Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Gogule, doar tembelii gen @ion de la raion mai modifica postarile, sa fie bine, ca sa nu fie rau.

Gogule, mai mult nu meriți! A...ba da: o flegmă între ochi.

P.S. Tu viață, nu ai? Doar mahalagisme și grija altora? Pfffff... trisă creatură te-a mai făcut! Și prost.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Gogule, mai mult nu meriți! A...ba da: o flegmă între ochi.

P.S. Tu viață, nu ai? Doar mahalagisme și grija altora? Pfffff... trisă creatură te-a mai făcut! Și prost.

Normal, ca am o viata.Tocmai am fost in Borneo cu munca, ergo nu am intrat pe forum o luna.

 

Daca as fi permanent pe forum de 7 ani, as injura useri, as ameninta femei si as plange, zi de zi, ca o curva a zis ceva de mama, as corecta recenzii facute unor curve pe un forum anonim, atunci mi-as face griji, in :) mea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba,atat de prost ești?

Bravo,"coaie", ai descoperit America .

 

P.S. Atat timp cat iti vezi de treaba ta si nu mai arunci fumigene d'astea ieftine de ghertoi,totul va fi bine.

Atata timp cat nu e frate-to prin zona sau alt Despasito din satra sa o injure si sa arunce seminte pe masina ei, cred ca o sa fie bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Normal, ca am o viata.Tocmai am fost in Borneo cu munca, ergo nu am intrat pe forum o luna.

Daca as fi permanent pe forum de 7 ani, as injura useri, as ameninta femei si as plange, zi de zi, ca o curva a zis ceva de mama, as corecta recenzii facute unor curve pe un forum anonim, atunci mi-as face griji, in :) mea.

Marș, am zis, închipuitule! Ești un 0, ergo te fute grija de alții, după munca depusă la prașilă în Bulbucata, județul Botoșani, din Borneo.

În concluzie: jet!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asa si? Ce propui?

 

Ba,cacat alterat , vezi ca eu iti bag direct batul in cur,nu te las sa te dai cu alifie.

*va fi bine

O semianalfabeta, curva pe 150 de RON de la 16 ani, ma ameninta.

Cred ca am prea mult timp liber.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba da.

Daca te vinzi pe 150 RON, te cumpar de la frate-to, care te si vinde, pe 200 de €, apoi te dau pakistanezului de la Concierge.

Miskine, vezi ca te intreci cu gluma .Nu incerca sa ma scoti din sarite .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Zise o copila, care se vinde pe 150 RON, iar fratele ii racoleaza clientii?

 

Ar trebui sa-mi fie frica.

Depinde.

 

Te joci cu curul gol pe langa pula sculata, treaba ta .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...