Si, da, nu ar trebui sa te deranjeze, insa realitatea este ca iti cauti loc de munca si partener de viata, pe acelasi forum, unde marea majoritate a userilor te considera grasa, ratata si betiva.

 

Peste cateva zile iar postezi beata, in toiul noptii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...