Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Ai de :) mea.

 

S-a suparat sarmala, pentru ca i-am atras atentia sa stearga topicul despre decesul acelei fete, insa, el fiind un fomist, nu a facut-o.

In consecinta, orgia morala continua pe acelasi topic, iar leana(@amada) si ceasca(@picon), evlaviosii din primul rand, dupa doua lacrimi de farisei, mai baga un Cristosii mamii voastre.

Sa o injuri in toate felurile si sa-i porti ura, pentru boala ei, pentru ca apoi sa-ti arogi rolul de inger pazitor.

 

Trist, ba, dar si scarbos.Sa va folositi de un deces pentru bai de multime virtuale.

Daca fata asta ar fi avut, prin absurd, ultima dorinta ca @picon si @amada sa nu mai intre pe forum, cred ca stim, ce s-ar fi intamplat.

 

Sarmala, eu nu stiu, ce calcule ti-ai facut tu, dar exista o lege, de fapt singura lege, cea a cauzalitatii.Dar tu esti prea prost si prea fomist, pentru a intelege.

 

Ce lume macabra, Gogule.

 

Prosti v-au mai facut.

 

Continuati.

Revin, cand imi trece scarba.

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai de :) mea.

S-a suparat sarmala, pentru ca i-am atras atentia sa stearga topicul despre decesul acelei fete, insa, el fiind un fomist, nu a facut-o.

In consecinta, orgia morala continua pe acelasi topic, iar leana(@amada) si ceasca(@picon), evlaviosii din primul rand, dupa doua lacrimi de farisei, mai baga un Cristosii mamii voastre.

Sa o injuri in toate felurile si sa-i porti ura, pentru boala ei, pentru ca apoi sa-ti arogi rolul de inger pazitor.

Trist, ba, dar si scarbos.Sa va folositi de un deces pentru bai de multime virtuale.

Daca fata asta ar fi avut, prin absurd, ultima dorinta ca @picon si @amada sa nu mai intre pe forum, cred ca stim, ce s-ar fi intamplat.

Sarmala, eu nu stiu, ce calcule ti-ai facut tu, dar exista o lege, de fapt singura lege, cea a cauzalitatii.Dar tu esti prea prost si prea fomist, pentru a intelege.

Ce lume macabra, Gogule.

Prosti v-au mai facut.

Continuati.

Revin, cand imi trece scarba.

:)

Marș, mă, jigodie ordinară! Nu poți fără forum și nu poți accepta faptul că nu ești...acceptat.

Cine se scuză, se acuză. Nu era cazul să scrii o poliloghie cu explicații și mizerii , oricum, nimeni nu dă doi bani pe tine și pe caracterul tău. Stai ascund, lepră!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acel moment cand prietena ta, te corupe sa mergi la mare ca sa adune scoici :)).

 

Neata,weekend frumos.

Te  iau si eu 2 zile la Tyulenovo =)) =)) ? Acolo gasesti si crabi, stele de mare, scoici, e mult mai curata apa marii decat pe tarmul nostru, poti sa faci si scuba-diving sau snorkeling daca stii sa inoti ! ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te iau si eu 2 zile la Tyulenovo =)) =)) ? Acolo gasesti si crabi, stele de mare, scoici, e mult mai curata apa marii decat pe tarmul nostru, poti sa faci si scuba-diving sau snorkeling daca stii sa inoti ! ;)

In apa eu nu prea intru (de vre o 8 ani) chiar dacă este piscina, garla, mare etc..Nu!

Dar daca doresc sa inot, inot .

Chiar imi doream sa prind o stea de mare..

Cand vii sa ma iei?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In apa eu nu prea intru (de vre o 8 ani) chiar dacă este piscina, garla, mare etc..Nu!

Dar daca doresc sa inot, inot .

Chiar imi doream sa prind o stea de mare..

Cand vii sa ma iei?

Te tin la curent ! :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Marș, mă, jigodie ordinară! Nu poți fără forum și nu poți accepta faptul că nu ești...acceptat.

Cine se scuză, se acuză. Nu era cazul să scrii o poliloghie cu explicații și mizerii , oricum, nimeni nu dă doi bani pe tine și pe caracterul tău. Stai ascund, lepră!

Daca fata asta ar fi avut, prin absurd, ultima dorinta ca @picon si @amada sa nu mai intre pe forum, cred ca stim, ce s-ar fi intamplat.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai de :) mea.

 

S-a suparat sarmala, pentru ca i-am atras atentia sa stearga topicul despre decesul acelei fete, insa, el fiind un fomist, nu a facut-o.

In consecinta, orgia morala continua pe acelasi topic, iar leana(@amada) si ceasca(@picon), evlaviosii din primul rand, dupa doua lacrimi de farisei, mai baga un Cristosii mamii voastre.

Sa o injuri in toate felurile si sa-i porti ura, pentru boala ei, pentru ca apoi sa-ti arogi rolul de inger pazitor.

 

Trist, ba, dar si scarbos.Sa va folositi de un deces pentru bai de multime virtuale.

Daca fata asta ar fi avut, prin absurd, ultima dorinta ca @picon si @amada sa nu mai intre pe forum, cred ca stim, ce s-ar fi intamplat.

 

Sarmala, eu nu stiu, ce calcule ti-ai facut tu, dar exista o lege, de fapt singura lege, cea a cauzalitatii.Dar tu esti prea prost si prea fomist, pentru a intelege.

 

Ce lume macabra, Gogule.

 

Prosti v-au mai facut.

 

Continuati.

Revin, cand imi trece scarba.

 

:)

 

asa e lumea.azi,se aduna in jurul unei intamplari,a doua zi se intorc la aceeasi treaba.

 

https://i.imgur.com/zj0Ygcs.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Care ati fost recent pe la Turci ? Stie careva cat mai este vinieta, ca nu inteleg nimic din turca lor de pe site-ul autoritatii rutiere turce....

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Care ati fost recent pe la Turci ? Stie careva cat mai este vinieta, ca nu inteleg nimic din turca lor de pe site-ul autoritatii rutiere turce....

Ce cauți bre in mizeria aia de țară condusă de un dictator care și-a băgat în pușcărie toata elita?

Link spre comentariu

asa e lumea.azi,se aduna in jurul unei intamplari,a doua zi se intorc la aceeasi treaba.

 

https://i.imgur.com/zj0Ygcs.gif

Da, Gogule, nimic nou sub soare, cum scrie in Ecleziast, dar nivelul de ipocrizie si, implicit, al scarbei mele fata de leana (@amada) si ceasca (@picon) a mai atins un minim.

 

Astia ingroapa pe toti pe nimfomane.com, se simt curati si indreptatiti in actiunile lor.Un delir continuu.

 

Ai de :) mea, admin sarmala...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...