Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am scris eu pe topicul ei. Am fost anunțat de Fanebabane, cel ce a deschis acel topic și cel care a fost cel mai aproape de ea. 

Cine poate confirma?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cine poate confirma?

Amada, ieri a fost înmormântarea. A încetat din viață marți, iar rugămintea a fost ca să nu se publice aici, decât după înmormântare. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Amada, ieri a fost înmormântarea. A încetat din viață marți, iar rugămintea a fost ca să nu se publice aici, decât după înmormântare. 

Nu mai am cuvinte.  :no2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Amada, ieri a fost înmormântarea. A încetat din viață marți, iar rugămintea a fost ca să nu se publice aici, decât după înmormântare. 

:shocked :shocked :shocked

 

Dumnezeu sa o odihneasca in pace ! S-a luptat pana in ultima clipa... :cry2 :cry2

 

Urata boala, cred ca cea mai urata din cate maladii exista...

  • Like 4
Link spre comentariu

D-aia mi-e scarba de voi si, mai ales, de admin sarmala, care ar trebuie sa stearga topicul aferent, pana nu o ia razna alcoolica.

Nu exista inmormantare, parastas, boala sau necaz familial, care sa nu fi fost utilizat/maltratat aici.

V., ma pis pe neamul tau si sper sa-ti intalnesc neamurile de sorginte feminina, pana la 35 de ani, sa le cumpar covrigi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

D-aia mi-e scarba de voi si, mai ales, de admin sarmala, care ar trebuie sa stearga topicul aferent, pana nu o ia razna alcoolica.

 

Nu exista inmormantare, parastas, boala sau necaz familial, care sa nu fi fost utilizat/maltratat aici.

 

V., ma pis pe neamul tau si sper sa-ti intalnesc neamurile de sorginte feminina, pana la 35 de ani, sa le cumpar covrigi.

 

Futu-ti mortii ma-tii cu tot neamul, nu am baut azi decat cafea, dsar tare ti-as rupe gatul daca erai in fatza mea!

Daca nu primesti ban, il iau si pe Pisi...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru o alcoolica, somera si fara bani, ai gura cam mare.

Ai idei paranoide de grandomanie, de cand ai primit contul SP.

 

Sunt la Hilton.Hai, sa-ti dau bani de chirie.

Nu sunt altfel acum, tu ma enervezi mai mult de la un timp.

Bani amavut de SP si de dat altora, dar nu sunt cocalara ca tine sa ma laud.

Jet! E vai de Pisi daca mai ai cont pana diseara!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Betivii sunt cei mai de treaba oameni.De fapt, cei mai de treaba oameni sunt si cei mai betivi.

 

Revino-ti din betie(sau consum droguri/antidepresive) si inceteaza sa mai crezi, ca ai avea tu nu stiu ce putere.

 

Nu da nimeni doi bani pe tine.

O sa vezi. Nu mai abera.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Amada, ieri a fost înmormântarea. A încetat din viață marți, iar rugămintea a fost ca să nu se publice aici, decât după înmormântare. 

 

    Imi pare rau pentru ea ca a murit asa ... Sa-i fie usor si fericit sufletul, acolo unde este acum !

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:shocked :shocked :shocked

 

Dumnezeu sa o odihneasca in pace ! S-a luptat pana in ultima clipa... :cry2 :cry2

 

Urata boala, cred ca cea mai urata din cate maladii exista...

 

 

     Si cand te gandesti ca unii nu credeau ca e bolnava si spuneau ca se preface, ca sa ii dea oamenii bani din mila ... Dar cred ca se intampla contrariul ... oamenii se sperie si o iau la fuga, atunci cand afla ca ai o problema majora, o boala grava ... unii chiar iti rad pe la spate sau incearca sa profite de neputinta ta ... Am cunoscut o femeie pe care chiar doctorul ei a pacalit-o, profitand de gravitatea bolii ei, luandu-i casa si lasand-o pe strazi.

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Nu mai am cuvinte.  :no2

Reply-ul asta trebuia sa ti-l dai singura, jeg ordinar de om, de dementa psihopata care vorbesti singura de 5 ani pe aici.

Futu-ti mortii ma-tii cu tot neamul, nu am baut azi decat cafea, dsar tare ti-as rupe gatul daca erai in fatza mea!

Daca nu primesti ban, il iau si pe Pisi...

   Ma bosketaro jegoasa, ordinara si dementa, ai fost singura persoana care si batut joc de cassy pe acel topic constant inca de la inceput, chiar daca suferea saraca ingrozitor, si nu o data, ci ani de zile la rand, daca ar exista un dumnezeu, ai merita sa mori in chinuri groaznice, si nu rapid, ci in cativa ani de zile, exact ca cea de care ti-ai batut joc, jeg nenorocit de om ce esti.  :@

  Cred c-ai fi prima si singura femeie pe as lovi-o, pe care as baga-o in gips complet cu o maxima placere, sadism si satisfactie, daca vei avea nesansa sa ne intalnim vreodata in viata asta, jeg ordinar si psihopata care esti.  :@
  
  Cancerul si buba neagra sa dea in toti muistii, limbistii si impotentii psihopati disperati de pizda, care mai sustin jegul si mizeria umana, care o mai baga in seama pe nenorocita asta, ultimul jeg de om, care ar trebui inchis permanent si definitiv in puscarie ori balamuc.  :@ 
  Bai boss manele, sa te ajunga toate blestemele, necazurile si bolile din lume, daca nu o banezi DEFINITIV pe javra asta nenorocita si dementa, ordinara si psihopata, si puscariasa recidivista pentru tentativa de omor pe de-asupra, sa-ti iei si sa va luati lumanari din traficul creat, tu si cei care sustineti site-ul asta si permiteti astfel de nenorociti de oameni sa fie prezenti aici doar pentru trafic, toate nenorocirile din lume sa se abata asupra voastra si a celor pe care ii iubiti. :@ 
  • Like 1
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Reply-ul asta trebuia sa ti-l dai singura, jeg ordinar de om, de dementa psihopata care vorbesti singura de 5 ani pe aici.

   Ma bosketaro jegoasa, ordinara si dementa, ai fost singura persoana care si batut joc de cassy pe acel topic constant inca de la inceput, chiar daca suferea saraca ingrozitor, si nu o data, ci ani de zile la rand, daca ar exista un dumnezeu, ai merita sa mori in chinuri groaznice, si nu rapid, ci in cativa ani de zile, exact ca cea de care ti-ai batut joc, jeg nenorocit de om ce esti.  :@

  Cred c-ai fi prima si singura femeie pe as lovi-o, pe care as baga-o in gips complet cu o maxima placere, sadism si satisfactie, daca vei avea nesansa sa ne intalnim vreodata in viata asta, jeg ordinar si psihopata care esti.  :@
  
  Cancerul si buba neagra sa dea in toti muistii, limbistii si impotentii psihopati disperati de pizda, care mai sustin jegul si mizeria umana, care o mai baga in seama pe nenorocita asta, ultimul jeg de om, care ar trebui inchis permanent si definitiv in puscarie ori balamuc.  :@ 
  Bai boss manele, sa te ajunga toate blestemele, necazurile si bolile din lume, daca nu o banezi DEFINITIV pe javra asta nenorocita si dementa, ordinara si psihopata, si puscariasa recidivista pentru tentativa de omor pe de-asupra, sa-ti iei si sa va luati lumanari din traficul creat, tu si cei care sustineti site-ul asta si permiteti astfel de nenorociti de oameni sa fie prezenti aici doar pentru trafic, toate nenorocirile din lume sa se abata asupra voastra si a celor pe care ii iubiti. :@ 

 

Du-te, cacatule, ca numai tu lipseai cu frustrarile tale!

Cine ti le citeste?!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ho fa smardoaica ca nici macar pielea pulii nu esti

ne doare in pula da tine si da contu tau

 

ca sa nu mai zic ca pe pisicut il doare la juma da pula in fata de tine =))

 

L-a banat pe Muiskin, eu zic sa stai in banca ta. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu zic sa-mi iei pula asta mare in gura sa te joci putin cu ea pana imi vine sa ma pis

grasa penala

crezi ca pe mine ma opreste un cont ? am bani de ma pis pe tine

Banii de un cont sunt bani, saracie?

Vezi ca te cauta fata, deschide telefonul, scuteste-ma pe mine, nu ma impresionezi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...